POZDRAV VUTRAŠI MOJI DRAGI:):respect::rasta: Evo nije dugo trebalo da se krene u nove pobjede..:D Ovaj puta je autos u pitanju..ugl da ja nešto I kažem o ovome svemu SJEME:RQS GREEN GELATO AUTO SVJETLO:8×17W LED ZEMLJA:BIOBIZZ LIGHT MIX PAPICA:BIOBIZZ FISH-MIX, BIO-BLOOM, BIO GROW, TOP-MAX, CALMAG POT:20L TRENING:LST DIMENZIJE BOXA:120×95×90 Sjemenku sam stavio u finalni pot od 20 l prije 4 dana I danas je izašla:) Tako da je danas fešta :Drodila se mala kokarda. Ahhaha Ventilatore moram danas montirati za sada 2 komada od 12cm promjera..pa ako bude trebalo stavit ću još jedan.udaljenost panela od malene je oko 30 cm trenutno Al s vremenomidu regulacijeakcije itd..Pa dragi moji to bi bilo to za sada evo slikica pa se tipkamo kroz nekoliko dana:respect::wave:
Oj hoj.. Evo sušenje 90%gotovo Od maloprije u teglamA. Ostalo 3 komada u sušari.. Preko 100g ima.. Al nek bude stojan:) Ja sam pre zadovoljan i ponosan na sebe do sljedećeg puta :wave: :respect::rasta:
Pozdrav ekipa i lego je Gelato :) 48.dan cvjetanja odluka je pala Vrlo sam zadovoljan količinom tvrdoćom mirisom i jako ljepljivo čudo tako to da skratim eto slike iz sušare pa nešto vise kroz nekoliko dana :wave: :respect: ::listomahanje:: Hvala svima kojima se svidio moj dnevnik Btw Smoke reporte za 20ak dana
Pozdrav dragi moji vutroljupci Ulazi se u 44.dan cvjetanja bez ikakvih problema gospođa uživa puni se, mada su tvrdi dobrano već sada ljepljivi puni trihoma.. :) Jucer mi je došlo da ju capnem :D al eto preživila je nekako i dajem joj fore do ponedjeljka navečer pa mislim da ce to biti to. Danas ujutro zalivena sa blooma i top max po 10ml svaka na 3,5ml vode i ide dva puta voda i cap cap.. Uglavnom to je to od mene do berbe:) Eto koja fotkica
Oj hoj ekipa Updejtić:) ima li ili sam ja lud. Hehehe Vidi li itko ovdje neki amber?
Oj hoj ekipos :D :wave: :rasta: 36.dan cvjetanja je pred gospođom Gelato :D Vec ušla u zrele godine al se drzi dobro,neda se. Hehehe.. Dobro jede, dobro pije i zdravlje služi odlično :) Od zadnji put zalivene 3 puta, zadnje jučer navečer.. 2 puta voda po 4l i jucer 20ml na 4 l vode blooma. Blizi se lagano kraj. jesen je pred vratima, makazice i sva dodatna oprema na položaju:D Sitno se broji i čeka se ::listomahanje:: Zagazila je u 6. tjedan cvjetanja i preostaje još max 2 tjedna po mom i po RQS u. I sta vise nego da se rastanemo uz koju fotkicu do sljedećeg tjedna:wave::rasta::respect::rolleyes:
Pozdrav ekipa :wave: :respect: 27.dan cvjetanja Ljudi moji ja sam znaci zadivljena ovim mojim slabošem:) napreduje jako dobro i zdravo,a bogami i dere 4 l vode svakih dan i po do dva.i danas maloprije zalivena sa 4l vode i full doza bloom 10ml,top max 10ml,1ml fish mix. Zaljevanje ide jednom full doza papice dva puta voda i tako u krug. Smedih pistila ima sve vise a i gura van nove bele:D Zagazila bogami jednom nogom u 5 tjedan cvjetanja.. A kako RQS kaze imamo onda jos 3 tjedna ili jos kao 70 dana od nicanja berba.otom potom i budem vidio vec kroz vrijeme kada ce pod škare..nakon 15ak dana cu bolje znati:) Nista dragi moji eto malo fotkica pa do sljedeći put:wave::respect::rasta::rolleyes:
Pozdrav ekipa 21.dan cvjetanja Zaljevanje svaki dan do dan i po sa 3,5 l vode..znaci ubija papanje mnogo traži pa to i dobije:)zaljevam jednom voda jednom papica i fino to prihvaća . Deblja se ženka milina a mirisi ajme,ljepljiva i krcata šećerom :) Znaci monstrum od biljoze i moja do sada najveća i najšira .svjetlo je na cca 25 cm i mislim da će tako ostati do kraja. I to bi bilo to za ovaj put .budite mi dobri i naduvani :D :respect::rasta::vutra:
Oj hoj ekipa 16.dan cvjetanja U zadnja dva dana znaci jučer i prekjučer zalivena sa po 3 l vode i to dva puta znaci svaka 24 h 3 l vode mazne. Ja sam iskreno mislio da zaboravljam kad sam zalio al sam ustanovio da ipak nisam puko :D Mnogo je žedna djevojka :) Jednom čista voda drugi put papica i tako u krug. Zdrava fina mirišljava ..pun gas dere.. Tako da ajmo koja fotkica pa do sljedeći put :wave::respect::vutra:
Pozdrav vutraši :wave: :respect: 11.dan cvjetanja Temperatura uvijek slična stupanj dva oscilira.režim do kraja 18/6 tako da ne pišem 312 puta isto:D Maloprije zalivena sa 3,5 l vode 5ml bloom ,fish mix i malkice calmaga da se nađe 1 ml cca. Ništa dirano na slambosu jedino malo listova boje jeseni moje nađem i to bi bile sve poteskoce:) Jak intezivan miris počela da ispusta ..znači mmmm:) Lijepo napreduje i nadam se tako da će biti i do kraja.to bi bilo to društvo moje od mene zasada:wave::rasta::respect::rolleyes: Eto koje slikice
Pozdrav ekipa 6.dan cvjetanja 25-29 celzijus 18/6 rezim Slambos zaliven od zadnji put 2 puta Jednom čista vođa Drugi put 5ml bloom ,3ml top Max Sutra ide novo zaljevanje sa Full dozom blooma,top max,fish mix. Zdrava je i dalje i ništa ju me diram ide fino kako treba.tu i tamo koji žuti listic od dole skinem i to je to:) Pao je i prvi lagani secer:) To bi bilo to do sljedeći put :wave::respect: Eto koja slikica
Pozdrav vutraši :respect: 35.danom završavamo vegetaciju službeno:)i prelazimo u dane cvjetanja:banana_rasta:::volimj:: Pa stoga ovim trenutkom kreće 1 .dan cvjetanja:) Biljoza zalivena od zadnji put 2 puta jednom čistom kišnicom i drugi put bloom 3ml, Bio-Grow 1,5ml, Top-Max 3ml oba puta sa 3,5l vode i već sutra moram opet jer je već sad lagan pot ..fino curka raste i papa, zdrava je što je I najbitnije. Zadnji put sam ju natego još malkice bas onoliko koliko je bilo dovoljno :D Ništa više neću dirati osim ako bude trebalo koju granu povezati zbog težine. Al do tada ima još... To bi bilo to za ovaj update Budite mi zgodni i dobri:D:D
Oj hoj ekipa :wave: :respect: 28.dan 24-28°C Zaljevanje dobila jučer 3l vode 3ml Fish-Mix, 1ml Bio-Bloom, 2ml Acti Vera.Djevojka redovito dobiva natezanje(LST) I fino se grana,lijepo napreduje i opet bez ikakvih problema:) Neka.slike kažu što je ostalo :D Budlte dobro i naduvano:) :respect:
Pozdrav 24.dan vegetacije Režim 20/4 25/29 noć dan Sad već lagano djevojka: jučer zalivena sa 2,5 l vode u koju sam krknio po 2ml Bio-Grow, Acti Vera i CalMag..od sljedećeg zaljevanja slijedi odmor od CalMag a..djevojka je nategnuta laganica čekam još dan dva pa ću ju rastavit od natezanja..samo da još malo grane izvire van.. Problema nikakvih nema osim što je kao malena pala na glavu i zatrpala ju zemlja .hehehe.al dobro daleko bilo. :D Nešto mi se čini da bi mogla kroz nekih tjedan dana krenuti i cvat..:) To je moj neki osjećaj za feeling :D Vrijeme će pokazati svoje Pa eto da završim za kojom sličicom ..nema se vise šta reći do sljedećeg puta :respect::wave::vutra:
Oj oj ekipica:) 20.dan vegetacije 24-29°C 20/4 dan ,noć Slambos zaliven prije 3 dana sa 2 l vode čiste vode..sljedeće zaljevanje ide opet CalMag, Acti Vera, i Bio-Grow..CalMag poslije sljedećeg zaljevanja neću više davat ,ali ga možda tutnem kasnije onako čisto da se nađe:) Natezanje sam ponovio i fino su se grane počele izvlačiti prema gore..tako da za koji dan i koju granu ćemo nategnuti :D Naravno nema popuštanja samo natezanje šta god se može:) Problema nema,nametnika nema.. Iiii to bi bilo to za sada dragi moj narode :wave::respect: Eto koja fotkica
Oj hoj dragi vutraši 16.dan vege Temperatura 25-29°C Režim svjetla 20 /4 Biljčica napredovala odlično. super primila laganu papicu zadnje zaljevanje..sutra ide novo zaljevanje čista voda. Napokon dočeko da i ja nešto nategnem. Hehehe Danas na biljčici odradio LST lagani i sad se čeka ono pravo :D Natezanje, natezanje i natezanje:) Promjenio sam rezim svjetla na 20/4 i tako će.mislim šibat do kraja..možda pred kraj smanjim koji sat u korist mraka Al budemo vidili ima do toga još Al će i proletit brzo ko i sve.. Moiim da bi to trebalo biti to za sada Do sljedećeg javljanja Stojte mi dobro i naduvano:respect::rolleyes:
Pozdrav ekipa 13.dan vegetacije 26-29 temperatura 18/6 dan ,noć Biljčica zalivena maloprije sa 2 l vode i naravno kao što sam reko u prošlom javljanju da ću dodati, CalMag, Acti Vera,Fish-Mix tako je i dobila 1/4 doze od svega.. Kroz par dana krecem sa natezanjem(LST) I et nema se više šta reći do sljedećeg puta osim priložiti još koju fotkicu:) Budite mi dobri I naduvani :respect: :wave:
:rasta: ču čuuu 9.dan vegetacije 26-29 °C 18/6 dan ,noć Evo mene ljudi moji opet:wave::respect: Biljcica upravo zalivena 2l vode prvi put obilnije..krenula je momački pa reko da navlazim cijeli pot da se kroijen fino širi..a I da se osjeća ugodno :)sljedeće zaljevanje idem sa 1/4 doze CalMag I Acti Vera. To bi bilo to za sada eto slikica pa se tipkamo kroz nekoliko dana Bee good stay high :respect:
Pozdrav dragi moji vutraši :respect: Biljčici je danas trebao biti 9.dan vegetacije da nije bilo padanja po boxu:D No dobro to ćemo zanemarit jer je sada sve ok i idemo dalje:) Ali brojim od danas početak 7.dana posto je bila 2 dana bez pomaka.dok je nadosla i stres bla bla.u dva dana je biljčica napredovala što bi se reklo na očigled..:) Režim svjetla je 18/6 temperatura 25-29 Šta više reći nego opalit koju fotkicu Budite mi dobri i naduvani:wave::respect:
Heheheh..ja sam odlučio da podjelim pad sa vama..nek se zna da se desilo..:) Evo je padavicarka. Hehe..
Očito nemam sreće..znači ne da sam ljut nego ne mogu ni da pišem ništa.. Slikice i sve će biti jasno..a za dalje neam pojma ako preživi ok ako ne ..
:wave::respect: VEGETACIJA 4.DAN TEMPERATURA 25-28 °C 18/6 dan ,noć Slambos zaliven prije 2 dana sa 8 dcl vode ..Novo zaljevanje naravno po potrebi.. E ovo sad ide kako treba:) Sad mi odmah lakse:D Sve sam isto zaljevo postupak ko I sa prethodnom pokojnom nažalost i tako kroz krim obradu nekoliko dana došo sam do zaključka da je zemlja bila uzrok smrt i to 101%..ustanovilo se da je u toj otvorenoj vreci bilo svega i gnojiva za cvijeće i zemlje iz cvijeća..uglavnom krivac moja bolja polovica:D Al ko ga ebe..fura se dalje:) Eto ljudi slikica koja i to je to do sljedećeg tipkanja;)
Pozdrav vutraši:) Evo nisam dugo ceko i nakon 4.dana opet se nastavlja priča o zelenom slambošu:) Skoro da je sada veća nego ona što je bila stara 9 dana..no eto to je to za sad..eto fotkice
1,5 l zalio prije eto 3 dana.ma nije 100% do toga.nesto je meni ta zemlja sumnjiva..iz nove vrece zemlja skroz drugačija. Ev vidi I preliti su ovdje bijeli tamo neki žuti u zemlji neke algice..ne znam možda griješim. Al et baš je razlika ajme
Vanredni update Bebica počela žutit to jest umire več dva dana nema napretka nikakvog..nije mi puno trebalo otvorio sam novu vreću zemlje i piknuo novu sjembu..isto je green gelato auto..tako da nastavljam ovaj dnevnik Al idemo od.nule..evo jedne fotke stare bebe.. Čim izađe nova ide update :respect: :wave: Laka joj zemlja:)
:wave: :rasta::respect: 7.dan života je pred nama Temp 24-27°C Zalio sam bebicu jučer sa 1,5 l vode..režim svjetla 18/6 ..za sada je sve ok i eto nestpljivo čekam da krene kako treba..nešto bi natego malo pa me zato hvata neki nemir:) To bi bilo to za sada.. Eto slikica pa se tipkamo ako bog da:D