Ime dnevnika: BSFSEEDS Godzilla glue auto Datum nicanja semenke: 10.03.2021 Pocetak vegetacije: 11.03.2021 Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low stress training Rasveta u vegetaciji: Led 150 w Rasveta u cvetanju: led 150 w
Bez boxa je,tacnije u osvetljenoj prostoriji 5 kvadrata,rasveta 150 w led. Posto je automatik,kratka vegetacija,planiram samo je najvise dva puta djubriti plantelom list,a tamo pre kraj 4 nedelje vegetacije,davacu joj big bud advanced nutrients,posle zadnje nedelje ispiranje i to je to. Inace od klijanja do zavrsetka 8 nedelja,mada verovatno ce trebati jedna ili dve nedelje duze.
Znam da bih trebao ograditi,ali mislim da cu ih kasnije izbaciti na balkon koji je zastakljen,mislim da je to bolja ideja. Evo ovako da ti docaram:) to ovako izgleda. Biljka u sredini je fotoperiodna,seme od neke nepoznate koja je mesec dana u cvetanju,a ove dve saksije sa strane su auto godzilla glue. Dnevnik vodim za autose:)mada trebao sam i za ovu takozvanu moju Ruzu:)
Godzilla 4.dan vegetacije Pridruzila joj se i sestra:-)mladja 2 dana Dodao malo zemlje,ogradio prostor oko njih i pritom znatno smanjio rasipanje svetla(75w x 2). Udaljenost lampi 30 cm. Rezim osvetljenja za sada 24/0. Pozz dobri ljudi
Pozz dobri ljudi... Godzilla glue auto u vegetaciji 11. dan i fino napreduje. Rezim osvetljenja bio 24/0,sada je 18/6 i mislim da su stagnirale na rezimu 24/0,prebacena pre 3 dana na rezim 18/6 i mnogo su brze pocele rasti,pritom su i svezije nekako sada. Na forumu se dosta vodi polemika oko rezima osvetljenja i po mom skromnom misljenju 18/6 je mozda i najidealnije resenje,bar u mom slucaju kod godzille. Box je 140x140 i visina 160,jacina svetla 75x2 w Za koji dan pocinjem LST Pozzz zdravi i zivi mi bili
Odprilike nedelju dana,tako je. hvala pozz
Pozdrav ljudi. Vegetacija najvece godzille 16.dan Pridruzile su joj se dve sestre stare 8 dana Jedna je bacila dva jajasca u 16.danu vegetacije,izbacio je iz boxa i dao mackama da je pojedu:)Rezim osvetljenja 18/6,verovatno do kraja tako idem. Zalivanje cistom vodom jos uvek. LST kroz par dana. Za koji dan i djubrenje plantelom. Zivi mi i zdravi bili
Pozdrav ljudi. Godzilla 20.dan vegetacije,preostale dve sestre 12.dan Dve su izbacile pistile,ostaje najmanja koja jos nije. Kod jedne uradjen FIM,posle dva dana i LST. Ne znam koliko sam uradio precizno FIM,prvi put,ali eto zanima me koji ce rezultat biti na kraju,da li se isplati FIM zbog tako kratke vegetacije. Zalivanje plantelom list svaki treci dan. Svetlo jos uvek isto,led panel 2x75w. Ako neko ima iskustva sa FIM kod automatika i ako moze dati neki savet,komentar,dobrodosao je.:) Zivi bili
Nemaju kud sada:)jedino vrhovi gore.
Pozdrav ljudi. Najveca godzilla 29.dan vegetacije,preostale dve 20.dan . Kod najstarije uradjen FIM i LST. Zajebao sam sa FIM-om,nisam ga odradio kako treba,tako da nista nisam dobio time. Zalivanje svaki 4.dan plantelom list. Rasveta i dalje 2x75w LED,dosta slabo ali tako je kako je,sledeci grow bice puno bolji,kao i dnevnik.Planiram za sledeci grow uzeti box,za sada je improvizovani. Zivi i zdravi bili
Vegetacija godzille 35.dan,u cvetanju 10.dan. Ostale dve 25.dan vegetacije i pocetak cvetanja. Rasveta i dalje led 150w. Plantela list i dalje,sledece zalivanje ubacicu i big bud. Trening LST,jedino ovu u sredini necu dirati,zanima me kolika ce biti razlika u kolicini u odnosu na ove dve. Prvi put sa automatima i bilo je dosta gresaka,pa odrazice se na kolicinu,ali ajde,ostaje da vidimo sta ce biti na kraju. Zivi bili
Vegetacija 42 dana u cvetanju 17 dana. Preostale dve 32 dana vegetacije i 10 dana u cvetanju. Djubrenje big bud-om od advanced nutrients. Zivi mi bili
Vegetacija godzille 50.dan,u cvetanju 25.dan. Mislim da ima jos 3 nedelje do kraja. Preostale dve 40.dan vegetacije i 18 dana u cvetanju Rasveta:Led panel 1000 w Djubrenje: big bud Evo i zajednickih slika Zivi i veseli mi bili
Zdravo ljudi. 55 dan godzile i 31 cvetanja. Mogla je jos bar desetak dana ako ne i vise. Morao je skinuti,zato sto se selim u drugi stan i ne mogu je ih preneti,neplanirano je ispalo,tako da nije mi bilo druge. Preostale dve godzile poklonicu prijatelju,pa neka ih izvede do kraja. Evo par slika skinute. Izmereno 120 grama,ocekujem suvo oko 30 grama. Smoke report javljam za koji dan,pa da zatvorimo ovaj dnevnik. Evo par slika skinute. zivi bili
Pozdrav Evo da zavrsim dnevnik. Zavrsena jedna godzilla,preostale dve dajem prijatelju da je zavrsi. Treci dan susenja ostalo je 60 g,na kraju verovatno 25g. Ukus nije nesto,jos uvek,ali za probu. Kolicina je mala,ali sam kvalitetom prezadovoljan. Voznja traje citav dan,jos ako zena ne sme da te provali:-) Nisam bas temeljno vodio ovaj dnevnik,ali sledeci bice bolji. Moze u zavrsene