Pozz ekipa! Sjemenke su neki dan stigle sa Seeds Mafia... Purple Kush, AK-47 i Big Cheese (svi su automati). Zemlja i gnojivo od plantelle. Kroz 2/3 dana idu prve fotke klijanja. Ovo mi je prvi grow pa je svaka sugestija dobrodošla:)
Evo ljudi prica se lagano privodi kraju, 80. Dan zivota. Danas sam odrezao big cheese i stavio ga na susenje. Odrezao sam ga na svakom "katu" pa sam obrezao lisce i zakacio za spagu, susit cu ih vani, koliko bi bilo najbolje da ih susim? Ak47 rezem sutra, a purple kush cu ostaviti jos par dana. Pozdrav ljudi javljam se za par dana kad sredim purple kush. Pozdrav:wave:
Update Pozdrav ljudi, 74. dan biljkama. Zaljevam svaku s 2 litre vode svaki dan, gnojim svako drugo zaljevanje s plantella cvet malo jacom dozom (20 ml na 2 l). Od zadnjeg updatea nisu narasle nista u visinu, ali su se zato lijepo udebljale;). Mislim da su pri kraju, big cheese i ak47 bi prve rezao, a purple kush bi pustio malo duze. Pisite sta da radim, da ih pustim jos malo ili su gotove? Evo to je to za sad, vidimo se uskoro :) Slike: AK47 BIG CHEESE PURPLE KUSH :rolleyes:
Update Pozdrav ljudi, 61. Dan zivota. Biljke jako dobro napreduju, fino se popunjavaju. Jucer dana prva doza plantelle cveta ( 15ml na 2l), mislim da sam je trebao dati malo prije ali sta je tu je. Zalijevanje i gnojenje ostaje isto svaka 2 dana zalijevanje, gnojenje svako drugo zalijevanje. Danas sam im izmjerio visinu pa da pocnemo: Ak47- 65 cm, od povrsine zemlje Big cheese- 55 cm Purple kush- 80 cm Svi su u mjeri kao sto bi trebali biti, tj. kako pise na stranici tako da sam zadovoljan za sad, ne znam jel bi trebale jos rasti ili ne ali ovo za sad nije lose. Slike: AK47 BIG CHEESE PURPLE KUSH Eto ljudi to bi bilo to, vidimo se za par dana :gled::cool23:
Update Pozdrav ljudi, 53. dan zivota, zalijevam ih jednako, gnojim svako drugo zaljevanje s plantelom list s malo jacom dozom 15 ml na 2l, uskoro krecem s plantelom cvijet. Jucer sam ih poprskao s insekticidima, odlicno su djelovali, danas niti jednog skakavca niti ikakvog kukca. Pocele su lijepo cvjetati imaju lijep miris. Eto nemam sta vise duljiti. Pozdrav do sljedeceg updatea:rasta: Ide par slika: INSEKTICIDI AK47 BIG CHEESE PURPLE KUSH :rolleyes:
Update 40. Dan zivota biljozama, odlicno rastu, lijepo su se prosirile i u visinu i u sirinu. Nemam sta previse za reci, poljevam ih svako 2. zaljevanje s plantella listom, zaljevam ih svaka 2 dana. Malo ima grizova od skakavaca ali to je zanemarivo, nisam ih jos poljevao s insekticidima probat cu bez njih a ako bude nekih vecih ugriza morat cu ih iskoristiti. Topiranje purple kusha nije bas proslo uspjesno. Nemam sta vise reci. Evo i par slika: AK47 BIG CHEESE PRPLE KUSH Pozdrav ljudi, cujemo se za par dana. :rasta:
Ljudi, opet problemi. Nesto se dobro nahranilo purple hushom. Fali cijeli vrh i par listova sa strane, sutra pod hitno kupujem insekticide jer nemam drugu opciju. Nasao sam par paucica na big cheesu ali ostao je netaknut. Ak47 takoder netaknut od zadnjeg puta. Ako netko ima ideju sta je ovo pojelo purple kush nek napise jer mislim da je ovo nesto malo vece. Vrh sam samo otkinuo jer je bio "spaljen" od griza.
Mali update Pozrav ljudi, treba mi mala pomoc. Za pocetak da kazem da su biljke zadnjih dana stvarno odlicno narasle, ali problem je sto mi je nesto pojelo listove. Necu puno duljiti stavljam slike i molim vas za neku pomoc. Ne znam sto sad da radim, da kupim neke pesticide ili nesto za puzeve? Big cheese Ak47 Purple kush I evo jos koja slika pojedenih listova na ak47 i purple kush, a big cheese nisu dirali. Ljudi hvala na svakom savjetu, kritici i podrsci. Ostanite mi dobri i napuseni;)
Pozdrav ljudi, biljkama je otpr 20. dan zivota, presađene su u kante od 25 litara, rupe na dnu sam izbusio na svakih 3 cm i tako u spiralu do sredine kante. Odmah sam ih dobro polio vodom i malo manjom dozom plantelle list (10ml na 2l). Biljke su bile malo vece ali je malo preko njih dosla zemlja pa izgledaju manje. Ako netko ima neki savjet slobodno nek napise:). Zivi bili ljudi, cujemo se za par dana. Evo par slika: PURPLE KUSH BIG CHEESE AK47
pozdrav ljudovi, ipak sam se odlucio za ovu zemlju, mislim da je malo kvalitetnija od plantelle, svojtva su slicna kao kod potground h, ph=6.5, pa cemo vidjeti kako ce se pokazati. Presadit cu bilke kroz koji dan u kante od 25l jer jer je zemlja na sajtu nikakva, puno kamenja i mravi pa cisto radi sigurnosti sadim u kante. Kad presadim idu slike. :)
Ljudi treba mi pomoc hitno, ak47 ima jedan list koji je se na vrhu poceo susiti. Sta da radim? Hvala unaprijed.
Ne smeta mu za sad nista, cini mi se kao da malo sporije raste od ovih ostalih. Vide se mala 2 lista ona pocetna ali kao da sporije raste. Sve u svemu big cheese i purple kush dobro rastu, nadam se da ce ak47 takoder uspjeti. Hvala ti svakako Cyric. Kad se dogodi neka promjena javljam se opet. edit Malo se upoznaj sa forumom,pravilnik i ostalo...mozes i koji zavrseni dnevnik pogledati da vidis kako se vodi ;)
Narode... Sjemenke su proklijale kroz dva dana i prebačene su u tegle od 1L. Imaju 8-9 sati sunca. Vrijeme je malo zaj*bavalo jucer ali narednih dana zovu sunce tako da nema problema. Ja bi rekao da dobro napreduju s tim da su prije dva dana zasađene. Kroz dva tjedna ih se prebacuje na sajt gdje ce biti jos izlozenije suncu.