Pozdrav ekipa Evo jednog novog prvašića govnašića kojem je ovo prvi indoor, svaka pomoć je dobrodošla Za prvi put sam narucia preko hempatie CREAM MANDARINE XL AUTO od sweet seed-a, nadam se da nece bit jako osjetljiva te da cu je uspit dovest do kraja. Iako mi je prvenstveno cilj na prve dvi naucit bar bar vrstu treninga i kako otprilike proces cijeli ide. Poznata je stvar da se prvi macici u vodu bacaju tako da sam se psihicki pripremia na to :udarac: Posjedujem opremu: mammoth pro 80x80x180, digitalni rasvjetni komplet Plug& Play S Sylvania HPS dual spectrum žarulja 400W, Horti Eco Power digitalna prigušnica 250-600W i Hammered reflektor, ventilacijski komplet Plug&Play (Ventilator Vents TT 125 s dvije brzine (220/280 m3/h), CAN filter (300m3/h, 125mm), ventilator kucni za mjesanje zraka Zemlja: guanokalong complete mix Gnjojiva i supstrati: 1l bio growa, 1l big blloma, 0.5 top maxa, 0,25l bio heavena, 0,25l root juice sve od biobizz Sjeme stavljeno u vlazne maramice 15.11 te kad proklija ide direktno u jedan pod od 15l i jedan pot od 20l te su od guste tkanine Zdravi i veseli mi bili :mario::