pozdrav ljudi evo vec neko vrijeme citam forum i pratim dosta dnevnika pa sam se odlucio i ja za jedan mali outdoor dnevnik .Ovo mi je prvi ozbiljniji grow i nadam se da ce sve proci uredu i bez poteskoca i da ce urod biti hvaljen :) pa krenimo ... ZEMLJA: terra magma pomjesana s perlitom GNJOJIVO: plantella list i cvet OPREMA: Ph tester,ec tester SJEME:rqs ak47,nyc diesel,royal bluematic,auto anubis i neka domacica KLIMA:mediteranska SAJT I PRIPREMA :sajt je smjesten na brdu tik do mora na dalmatinskom kršu,sajt je dobro skriven treba se provlacit kroz trnje ,grmlje i nisko raslinje dobrih 200 metara tako da se nadam da ga nece nitko pronaci.sajt je pokrcen da sto vise sunca dolazi kroz cjeli dan.na sajtu vec raste jedna domacica i jucer stavljen anubis obe biljke su u posudama od 7-8 l. ostali automatici idu ovih dana na klijanje pa na sajt isto u posude al od litre za pocetak pa ih kasnije planiram presadit u zemlju. ETO TOLIKO OD MENE NADAM SE DA CEMO ZAJEDNO PRIDONJETI STO BOLJIM REZULTATIMA I DA CETE BITI PRI POMOCI AKO NESTO ZAPNE slike planiram stavljati svako tjedan dana i ako vas nesto zanima slobodno pitajte komentirajte i kritizirajte. zelim vam svima puno srece sunca i zelenila trebat ce vam ;)
ciscenje sajta i smoke report.sajt je ociscen skinuti kolci, konopi, mreza. sve sto nije prirodno,biljka je toliko razgranala korjen da se nemoze iscupati iz zemlje:)nego amo mi na smoke reeport dim je pre dobar ima neki nedefinirani vocni miris i slatkasti okus kad se pusi ,rad je ono vise u glavu nego u tjelo znaci napusen si a pokretan,ma prva liga :),hasis je slicnog mirisa kao i dim ali puno jaceg i intenzivnijeg ispao je pre tvrd i ljepljiv moguce ga je bilo mrvit samo ako bi se malo ugrijao upaljacem .a rad udaran vec nakon dva dima sam osjetio kako udara u glavinu :) ja sam zadovoljan bit ce dima do kraja indoora sigurno . sad je na cureanju u teglama i svakim danom je sve bolji eto toliko od mene sad ide indoor lagano pa cu vidit kako me to ide u boxu je hps 70 ineki cfl plosnati plavog spektra obe lampe sa javne rasvjete valjda je to dosta svjetla za jednu biljcicu
pripreme za indoor
hvala hvala, je plijesan sugava zato sam je i slikao haha. a ostatka vise nema sve je skinuto :):makaze:
dosao je kraj i ovog mog dnevnika biljka je skinuta do kraja evo neke slike da vidite kako to izgleda ,vec mi fali biljka i ona mastanja o tome sta sutra za nju napraviti hahaha ...uglavnom ovo je ono sto sam zelio od biljke lijepi sazreli cvjetovi ,neznam sveukupnu kolicinu sad al meni dovoljno :)biljka ima pokoju sjemu koje bi trebale biti fem jer je oprasio hermic,sve su crne zrele i tigraste .has je sinoc profiltriran i stavljen na mirno da se natalozi na dno posude pa cu ga poslje dovrsit.cvjetovi su stavljeni na susenje svi su masni i mirisu duplo jace nego oni ubrani u prvoj turi ,dosta ih je i ljubicasto sto sam bas oonako zelio:)i eto jos smoke reeport od hasha i cvjetova i moze lagano u zavrsene:spliff::rasta::makaze::bocni:::skot:::mario:::banana123:SAD SE LAGANO BACAM NA INDOOR nadam se da cete mi pomoci kao i do sad hvala i veliki pozdrav
votroljubci moji evo blizi se kraj i ovog mog dnevnika,za sad suvoga ima 180 g sve je spremljeno u tegle i zboksano,susilo se 4 dana na tavanu na propuhu i jos jedan dan u papirnatoj vreci pa je prebaceno u tegle i ceka konzumaciju ;).dim je pre sladak za pusenje ima miris slican super hashu puca na smjeh i ne iscrpi energiju bas je za pusenje u prirodi, na vrhu planine ili na kraju svjeta :) na biljci je ostalo jos par grana koje su pune trihoma ljubicaste i sa podosta plijesni :/al nema veze to ce se ocistiti .To sam ostavio cisto za probu da vidim kakav je rad skroz zrele bilje :bocni::od trimova sam napravio hasis sa ledom i vodom bilo ga je oko 3 g isto pre dobar okus neki slatki a miris pre intenzivan :)eto toliko od mene stavit cu jos koju sliku kad budem skidao ovaj ostatak i stavit smoke report od toga zrelijeg. eto ga pozdrav vutro i uzivajte u prirodi dok je jos ima :drull::wave:
ma kod mene je stala prekjucer kad sam to skinuo i odma sutra opet pocela padat jos pada ..
pozdrav ljudi nazalost plijesan se pre brzo pocela siriti pa sam bio primoran skinuti 90 posto biljke ,trihomi su mljecni mjestimice koji smeđi ,ostavio sam par grana koje nisu zarazene pa bar da nesto ostane do kraja nakon branja sam je pognjojio sa hessi boostom i supervit kapimai stavio na susenje .probao sam neki brzo osuseni cvjet ima skroz vocni i slatki miris udara u glavu i ima kolicine za cjelu zimu kad se lijepo osusi ici ce pravi smoke report i izvagat cu kolicinu .uzivajte i pozdrav
hvala tarzane na pomoci ,nadam se da ce stati malo ova kisurina pa da mogu poprskati a po fungicid idem odmah !
a jos samo nesto ako slucajno znas koji je fungicid najmanje stetan i moze li se prskat dok je lisce mokro?
ej ljudi taman sam se ponadao da ce biti sve u redu i da biljka nema nikakvih problema al jucer sam malo kopao po hedovima i sta naletim na plijesan sugavu na 2-3 heda po malo odprilike kao velicina cepa od pive .baš sam se razocarao ono sad u kraju mi se moralo to dogodit ima los 20-25 dana do kraja a prosli tjedan cjeli kisa i iducih 10-15 dana kisa :fuck::watch::objesen:ne pise joj se dobro .a i koliko sam shvatio sad je kasno za tretiranje s kemijom a prirodni preparati nisu dovoljni za to,jedino neznam za to neem ulje mozda bi mi jedino to moglo pomoci neznam ako znate kakvo rjesenje ili bar da sprijecim sirenje recite ,skinuo sam zarazene cvjetove :grob:
evo obecane slike samo su pre lose kvalitete u pitanj je kanta od moba i neznanje u paintu i opcenito na kompu haha
YKhhzGKr_zQ
stipe nije bilo od hessia bloom complex , samo bloom boost uzeo sam to i super vit kapljice kao aminokiseline ide 10 ml na 650l vode .kap na 4.5 litre,za sad sam pognjojio samo sa boostom pa cu jos 2 zaljevanja samo s vodom pa sa super vitom i boostom pa samo voda dalje do kraja:rolleyes::rolleyes::rasta:
za prvi grow ja zadovoljan :) vec su pocele pripreme za iducu godinu i za indoor haha
evo ipak imam jednu sliku
stavit cu slike danas me kisa sprjecila :) prvo sunce pa kisa pa opet sunce :objesen:
napokon je stala kisa i smanjio vjetar jucer sam stalno dežurao oko biljke da je nebi slomilo jer su topovi dosta otežali i savili grane pogotovo kad je kiša,išao sam do i grow shopa s namjerom da kupim neko gnjojivo za cvjetanje ali izgleda da je prebacen na neku drugu lokaciju tako da sam kupio plantellu cvjet i tekuce zeljezo ,danas moram prekontrolirati sve jer svaki dan nađem nekakvu gusjenicu u vrhu ai strah me pljesni .stalno nailazim na sumljive listove nekako kao da trule sad neznam jeli to od mreze koju sam stavio oko biljke zbog jakog vjetra i tezine budova ili napada pljesan ,koje bi mi vi gnjojivo preporucili od hessia za zavrsnu fazu cvjetanja ?,slike stavljam sto prije :vutra:
protektor
pozdrav ljubitelji kanabisa ! nisam dugo nista pisao jer nije ni bilo nekih velikih pomaka skinuo sam musku i hermija ostala mi je samo jedna biljka ali vrijedna formirali su se cvjetovi narasla je jos koji cm i udebljala se koji gram.ali jucer se ipak dogodilo nesto ne bas pohvalno.naime dosao sam jucer ujutro nakon jake bure na sajt i imao sto vidjeti slomljena najveca grana i glavna stabljika po pola ,nista otrcao sam najbrze sto sam mogao do kuce po izolir traku i par plasticnih braga i to zaljepio i spojio zatim zalio sa 5 litara vode sad se nadam najboljem problem je taj sto je zemlja tvrda ko beton tako da kolce nemogu zabiti preduboko ni malj nije pomogao ,tako da cim malo zapuše to se rasklima i olabavi.stavio sam neku kako mrezu oko nje da drzi sve grane spojene danas cu prikupiti kamenja i pokusat cu s njima ucvrstiti te kolce a mogu i stavit koju sliku nisam odavno,nestalo mi je gnjojiva pa sam poceo lagano to organski pomjesam malo kozjeg i golubljeg izmeta u bocu vode to pustim da se malo"otopi" dobro promuckam dodam jos malo vode i zalijem nisu pokazale da im nista fali al svejedno cu otici po plantelu ovih dana.ako imate bilo kakav savjet ,kritiku ili komentar slobodno pisite jer svaka pomoc je dobrodosla .znam da slika govori 1000 rijeci al sad nisam bas pri nekom uređaju za slikavanje al ovih dana sigurno stavljam slike ,stojte mi dobro i pozdrav :rasta:
potrudit cu se odvojit svaku mogu svaki dan skinuti koliko ih naraste haha mozda i uspijem a ako bude bas uporna ide na giljotinu haha.a vezanje imam u planu kroz par dana obaviti ;) hvala na pomoci lood
jel moguce ikako odvojiti kesice ja sam u mogucnosti svaki ili svako drugi dan obici biljke
a ono nije bas pre blizu u razmaku su nekih 200 metara
pozdrav uz jedan maloprije ugaseni
evo nas nakon svog ovog vremena napokon u cvjetanju biljćica je ogromna i zdrava i ja sam pre zadovoljan:banana_rasta::skot:::razvaljen:::thumb::puuuh:::rasta::makaze::ajnstajn::gled:. od one ostale dvije je jedna muska :objesen::fuck:jedna hermić hermija sam ostavio. ova domaja na slici je oko 3 metra visoka
hashulja je vrhunska najbolja koju sam pusio znaci ujedno miris haša i miris anubisa ostavlja vocni okus u ustima i nije niti malo grub , ucinak odlican od oko 15 g trimova sam dobio oko 1,5 g hasha
ak na vješalu sad guramo dalje s fotoperiodnim,ostalo mi je trimova od anubisa i ak pa cu napraviti nesto haša ,jedna biljka mi je nastradala od strane koze cijelu je sažvakala jbg R.I.P.:zvezda:::grrr::vutra::vutra:
funky fresh
haj vutro evo jedan mali update od mene nadam se da vam se sviđaju biljke nemam sto posebno reci osim da sam zadovoljan i da strpljivo cekam urod ,svako drugi dan dobije svaka 5 litara vode gnjojim po potebi sa plantelom list cvet ,ako nesto nevalja ili nije dobro napravljeno molim vas kritizirajte ,pisite i ispravljajte ja cu se potrudit to realizirat veliki pozdrav :vutra::respect: za anubis nemam sto reci osim savršeno savrseno osuseno ubrano u pravi trenutak i pre sladak miris i okus i ucinak ,preporucujem pusenje navecer .bilo je oko 50 g suhog :cool23:,imam i ove neke dvije sa drugog sajta nemaju bas puno sunca zato su nerazvijene al bit ce za koju trubicu ;) nadam se da neko ovo prati ahha
napokon vlastita žiža,pre zadovoljan sam ipak je nisam prskao nicim al nabavio sam neo pitroid i poprskao ovu domaju ak 47 ce za nekih 2 tjedna isto pod nož ,nabavio sam jos bubble kush ,skunk auto,imam jos par klonova od ove domaje i jos 3 neke domaje slike cu stavit ovih dana da vidite o cemu se radi . :makaze::respect:
POZDRAV
ko da sam znao dođem jucer do sajta velike sve uredu nema skakavaca bas zalijem sa 10 l veliku domaju 4l anubisa i 4l kalašnjikova , provucem se ono metar naprijed gdje su mi mlade biljke i imam sto vidit, mali ak star 5 dana pregrizen popola srce mi se slomilo, odem u garazu nadem samo neki plavi prasak nesto sa m sto se mjesa s vodom . nisam bio siguran za sta je tocno pa sam samo isprskao oko sajta danas idem po neo pitroid i nema vise predomisljanja. na sajtu sam skoro svaki dan i zalivam ih svaki -svako drugi dan,a slije slije su problem imam nokiu iz 91. nemam ni kameru tako da posudim mob u cure ili nesto kad mogu pa onda slikam to cu sto prije sad su nove cure u igri par klonova ove domaje i auto skunk od strain huntersa i buble kush od ja mislim dinafem nisam siguran dobio sam ga na poklon njega jos nisam stavio na klijanje a skunk je izvirio iz zemlje . eto toliko za sad slike ce sta prije hvala svima, fala jones davy onaj tvoj out mi je teska perverzija s uzitkom sam ga popratio :respect: i do tipkanja :let:
a ja nemam jos uvjete za indoor tek iduce godine tako da do tad moram izgurat s ovim outom i pokrit se :)
a s cim si ti prskao s neopitroidom ? sviđa mi se slika HŽV :)
hvala opa cupa zasad jos nisam nista poduzimao ali ako bude jos pojedenije uzimam neopirtoid
fala opa cupa fala tarzan fala svi ostali :respect:idem bas do sajta vidit treba li jos sta i usput jednu sprzit i moram po garazi pogledat imam li kakav insekticid da nemoram kupovat pa cemo se tipkat pozdrav:spliff::joint2::joint::smoke::cool23::drull::vutra:
a ocu onda, da uzmem neopitroid ili actaru ili biokill ?
a imam 2 automata u cvjetanju al njih bi mogao i ne prskat jer nece na cvjet a i brzo su gotovi strah me za ove druge jer ih je previse bas
da ih onda pustim jos tjedan dana pa na sunce? a napravio sam sve kako treba cak sam i prah onaj nabavio :) , bi li ona cannacure uspjela to otjerat
a svi oni fan listovi su pojedeni moram nesto napravit kopriva ne pomaze, mislio sam pokusat promjesat koprivu, buhač ,cesnjak i cili pa ako ih to ne odbije morat cu kupiti otrov :fuck::objesen: a sigurno 3-4 vrste skakavaca hara imaju neki veliki zeleni ,smeđi crni pa mali crni pa mali smedi pa mali zeleni bude ih po 10 na jednoj biljci,i jos me zanima jedna stvar ako iko ima volje znaci imam 4-5 klonova od ove velike domaje i sad vec su tjedan dana u zemlji nisu ni malo oslabili ono da su se objesili opustili ili sta vec svaki dan ih prskam vodom i u hladu su ,pa me zanima mogu li ja njih lagano na sunce odnjet jesu jos pre slabe za to ? i kad ih mogu presadit u zemlju kad ce oni napuniti onaj mali pitar od 0,25 korjenom ovo mi je prvi put s klonovima pa nisam bas preupucen hvala vutri i:respect:
moze li se to ikako poslje isprat s biljke prije harvesta, jesi koristio taj biotoll
skakavci tona skakavaca mi hara po sajtu poprskao sam bilje koprivom i ne pomaze probat cu jos s cesnjakom i cilijem pa ako ni to ne uspije morat cu po neki otrov,anubis je u zavrsnoj fazi samo je gadno nagrižen ,ima li koji otrov da nije toliko otrovan ?XD pokusavam izbjec kemiju pa ako moze neki savjet koji otrov da kupim da ne steti biljci ni zdravlju ovih dana cu stavit slike i slike pod mikroskopom da vidimo koliko jos do berbe .hvala i pozdrav
ma nee klonovi su od one velike domaje narasla je 2 metra pa sam je morao topirat pa sam od vrha skinuo klonove ;) slikat cu danas sutra pa ces vidit ;)
pozdrav ljudovi 25.6. auto anubis ,ovih dana ide auto skunk od strain huntersa , bubble kush auto i ak 47 auto od rqs, velika biljka je topirana i klonirana slike ce ovih dana ako uspiju klonovi .....
pa nisam jos imao nikakvih problema kalibriram ga i spremim u ladicu sve normalno ,cuo sam da kad oslabe baterije pocme stekati pa moguce da je to
ma necu je dirat neka nje ovako dosta joj je stresa haha a bit ce na njoj i ovako dosta ,dolazi mi ovih dana i auto skunk od strain huntersa tako da me kolicina trave ne brine . bit ce je i viska za iducu godinu jer ne planiram nista prodavati ni nista slicno ,napravit cu malo ulja i šita od trimova ovo ostalo cu pusiti sam i s curom i to je to :D apdejt ovih dana ,a anubis bi mogao ubrzo na :bocni:: :makaze::spliff:
pozdrav vutro evo neki pomak u mene : domaja presađena u zemlju bila je pustila korjen kroz rupice od pitara u zemlju jedva sam je odvojio ali sve je proslo uredu ,ima nekih metar i 75-80 stvarno je zvjer i ima predivan frutty miris :),auto anubis(pyramid seeds) isto presađen al u veci pitar oko 15 l poceo je formirati cvjetove, a miris je nekako bolesno nedefiniran nesto između manga i neznam piva :) cvjetovi su jos mali al puni kristala i lijepo popunjeni,sa ovom biljkom sam pre zadovoljan jer je izrasla u pravu lijepoticu iz pitara od 5 l.,tu imam i neki diesel od rqs i ak 47 .evo i slike da vidite kako to izgleda...:rasta:
tarzane sta mislis da i anubisa stavim u vecu posudu i oce mu to biti pre stresno u ovoj fazi ?
;) ide u vecu posudu tarzane sta mislis da i anubisa stavim u vecu posudu i oce mu to biti pre stresno u ovoj fazi ? editiraj prethodni post. nema potrebe za duplima...zzz
je je bas razmisljam bi li je presadio u vecu posudu ili u zemlju,sta vi mislite moze li ona izdrzat u 10 l posudi do kraja ili da presađujem?
zenka je bacila je pistile ,anubis je u posudi 5l ono minimum al brine me sto je domaja u 10 l morat cu je u zemlju presadit pre mala joj je posuda :/ma teska sam nula za komp ispricavam se zbg greski :zvezda::