Pozdrav ekipa:wave::spliff: Evo jedan zimski dnevnik, prvi dio pisem u rikverc posto nisam vodio dnevnik od pocetka pa cu ga pomalo nadopisivat i vratit se u real time! Ormaric klasika ko i prie 60x50x120, turbina ,filter ,led panel e27 zarulje i pc ventovi,okolo maylar folija. Gnojiva hesi paleta,rezim svjetla 18-6, zemlja composana. Tehnika uzgoja kako i naslov kaze two girls one pot :D:fuck:od 20 etal litara +lst svremenom. Pocetkom 10.mj stavljam dvije amnezije auto od rqs-a u vodu,drugi dan klica viri par mm treci dan izviruju iz zemlje i tu krece ::listomahanje::. Neznam da li je do friskih menki ili sta ali nikad brzeg starta vidio nisam kao i prvih par tjedana razvoja,zbilja pohvalno za rqs makar nikad nisam ni imao problema s njima. 1.tj Start bez problema, temp dan27 noc 22, voda +root bez namjestanja ph. 30w 6400k 2.tj. Nikad ovako rano nisam imao potrebe lstirat:watch: sve do ovih amnezija,vrijeme za pocetak radova na ozicenju. 3.tj Doslo vr za ozbiljnije savijanje, i dalje brzo raste ,u zaljevanje dodao tnt:banana123: uz root i supervit. Panel podignut na 30w6400 + 20w4000k. Gledajuci ju u ovoj fazi nikad nebi rekao dae to nesto sa sativastim genima u sebi,start ocito preuzme ono malo indice sto ima u sebi. Pravi mali kupus! 4.tj. Rasvjeta podignuta na 60w pol pol6k i 4k, razmak 30 etak cm. Drugi put dobila tnt uz ostalo. Temperature klasicne. Krosnje oblikovane ,grane ukrocene zicom, lagani povjetarac pirka iz pc ventova ....to be continued stej haj ekipa::lulamira:::vozdra::joint2::sun2::wave: