
Galerija nije uvezena
evo da se nakon dugo vremena javim, sam da vam pokažem i svoju bebu koja raste lijepo i daje mi lijepo vonj ujutro prije faxa i razveseli me svakim danom :) , neam toliko vremena da budem u toku tu s vama od faxa i joba.... i još jedna nedavno proklijala... ovo mi je 3 godina za redom da iam tak vani na balkonu prirodnim putem sam posadim i zalijevam i cekam da naraste i svaka do sad je bila odlicna i ukusna osim dvije muške kaj su narasle... evo bebe http://img153.imageshack.us/i/p5030007.jpg/ http://img687.imageshack.us/i/p5030006h.jpg/ i odrasla :sun2: http://img72.imageshack.us/i/p5030002.jpg/ http://img36.imageshack.us/i/p5030001k.jpg/ http://img405.imageshack.us/i/p5030003c.jpg/ http://img192.imageshack.us/i/p5030004.jpg/ http://img707.imageshack.us/i/p5030005.jpg/ eto :) cim budovi pocnu obavijestim vas :)