Pozz ekipa. Eto stiže nam proljeće i lijepo vrijeme pa su se neki odlučili ponešto i zasijati kako unutra tako vani. Nakon dugo istraživanja ,informiranja i savjetovanja sam odlučio i ja napravit korak u vrt te za početak napraviti eksperiment ,a nakon toga i pravi grow. Neću sadit doslovno u vrt nego u potove na balkon koji se nalazi na južnoj strani zgrade te pretpostavljam da će biti i više nego dovoljno sunca za neometan rast i razvoj biljke. Zašto kažem prvo eksperiment? Radi se o tome da imam neki strain doma koji pušim(dao mi frend) i iz čije teglice sam uspio isčupati jedine dvije sjemenke koje sam pronašao,na oko su mi se činile ok,pod prstima ne pucaju pa sam iz odlučio posaditi,prvo jednu sjemenku,pa ako propadne onda ću zasaditi drugu. Sve to je uvod u pravi grow koji sam planirao kad malo još zatopli(otprilike 5.mjesec) odnosno kada temperature neće padati ispod 12°c po noći, a da po danu bude barem 20°c i po mogućnosti sunčano. Pa hajmo krenuti... Za ovaj grow mi je potrebno: 1.zemlja(za sada imam compo sana blumerende u koju sam posadio slonovu nogu pa sam ju iskoristo i za experimentalnu sjemenku ,ali ću po preporuci mentora bize uzet biobizz light mix zemlju). 2.Sjemenke -sam kupio preko hempatie( auto northern lights i photo critcal mass). 3.gnojiva -(ph -,rogis garlic,flora micro,flora grow i flora bloom za sve faze rasta). 3.potovi(za auto direktno u potove od 20 l,photo stavljam prvo u 3 l a kasnije ću presadit u 15l ). 4.mjerni isntrumenti(digitalni metar za ph vode i digitalni metar za ph zemlje. 12.4.(eksperiment sjemenka). X Sjemenku koju sam imao sam stavio na 16 h u teglicu sa ph balansiranom vodom te je ona idući dan potonula na dno.nakon toga sam ju stavio u papiraniti ručnik,namočio i upakiro u plastičnu vrečicu da zadržava vlagu. Napominjem još jednom da je strain nepoznat te ne znam hoću li dobiti auto ili photo,.Znam samo da je neka domačica onako laganog earthy okusa i mirisa. (Za pravi Grow sam namjenio Auto Northern lights