Pozdrav svima, konačno sam započeo svoj prvi grow, pa idemo redom: Sjeme: Green gelato auto RQS, 3 komada Zemlja: Biobizz Light mix Gnojivo: AN Sensi grow A+B 500ml, Sensi bloom A+B 1L, Nirvana 250 ml, Calmag 250ml Lampa: Mars Hydro FCE 3000, 300w potovi: promjera 30 cm, trebali bi biti 13l turbina: Mars Hydro 6 inča (za upuh stavio samo crijevo) Box: 100x100x180 Mars Hydro Unutarnji vent: 2x20w oscilirajući (nisu još u pogonu) pomoćni alat: odvlaživač, higrometar, PH kapi Sjembe bile u čaši s vodom od petka 26.5., a 28.5 ujutro prebačene u maramicu natopljenu vodom, ali kako to inače ide kod mene, krenulo u startu nizbrdo, tako da sam navečer kada sam ih išao provjeriti i poškropiti vodom, primjetio da jedna sjemenka nije u maramici, te sam istu našao ispod stola, a ono malo klice što je izašlo je povukla unutra, po mojoj procjeni tako je provela sigurno 5-6 sati, otkada sam ih zadnji put čačkao ::ludak:: Na svu sreću se nesretnica oporavila i fino pustila klicu, te je posađena dan kasnije, nakon prve dvije. Prve dvije sjemenke su stavljene prekjučer (29.5.) u zemlju (odmah u finalni pot od 13l), te su natopljene svaka sa 2 deci vode bez kontrole PH, a isto sam napravio jučer i sa ovom nesretnicom što je iskočila iz maramice :D Jučer kada sam išao posaditi nesretnicu primjetio sam da je na jednom od prva dva pota zemlja bila suha, a na drugom malo vlažna, pa sam ih još malo poškropio s vodom (sveukupno na dva pota 1 deci vode, s tim da sam na ovaj vlažni svega par šrpiceva iz šprice za cvijeće špricnuo, a ostatak je otišao na ovu suhu. Danas kada sam došao primjetio sam da je jedna od prve dvije nikla (točnije tek je promolila glavu iz zemlje), dok od druge još ništa... danas sam sve 3 sam zalio lagano sa vodom i reguliranim Ph oko 6-7 (ne znam točno jer ga mjerim sa kapima),iz razloga što sam danas mjerio PH i primjetio da iz pipe bude blizu 8, pa sam ga spustio sa limunskom kiselinom, a tako ću i ubuduće. Danas je svaki pot dobio 1 dcl vode. Lampu sam stavio