Pozdrav :) Ovo je moj prvi grow i nadam se da cu uz vasa iskustva i pomoc izgurati do kraja :) Sjeme: think different autoflower Sex: feminized autoflowering Genotype: 60% Sativa/ 20% Indica/ 20% Ruderalis Grow box 60x60x170 150w high pressure sodium lamp lucalox Zemlja Plantela gnojiva takogdje Plantela Takogdje imam PH metar i mini termoetatr/higroetar Klijanje sjemena je trajalo 3 dana. Sjeme je bilo u casi sa zemljom tako da je korijen odmah usao u zemlju. Biljka je pod svjetlosti od 23.2.. Prije par dana sam je presadila u veliku saksiju. Temperatura varira izmedju 27° i 28° a vlaznost id 40% do 60% Rezim svjetlosti je 18/6 Pri ugasenom svjetlu je vlaga oko 55-57% a temperatura 21° Postaviti cu slike opreme i biljke. Razmisljam da stavim lampu od 250 w probala sam da je namjestim ali iz nekoga razloga transformator radi ali svijetlo ne radi,nekoliko puta sam pokusavala da namjestim,s obzirom da se kao zensko ne bavim puno oko struje :D nadam se da ce mi neko dati neki savjet.Naravno stavit cu i slike transformatora. Problem do sada mi je ph vrijednost vode koji je 8. Da li treba da kupim destilovanu vodu? Sa gnojivom nisam počela jer sam je tek presadila u vecu saksiju. Hvala unaprijed