BOX : HomeBox Q30 dimenzije 30x30x60 cm RASVJETA : UFO Led panel 138W Full Spectrum VENTILACIJA : 2 PC venta , 140 mm upuh i 80 mm ispuh POSUDA : 4,3 l ZEMLJA : Substral Terra osmocote ( vise u korist Teramagme ) GNOJIVO : Plantella cvet REZIM SVJETLA : 18/6 vege , 12/12 cvjetanje OSTALA OPREMA : termo hydro metar , mehanicki tajmer , mikrpskop TRENING : Topping + Lst SJEME : Shark Shock CBD / Dinafem Pozdrav svim forumasima evo odlucio sam se jos jedan dnevnik podijeliti sa vama i da se opet okusam u micro growu . Izabrao sam Shark Shock CBD jer sam probao nedavno tu sortu od jednog meni jako dragog prijatelja i odusevila me , pa sam se odlucio probati ju sam uzgojiti :) Nema nicega novoga sve po starom , oprema je ista kao i u proslom growu jedino sta ce mi stvarati problem ce biti previsoke temperature ali pojacat cu ventilaciju sa jos kojim pc ventom nema mi druge :) Hvala unarpijed svima koji ce pratiti dnevnik i koji ce mi pomoci da uspjesno odradim do kraja . 3.DAN 18/6 Lagano je prije dva dana izbila iz zemlje , za sada zaljevam jos prskalicom pa cu za koji dan poceti normalno zaljevati . Temperatura kada je svjetlo upaljeno 27,4 C , vlaga 48% za sada idealno ali skocit ce to za kojih 20 dana dosta kada pocnu prave topline , do tada cu nesto smisliti kako ohladiti kutiju za cipele :) Zivili
Hvala , carevi ste nema veceg gusta nego kada zavrsis grow i nisi samo ti sretan nego su i sretni ljudi koji su pratili tvoj dnevnik i djelili savjete , forum je super stvar i da vise ljudi zna kako ovdje funkcioniraju stvari i kako si svi pomognu kolko mogu siguran sam da bi i vise ljudi growalo i bilo upoznato sa konopljom :) Stipe hahaha mreza je smjeh stane mi jos 7 takvih growova hahaha minuta mi trebala samo sam pobaco :)
96.DANA SVE UKUPNO , 61.DAN CVJETANJA Evo ljudi Shark je danas otisao pod noz . Zadovoljan sam , budovi izgledaju lijepo , najvise me bilo strah da me ne zahvati plijesan jer je u zadnje vrjeme vlaga bila dosta visoka ali eto imao sam srece . Bilo bi mozda gotovo i prije od 96.dana ali je trebalo da prebaci na cvjetanje 17 dana pa se radi toga oduzilo . Ovaj kineski UFO stvarno solidno radi posao ako uzmemo u obzir da zavrsava na vrijeme kako kaze i seedbank ( shark je bio 5 dana duze od preporuke ) , i naravno seedbank vjerovatno pise za savrsene uvjete a ovo moje je smjesno i daleko je to od savrsenih uvjeta :) Uglavnom nemam nista posebno za reci , ode jos jedan dnevnik u zavrseme , hvala cjelom forumu sto ste pratili dnevnik i djelili savjete , i ponovno izdvajam prijatelje Stipeta i Himalayu . Nadam se da cu se napokon uozbiljiti i odluciti za kupovinu veceg growa , da odemo stepenicu iznad :) Dugujem vam smoke report za kojih 2 mjeseca kada se bar djelomicno iskjura . Zivili i vidimo se uskoro u novom dnevniku :)
52.DAN CVJETANJA ( FLUSH ) Pozdrav ekipa . Evo dnevnik se privodi kraju jucer je Shark flushan sa 25 l vode , i poslusao sam vas savjet i posisao sam svo lisce koje je bilo zuto , nadam se da to nece nastetiti kvaliteti Sharka . Cekat cu da se posusi pa cu onda odluciti dali trebam jos koji puta vodu ili ce ici pod noz :) Zivili prijatelji , vidimo se u zavrsnom djelu kada bude berba :)
Hvala drugovi , nakon ovog growa box ide u prodaju , uzima se veci :)
Pozdrav ljudi :) Evo da se javim sa updateom i sa novim slikama :) 49.DAN CVJETANJA Shark se lagano privodi kraju , u planu mi je sljedece zalijevanje pognojiti pa nakon toga flush pa voda do kada bude trebalo . Listovi su zuti iz razloga jer imam heat burn , temperatura u boxu je 31 stupanj , kod mene su ogromne vrucine tako da Sharku trenutno nemogu nikako pomoci , vlaga je ok makar cu izbjec plijesan . Evo slike , cujemo se uskoro kada bude berba :)
Sve znam drug jbg imam i light burn i heat burn , nije lako uzgajati u dimenzijama koje su ko kutija cipela :)
35.DAN CVJETANJA Pozdrav ekipa , evo da se javim sa novim slikama . Nema niceg novoga osim da me ovih zadnjih par dana hebe vlaga koje je previsoka nadam se da necu navuci neki plijesan na vrhove , ostalo sve ok , zena , djeca i rezije uredno placam hahahaah :) zivili :)
Hvala drug . Evo bas sad kada si pitao reko idem izmjerit , 27 cm visoka .
29.DAN CVJETANJA Pozdrav ljudi evo ga kratki update . Sve ide najbolje sta moze , prezadovoljan sam kako Shark napreduje i neka samo tako ostane do kraja . Vrhovi se pune , na dodir su stvarno cvrsi i izgledaju tesko , na pola puta smo i kako mi se sada cini mislim da ce mi ovo biti rekordni micro grow , buduci da sam topirao kat iznad pa imam puno vise budova za savijati :)
Hvala :)
19.DAN CVJETANJA Pozdrav ljudi evo ga update nemam nista novo da dodam nego evo cisto da stavim slike i napravim update da vas ne zakinem . Shark je odlican , prezadovoljan sam , vrhovi se lagano pune , gnojim svako 3. zaljevanje sa pola doze crvene plantelle . Hvala svima sta pratite dnevnik i pomazete sa savjetima . Zivili :)
Jbg sad i ja bi ormar sa teglicama hahahahaha :) Uglavnom tek otkako growam sam shvatio prave cari marihuane . Fora je u tome sta uopce nemam nikakve psihicke zavisnosti ( pusim bez duhana ) . Evo primjer jucer sam htjeo bas zapaliti , a radio nocnu , uzeo sebi u smjenu , zapalio , i puno mi je brze vrijeme proslo . Danas opet nocna ali uopce me nije pitalo da zapalim niti sam ponjeo sa sobom , niti ne razmisljam o tome :) Vjerovatno ce mi za par dana ponovno doc gust da zapalim . Fora je u tome sta me ljudi uopce ne skuze da sam napusen , prvih pola sata sam malo vise razvaljen , al kasnije mi je sve sto radim zanimljivo , bolje se koncentriram i imam vise volje za radit nesto . Poanta price je da mislim da je to zato jer je brendirano sjeme , mislim da tako zapalim ulicarku koja je prskana tko zna sa cime i koja flush nije vidila nikad u zivotu a kamoli kjuranje , da bi sigurno bio bez volje i nebi to uopce bila ta dimenzija . Poanta je price sadite svoje i samo ljubav :) By the way sam sebi spamam dnevnik hahaha :) Voli vas sve Medikalni :)
Hazeri drug , istina , zavolis to kako god okrenes dal u velikom ili u malom prostoru :) Najveci je gust kad znas da ekipa daje pola plače za ganju a ti imas sam svoje i lipaš kad hoces , i jos biras sam koju ces sortu gajit , oces ovakav miris , oces onakav rad :) A i zivot ti je nekako sladi kad imas sam svoj lijek hahaha :)
Vjeruj mi prijatelju izgubio sam ih i ja :) Natezi , zatezi , pukne , ljepi , opet natezi ma jojjjj :) Hahahahah , dobro je :)
13.DAN CVJETANJA Evo ga update dnevnika . Danas je Shark dobio pola doze crvene plantele na 1l vode , do sada nije gnojeno pa mislim da ce mu to biti ok za pocetak . Zemlja se brzo susi pa zaljevam svaki drugi dan po 1l vode , u planu mi je gnojiti svako trece zaljevanje . Biljka se oporavila od treninga i lagano pocinje pumpati u vrhove , sto mi se jako svida jer se nadam da vise nece ici u visinu . Uvjeti u boxu sa obzirom na ove vrucine su savrseni mogla bi vlaga malo nize ali sta je tu je , necemo se zaliti :) Kada se sve ovako poslozi i kada vrhovi krenu pumpati opet zavolim svoj micro grow hahaha :) Zivili prijatelji 100 godina :) Pozdrav ekipi :)
Nadam se da da :) Nisu novci problem problem su uvjeti ali nadam se da cu rjesiti sve :) 600W HPS po zimi , i s vremenom uzet 2 hans panela od 180 W za ljetnu sezonu pa da vidis veselja ;) Jednom ulozis kako treba i miran si godinima :)
Hvala vam ljudi na podrsci :) D&M nadam se da cu uzeti veci box , da cu uspjeti prerasti stepenicu hahahaah hazeri hvala drug ali daleko sam ja jos od znanja jedino sta imam je strpljenje Himalaya tvoje necu komemtirati ti si tatko , upogoni opet box da ubijes zablude :)
Hvala drug , al vjeruj mi ovo je definitivno zadnji uzgoj u tako malom prostoru :) Da sam te slusao na pocetku zivot bi mi imao vise smisla ahhaahah.
Hvala ljudi na savjetima , evo ga update . 9.DAN CVJETANJA Ovaj Shark je zvjer , definitivno nije za male boxeve jer raste nenormalno , znaci danas ujutro kada sam zaljevao morao sam odraditi jos jedan trening supercropping. Nije mi bilo drago tako sakatiti i lomiti biljku ali jednostavno nemam izbora moram to izgurati do kraja kako sam zapoceo :) Uglavnom nisam zadovoljan sada izgledom buduci da sam poslagao te vrhove kako god su stali sada Shark izgleda ko neka lose ubrana salata , ali nadam se da ce za koji dan to posloziti sve na svoje :) Biljka jos nije gnojenja planiram gnojiti za 10 tak dana sa pola doze crvene plantele mislim da prije nije niti potrebno .
Frend imam ja mjesta al nemam uvjete :) Znas kako ide skrivanje od staraca i to ahhahah :) Hvala ti svejedno na savjetima i fora je taj kutni box :)
Hvala ekipa , ma ne kupujem vise nikakve minijature sljedeci put kada se odlucim na kupovinu , uzimam 120x120x200 cm pa da vidite rakete onda :) Vidit cu mogu svjetlo podignuti gore jos nekih 5,6 cm :)
2.DAN CVJETANJA Pozdrav prijatelji , evo da se javim sa updateom dnevnika . Prije 2 dana je napokon Shark odlucio prebaciti na cvjetanje , nadam se da vise nece ici u visinu da ce sada samo pumpat budove , jer iskreno ako jos bude rasla morat cu inprovizirati veci box. Grane su nategnute na najjace bilo je svega , pucanja , ljepljenja izolir trakom , vezanja zicom , cak mi je u jednom trenutku i doslo da sve bacim i narucim onaj mammoth pro 120x120x200 cm :) Uglavnom evo slika pa slobodno prokomentirajte , zivili svi 100 godina :)
Hvala ekipa , pozdravljam i vas u studiju i reziji hahahaha :)
15.DAN 12/12 Pozdrav ljudi evo da se javim . Nema nekih velikih novosti osim da sam prezadovljan kako Shark izgleda i kako je popunio box , i oblik i sve bas ono super je :) Danas kao da se nadziru male dlacice tako da mislim da je danas mozda i prebacilo na cvjetanje a ako nije danas sutra ce se sigurno poceti brojati . Evo vam slike pa bacite oko . Zivili :)
Opa i Hima me hvali cekam jos Stipeta , Cilla , Tarzana i Powera i necu vise ni growat hahahahahahha :) Fala D & M ide to polako :) Edit : D & M lako cu se ja presaltat i u veliki hahahahaha :)
Bas gledam sad i razmisljam si nisam ja jos ta kategorija , i onda nakraju procitam ovaj tvoj edit i puknem se smijat hahahaahah :) Uglavnom hvala ti , zadovoljstvo je kada te pohvali neko od iskusnih clanova i growera , hvala puno :)
11.DAN 12/12 ( ukupno 29.dan ) Pozdrav ljudi evo da se javim sa updateom dnevnika . Nista novo se ne dogada , biljka izgleda super zadovoljna i sretna , jedino sta me brine je to da jos nije prebacila na cvjetanje ( prosli grow je nakon 7 dana prebacio ) , nadam se da ce sutra prekusutra jer ako ne imat cu problema sa prostorom :) Super zadovoljan sam sa time sto sam topirao kat vise nego zadnji put ( prosli put sam topirao 3. kat a ovaj put 4. kat ) pa sam dobio vise grana za savijanje :) Uglavnom evo slike pa slobodno komentirajte i djelite savjete , uvjeti u boxu su savrseni kako radi klima , da je bolje nebi valjalo :)
Istina ali opet zivot bi mi bio laksi da imam uvjete za jedan 120x120x200 cm + HPS 600W , pa bi lako ja opet klimu upalio ali bi bar vukao 500 - 600 g iz growa a ovako se hebem za niti 30 g suhog , ali opet bolje i to nego imat posla sa kojekavim kretenima na ulici , ovako sadim sutim i pusim svoje :)
Hvala ljudi :) T@mara ma led je zakon po ljeti :)
5.DAN 12/12 Pozdrav ljudi evo da se javim sa updateom . Prije 5 dana Shark je prebacen na rezim svjetla 12/12 , danas sam odradio lagani lst ( samo dvije glavne grane ) za koji dan ocekujem da ce prebaciti na cvjetanje :) Mogao sam pustiti i koji dan duzu vegetaciju ali jednostavno zbog posla nemam vremena a ni zivaca toliko puno provoditi vremena za mucenje sa granama i natezanja . Uvjeti u boxu od kada klima radi u sobi su i vise nego savrseni ako uzmemo u obzir koliko su velike temeperature vani , stvarno sam zadovoljan :) Zemlja se malo brze susi , zaljevam svaki 3. dan po cca 8 dl vode . Cujemo se uskoro i zivili svi 100 godina i sretni i veseli bili :)
17.DAN VEGETACIJE Pozdrav ljudi evo da se javim sa novostima . Prije 3 dana sam nadolio zemlju kako mi je drug Stipe objasnio i topirao sam treci kat . Pustit cu jos par dana vegetacije pa cu prebaciti na cvjetanje jer ovako na oko dosta brze raste od Grapefruita pa da me nebi prostor zeznuo :) Radim po 12-14 sati dnevno tako da niti nemam vremena ni volje natezati se sa granama kao zadnji put , pa cemo vidti sta cu uspjeti izvuci sa kracom vegetacijom :) Zivli ljudi 100 godina , javim se uskoro sa novostima :) Peace out :)
Hhahahahha box mi je ko otvor za vent od ovog veceg hahahahahaha :)
Hvala hazeri , da ovako kad na slikama gledas ne ides za time al box je stvarno malen hahahah sad kad si ovo napisao bas ga gledam i umirem od smjeha ahhahaa :) Da mi je prije nego sto sam upoznao forum , neko rekao da se u tome moze uzgojiti Marihuana reko bi mu da je lud hahahha .
Kad budem imao 600w HPS i 120x120x200 cm tada ce mi rasti palme :) Do tada sam zadovoljan i sa ovime sto imam po skrivecki hahahah :) Nemozes puno ocekivati u kutiji za cipele :)
Fala drug :) A i to sto kazes , al svejedno nisam ni priblizno izvukao koliko si ti znao izvuci iz te kutije cipela ;) hhahah
9.DAN 18/6 Pozdrav ljudi evo da se javim cisto da pozdravim ekipu :) Nemam nikakvih novosti , Shark lagano raste , svaki drugi dan zaljevam sa 3 dl vode , do prije 2 dana sam zaljevao samo prskalicom , kako se blizi ljeto i zemlja se brze susi . Uvjeti u boxu temp 28.4 C , vlaga 45 % kada je svjetlo upaljeno , za sada se ne buni shark , ali cu uskoro morati osmisliti jacu ventilaciju ako planiram odrzati tu temperaturu kada sad za par dana temp zraka ode dosta gore :) Cujemo se ekipa zivili !!!!
woowww ogromna podrska , hvala vam puno ljudi , sada sam dosao sa posla pa reko da pogledam sta ima i eto iznenadenja , svi vi cete mi pomoc i pratiti dnevnik , bit ce borba kada pocnu vrucine ali izgurat cemo mi to do kraja :) Hvala vam svima jos jednom :)