Prvo pozdrav svima...prvi dnevnik,nekoliko berbi imam iza sebe ali nista posebno...znaci,po 2 sjemenke stavljene u case potom u zemlju..proklijale 15.5.malo su bile na balkonu a malo pod cfl,kisi zadnjih 8 dana..na sajtu pripremljena zemlja-tera brill i kompovita h1 70/30...automatici se presadjuju sutra a kaya jos nekih 10-tak dana...evo i slikica..prve dvije automatici...zadnjih para dana su bile pod cfl 20w...jedino se premisljam dali autose sutra stavit van ili pricekat jos koji dan pod cfl..mislim da im je to zadnji cas za najmanji stres ali nek neko iskusniji odgovori..svaka pomoc dobro dosla...pozzz
mali update...curice danas presadjene na sajt,2 hasha i 1 kaya.ova dr kaya je jos pod nadzorom jer je malo slabija pa ju bildam komb sunca i cfl-a...isklijao jos jedan super hash kojeg sam vec bio oplakao....pozdrav svima par slika
slikao cim su stavljene u zemlju a oko njih stavio zicanu ogradu..sve 5,fala kaj mislite na nas...a za puzeve stavljeno puzomor i ljuske od jaja
veceras cu u obilazak i nisam stavljao f
bok..cure su zive i zdrave!isao sam ih posjetiti na kraju tek nocas jer sam bio sprijecen...lagano napreduju,zaljevene zelenom plantelom,zagrljene i pusom im zazelio laku noc...slika neki dr put...sretno
evo i jedan los update!!!jedna Kaya napusta dnevnik,zica koja je bila oko biljke je bila sa strane pomotana a zemlja razbacana.Kaye uopce nema na sajtu pa si mislim da se mozda srna pocastila ili peppa pig...nema bas tragova nekih..mislio sam danas presaditi ovu drugu Kayu sa balkona ali sam probao ucvrstit zicu pomocu nekih kolaca,koje sam zabio u zemlju u krug..inace Hash izgleda skroz ok,puno bolje nego sto mi se vidlo nocas po mraku..imam osjecaj da su super podnjele presadjivanje...icu sutra provjerit dali se napad stetocine ponovio...kakva ideja?pozzz
obisao cure i sve je ok!!!nema nikakvih novih tragova ostecenja..za svaki sl sam u 4 stare carape stavio ljudske kose i ostavio oko sajta,donio pisaline a i popisao se uokolo..Kaya koja je trebala bit presadjena vracena mado,pricekat cu jos koji dan jer me strah bestije...fotic sam ponio ali prazne baterije,mob nikada ne nosim a to bi i svima preporucio...da li bi za kayu bio preveliki stres da je doma topiram pa da je bacim van za koji dan?hvala,pozzz
pozdrav...evo dvije slikice od cura sa balkona..manja je super hash a veca kaya..kaya je pocela gubiti boju odn postala je svijetlo zelena..da li je to znak da joj je mala posuda,da li joj treba gnojiva ili kaze da je spremna za van...a hash mi je digao listove kao da je u hitlerovom pomlatku..da li mu je mozda previse vode??danas mu je 8 dan i stoji li ga stoji!!!veceras idem u obilazak na sajt i nosim puni fotic pa se nadam nekim lijepim slikama..jos da velim da je hash na suncu od 5 izjutra pa do 15 a kasnije ide pod lampu do 5 ujutro i tak zadnjih 3 dana..mislio ga tako drzat dok ne bude spreman za van...hvala
haha,nadam se!!nisu 2 nego jedna,dobit ce obilnu veceru!! pa ovu vecu sam mislio ovih dana odnjet na sajt..probat cu je omotat i dat joj hrane..a maloj cu pojacat svijetlo...odmah ok,primljeno na znanje...jos mozda koji puta dok ne sjedne u glavu :fuck:!! Koristi opciju edit(uredi) nema potrebe pisati post za postom. OC
obisao sinoc curke i sve je ok za sada...slike nisu neke jer sam u daljini cuo neke klince u vikendici a bila je noc i blic i ovo i ono...a kaj se tice ove 2 sa balkona,kaya se oporavila i vratila skoro nazad boju a mali Adolf(hash) ne spusta listove...pozdrav svima
lagani update-24 dan starosti...cure su ok ali vidim napad puza na jednom listu.bacio sam jos malo puzomora ,za svaki slucaj malo posolio sa neopitroidom,zalio ih plantelom list i pozelio im laku noc..presadio sam i Kayu sa balkona van ali nisam slikao..budem za koji dan...mali adolf(hash)je spustio listove ali mu se nesto jako pogorsalo..mislim da je moja krivica odn da sam ga slucajno prihranio odn PREhranio..evo slikica pa recite..sve je bilo super par dana i nakon toga je skupila listove a jucer ih otvorila i ovako izgledala..2 nova s.hasha su danas stavljena u zemlju na klijanje pa idemo ispocetka..dat cu joj jos vremena za oporavak..pozzz
ma zica je zbog neke bestije koja mi je unistila jedno biljku do..nije zbog puza ma je da,slazem se..nije mi bila namjera uopce gnojiti..odes malo u dnevniku nazad pa vidis da sam morao prihranjivati jednu Kayu..vjerujem da sam ne namjerno zalio i ovu malu..a mozda je i nesto drugo u pitanju..a plantela i neopitroid je bilo za aut i za automatice..u svakom sl hvala na savjetu
update...jedan s-hash jucer poceo lagano cvijetati,drugi se bori sa puzem..od 3 biljke na sajtu jedino se namjerili na njega.cak su ga uspijeli lagano topirati....kaya se dobro drzi...mali adolf(s-Hash) polako dolazi k sebi,odrezao mu ono lose lisce skaricama i sad pokazuje napredak...izdesavale se ruzne stvari u firmi gdje radim i ne planirano imam slobodan ovaj mj tako da za pola sata picim na more 10-tak dana..javim se sa slikama i novostima cim doplovim nazad..pozzz svima,sretno i uzivajte!!!
vratia se šime evo i lagani update!!S-hash njemu je sada 10 dan cvijetanja i 36-ti dan starosti..dobro se drzi.padala je i kisa tako da nije bilo problema..za koji dan ,mozda vec i sutra dobiva plantelu cvijet..evo slika (prve 4)...e sad,S-hash br.2 nekak mi se sve vise cini da je to Kaya Gold,odn da sam ih zamjenio pri presadjivanju ili je u stresu od puza..ta biljka je bila napadnuta puzevima ali izgleda da je puzomor ipak odradio svoje..i njoj je 36 dana starosti..izgleda ok i dobit ce plantelu list..nema nikakvih znakova cvijetanja a evo i slika-(br 5) .i treca je Kaya Gold i ona je presadjena van prije 10-tak dana i napreduje polako ali sigurno..isto dobiva plantelu list...evo is like(br 6-7) ..imam pitanje,da li da S-hasu otrgnem skroz donje listove,taj dio je u hladu i cini mi se da ne bude nista od njih..hvala i sretno..provukla se jedna slika dva puta ali lijepa je
pozzz svima!!en updte-S-hash njemu je 44 dana i 18 dan cvjetanja..mislim da se dosta dobro drzi s obzirom da se izduzila neka agacija i ubila im sunce popodne.sutra uzimam sjekiru i rjesavam to...svaki 3-4 dan plantela cvijet,dupla doza,ali i pada malo malo kisa pa kombiniram.na jednom listu se pojavilo nesto bijelo pa ako netko iskusniji misli da je neki problem nek napise!!..Kaya gold br 1.njoj je isto 44 dan i neki dan je topirana a danas i lagani supercroping da i dolje dopre malo sunca...malo se izduzila ali probat cemo to ispraviti,Kaya br2 njoj je 34 dan i u najgorem je hladu sto se i vidi..dobivaju plantelu list..ugl to je to i evo slikicaHash-1-5,kaya br 1 slike 6,7,8 i druga kaya 9-10...sretno
list odstranjen,biljke pregledane a na sajtu jutros izvrsen teksaski masakr rucom pilom,sjekirom i motikom!!ima jos jedna agacija (mada mislim da ne smeta)i sutra cu je skratit za glavu..danas zurim na job...kisa je zadnjih dana padala po 3x dnevno pa onda zasja sunce i vjerojatno otud i plijesanj..hvala,pozzz svima i sretno
lagani update...odkad sam rjesio agaciju stvari su krenule na bolje!!S-hash njemu odn njoj je 49 dan i 23 dan cvjetanja..izgleda zadovoljan,cvjetovi se pune,miris se siri a prsti postaju ljepljivi..par slikica
ovo je nastavak...pljuga previse pa stisnuo post...nego Kaya br 1..vidi se napredak!!isto tako i dr kaya se budi iz mrtvih..Kaya br 1 ponovno topirana i lagani super crop a druga ima toliko izduzene i prazne grane da sam samo napravio lagani rolipop i ostavio je na miru..dobile su plantelu list...a duzan sam vam i pokazati dva S-hasha koji su izisli van 11 odn 13.6.zemlja plantela balkonia i brijem da nisam bas zadovoljan sa istom!!stoje u teglama vani na balkonu,vidi se da su zedni..nisu bas pri ruci..pozzz ...nemogu ni pisat,par piva i par pljuga,dar mar!!!..pozzz svima,sretno
updejtich!!!S-hash njoj je 55 dan i 29 dan cvijetanja..izgleda happy jedino sto su ga na par listova napale nekakve gusjenice i po listovima nekakve tockice..vjerujem njihovo djelo.malo se savinuo pa sam ga privezao..Kaya gold br 1.55 dan..razlistala se,fulao sam top pa je ispao fim!!topirane donje grane i polako napreduje,privezao i nju.puno je bolji u svemu od kaye br.2.55 dan..ona strajka li ga strajka od prvog dana..dobio sam kokosje gnojivo u paletima pa ce sljedece zalijevanje dobiti to..mozda prihvati i krene prema suncu..sta je tu je,inace dobivaju svako zalijevanje duplu porciju zelene a s-hash isto duplu dozu crvene plantele..pozzz svima i sretno..ona dva hasha u teglama cu posjetit ili veceras ili sutra ujutro pa cu bacit koju sliku..pozzz svima i sretno
evo i 2 S-hasha sa balkona,,veci je 28 dan a manji 26..nisu uopce dobivali nikakvo gnojivo za sad..cekam cvjetanje a onda zna se..
alo svima..S-hash 60-ti dan i 34-ti dan cvatnje..lagano dolazi kraj,fan listovi zute,cvijetovi se pune i lagano rastu,mirisi super, al brijem ostavit barem jos 2-3 tjedna..Kaya br 1.(60-ti dan)razlistala se i rasirila,danas ponovno topirana i croppirana,izbacila neki dan pistile.vise je ne diram!!jos neko vrijeme na planteli list,dupla doza..Kaya br 2(60-ti dan)izgleda kao iz Cernobila,nece pa nece..samo raste nekud u visinu al i to nije nesto!!nek joj je,ima pravo..nismo svi isti,jel tak!!!ove dva S-hasha sa balkona,lijepo napreduju..veci,njemu je 33 dan i 2-3-4 dan cvatnje a manjem 2 dana mabnje ali je i on(ona)poceo cvjetati!!ne trebamo decke ovdje:p..pozz svima ko prati i sretno
zemlja-tera brill i kompovita h1 70/30 i rupe su cca 40-l..
napravio sam par gresaka,od hlada pa do prelaska sa zelene na crvenu plantelu sa prvim znacima cvjetanja..ove dvije u tegli na balkonu puno vise obecavaju..nije za sad bilo aps nikakvih problema tako da sam zadovoljan!!sigurno cu opet probati na godinu u out na boljem mjestu Nemoras citirati post iznad !
jedan brzi udate..S-hash 65 dan i 39 dan cvjetanja..mislim da mu nedostaje kalcija ili fosfora.ne mogu se odlucit,vjerujem da stariji budu prepoznali problem i bacili neki tip..inace sam zadovoljan,puni se i mirisi do jaja!!!u cetvrtak ga isflushao sa 40 l vode...barem jos 20-tak dana ga pustimo da uziva u toplinskom udaru,neznam kak kod vas al ovdje je katastrofa..35+ cijelo vrijeme....Kaya gold br 1.65 dan,i ona je zadovoljna a onda sam i ja..dobila kokosjeg gnojiva proslu nedjelju kao i Kaya 2.(65)pokazuje napredak..i nju sam uspio malo razgranat i nadolazi sebi..malo kasno al bolje ikad nego nikad..i sad 2 S-hasha sa balkona..napreduju kao mutavi,isto proslu nedjelju dobili malo kokinog dreka..svaki drugi dan zalijevam i zasad su zadovoljne..meni izgledaju super,cvjetaju negdje da zaokruzimo tjedan dana a stare su 38..sutra ce opet dobit malo koke a i povlacim rijeci za plantelu balkoniku..superzadovoljan ustvari sa njom..pozzz svima
a neznam..cijelo vrijeme je na zelenoj odn crvenoj planteli..dobila je prije tj dana koke al stvarno malo...dao sam joj prvo 15 l vode i onda 2l koke razrijedjene 1/7..bumo vidli,danas opet zalio sa 15 l ciste vode..mozda joj je i to bilo prejako...
pozzz..lagani paranoid u glavi i u sumi..evo slike i dal se trebam zabrinut..gledao trihome i na glavnom topu tu i tamo neki amber a dole mlijecni,.dobila danas 20 l vode.hvala
nadam se da bi ova 2 sa balkona mogla biti bolja,za sada obecavaju puno vise a imaju i sunca od samog starta..naravno ako ne ukenjam nesto...jos uvijek mislim da nije reakcija na koku nego mozda previse crvene plantele..poceo sam sa prvim znacima cvjetanja sa duplim dozama svaki 2-3 dan...no dobro,idemo dalje i nesto smo naucili..hvala na odgovoru..mislio sam zadnja 2 tjedna bez vode a posto su ovako velike vrucine pitam se jel to pametno,moguce i dal ima smisla...pozzz
normalno,prva kisa i prvo nevrijeme u mj dana i pizdarija..ne prevelika ali...sinoc i nocas ga je bas mazalo,sva sreca nije bilo leda..zbog posla sam bio sprijecen otici do cura..Kayu br1,sam nasao popodne polegnutu sa granom od stvarno ne znam cega i odakle na sebi,cak sam razmisljao o diverziji ali druge 2 su netaknute..uzeo sam sipku i na toj visini sam je privezao,i sad cu joj opet glavni vrh pustit gore...na kosini je tako da ide skoro vodoravno...bio je to prirodni bending glavne grane i neka novost u dnevniku..vec su neke sporedne grane krenule gore..bit cu primoran radit lst dok se ostale ne dignu..nisam nikad probao na taj nacin pa bumo vidjeli..Kaya br2 je ok..neki dan ponovno topirana i od sad je pustam na miru..puno je nadoisla u zadnjih 2 tj..e sad mogao je biti i naslov kako spaliti biljku..S-hashu skoro odumrli svi fan listovi u par dana,poceli se palit vrhovi i na mladom liscu ali do kraja ima jos kakvih 15 -20 dana i nadam se da ce izdrzat..barem ne bude puno trimanja;)..kad sam dosao doma skuzio sam da sam samo slikao S-hasha..2 sa balkona mogu ic vidjet tek u nedjelju ..pozzz svima i sretno
SH(spaljeni)-74d i 48c.nemam kaj puno rec osim da se drzi.trihomi uglavnom mlijecni ali sarene se.jos najmanje 2 tjedna.vise ne zalijevam! KG br1(zbendana)-74d.Lezi i cini mi se cisto zadovoljna u tom polozaju.zensko,sta rec;)!!manje vise svi su vrhovi u visini.u cvjetanju je ceka lollipop a i bome i rezanje grana koje ostanu s donje strane! KG br2(preporodjena)-74 d.ide,konacno nekud ide!topani i fimani svi vrhovi 2 puta.Konacno nalikuje na biljku!samo da napomenem da su sve bez rijeci podnijele 3 oluje i 5 min sitnog leda,puno leda!! SH 1-2(balkonika na balkonu)-47d17c.slikani u nedjelju nakon leda i oluje.cine mi se gladne ali kisa je padala cak i danas.pricekat cu jos do sutra predvecer da im dam hrane ili?icu veceras u obilazak pa cu vidjet kak izgledaju.za sada samo dva puta dobile 5g belog,koku.vrijeme je za plantelu.evo i slika,Tarzane nadam se da je bolje..sretno svima sve su slike duple ne znam zasto i molio bi moderatore da izbrisu suvisne..ja neznam kak da to napravim..tarzane jbg
brzi i kratki..na SH se pojavila pljesanj na jednom vrhu,odrezao skaricama i....molim se KG br 1 nesto gricka listove,ocito su im fini!mislim da su moljci a vas molim da presudite ustvari mislim da su larve,krivo sam napisao..pozzz
kaj preporucate za borbu s njima?krumpir,spricanje duhanom ili nesto trece..hvala na odg
jedan breaking bad!!Sh pao pod noz u 53 d cvjetanja.pljesan se polako al sigurno prosirila,najavljuju danas i sutra kisu.nisam imao kaj cekati,na zalost!!dima ako bude 10g ali s obzirom da skoro 2 mj nije imao sunca ja :)..naravno ako se pljesan ne prosiri na susenju..idemo dalje u nove pobjede
malo sam dosadan,evo 2 SH(53d) sa balkona.gladni i zedni ali vidim na njima tragove koke...svakih 3 dana dobiju 5-7 l vode.prosli tj dobile prvi puta c.plantelu,danas 2x.znaci jednom tj..
SH(57d 27c) my precious...nema nikakvih zamjerki,sutra dobivaju papicu.zadovoljan!! opet zbrljo nes sa slikama..sorite!!nego,Kaye na sajtu obidjene pa dobile danas papicu.ovoj na podu lupio lagani lollipop.nista im ne fali..ziveli
Kaya gold br 1(zbendana)-prvo zalijevanje nakon 5 dana i lollipopa.cvijeta ..prvi put vidim ovakav list,svasta.. Kaya br.2.sta rec..cvijeta..totalno krivo mjesto,izgleda malo sunca!!sad kak je...idemo dalje i 2 Super Hasha sa balkona..malo gladni i zedni ali jednostavno nije moguce ih obilaziti nego svaki 3-4 dan..ima nekog zutila po listovima ali im je i 60 i neki dan..vratio ih ponovno na koku..sve.. zbendana kaya- lood-ne znam..jedino na tom dijelu ih vidim i izgleda mi kao frisko..nemam pojma
pozzz..kaye na sajtu cvjetaju,dobile danas koku i izgleda mi sve ok..malo sipnuo pitroida.. S-hash-my precious(67-37)..dobile isto danas koku,cine mi se zadovoljne...strah me jedino kise koja je padala lagano danas ali najavljuju tak do srijede.. br 1.- br 2.- . ako ima zamjerki recite...sretno svima
jedan mamurni update-73d 43c- SH 1-izgleda po meni super.u ponedeljak dobiva papicu!! SH2-nemam kaj puno za rec..sve ok za sada pozz svima i sretno!!!
brzi sa sajta-- Kaya(zbendana) cvijeta da zaokruzimo 15 dana ali ionako ce zadnju rijec rec mikroskop.vesela i zdrava!! Kaya br 2-strajka od pocetka al pretvara se u pravu malu ljepoticu.isto negdje 15 dan c..dobile obje danas koku kao i 2 hasha..gledao im danas trihome i brzo ce,15 dana.mozda da ih flusham? zahvala sharpu!!pozzzs svima sad znam da ih nisam trebao gnojiti i zato pitam dal bi bilo pametno ih flushati..
no joke-flushao bi automate u posudama ali su nocas dobile prirodni..kisa se ispadala al po pravo
vozdra!!odem ja vidjet cure veceras jer je bilo i kisa i sunca i vlage,sve ok al vidim ja jedan sfrkani list i gledajte kaj nadjem..ide me sa liscem ove godine za SUPER hash nemam rijeci.SH 1- SH 2- ..bez zalijevanja do ned pa jos mozda jednom...pozzz svima i sretno
cure sajtushe!!zdrave,cvjetaju 3 tj,s obzirom na sve ja zadovoljan Kaya 1- Zbendana Kaya- Super hash-najavljuju kisu od petka do ned tako da brusim nozeve za petak..slike mozda sutra..pozzz svima i sretno odn,htio pitat dal je pametnije ga ostavit u mraku 48-72h,posto im bude u petak 85 d i 55 d cvijeta..hvala
bilo bi najbolje ali sunca nebude a nisam bas ni pri lampama..probat cu smislit nesto..a ni nekog boxa..
Super Hash odbrojava zadnje sate do smaknuca!!na jednom vrhu se pojavila plijesan,nadam se uklonjena.kaliksi na glavnoj grani svi do reda osuseni,trihomi pa sigurno je nekih 40-50 % zlatnih..najavljuju lose vrijeme i rekao bi da je to to..sutra cu ih jos detaljno pregledati i odluciti..par slika,bila je total zurba SH1- SH 2- ..pozzz 85-55 starosti!!
dosao je i taj dan umro je...Super Hash...malo me brine broj 1 jer ocito nije podnio dobro zadnju prihranu i imam osjecaj da sam ga trebao prije pobrati..malo plijesni ali pregurali bumo i to zadovoljan kolicinom i izgledom i mirisom!! Super precious my Hash-glavni top ko boca cole,puno lijepsi izgledom i stanjem, i zajedno na susenju ...duzan sam neki SMOKE report od zadnjeg Hasha-19g-najbolji prijatelj i vjencani kum je dobio sina,zalomilo se i pusilo,jedno od cescis pitanja te veceri je bilo gdje ima za sredit te zize..pozzz svima
sharp pa nema labavo,nismo mali pa da cijelo selo mora znat...nebi ni nosio da nije takav razlog bio..ugl,zahvala svima na odgovorima i strpljenju,sad se idemo posvetiti Kayama na sajtu...razmisljam o nekom indooru i molio bi ako netko zna da mi odg..WTF zarulje od 125 w i 250 w,kakve su iste i jesu li za growanje a dojdu mi besplatno..trazio po netu pa nisam bas nesto iskopao..hvala jos jednom svima..pozzz i sretno
Hvala stipe i ostali,saznao sam da su halogene 125,250 i 400w..imam sve tri na lageru i slj tjedan cu probati doci do istih pa fotkam...pozz Stipe-imaju plin u sebi..koriste ih mislim u halama na poslu..bas ga pokusavam nazvat al bit ce da spava..tek je 15h,hehe... Znaci ovako-u zarulji je jos jedna manja koja u biti grije plin koji svijetli..i nije wtf nego vtf...
Kaye na sajtu izgledaju sasvim ok..jednom tjedno dobivaju koku,2 zalijevanja tjedno i u cvatu negdje 3-4 tjedan.. Kaya zbendana-od svega jedino mogu rec da ce dr puta dobit izolirku!! Kaya strajkalica-bit ce mesa i na njoj..zadovoljan ... S-hashevi na susenju i to je to za sad..pozzz svima i sretno
Kaye za sada uzivaju,cvjetaju 30+ i cine mi se happy..u nedjelju dobile koku,danas malo vode i izolirke..jedna zajednicka- Kaya strajkalica- Kaya zbendana- ..do sljedeceg dejta budite zdravi i sretni,uzivajte !!!:razvaljen::,vrag je ovaj super hash!!
nedjelja,curama negdje 35+ vjerovatno oko 40 dana cvata i mogu rec da ulazimo u zadnjih 10 minuta :)..dlacice su stidljivo krenule smedzit a trihomi poceli izlazit na sve strane,vrhovi se debljaju a bome i mirisu-posebno strajkalica..padala kisa ali svejedno dobile danas koku..pa kad sam ih obisao evo i par slika i zbendana iz drugog kuta- .. jos da napomenem da su Hashevi u staklenkama,nisam ih vagao niti imam potrebe.dim je za sada lagan za pusit niti grebe grlo. miris-komb bora,limuna i nekog parfema. heavy'n'daily smoker zadnjih 20+g a osjetim jacinu sa prvim dimom..ponekad onaj osjecaj da jedva cekam doci npr.sa posla i zapaliti frulu,a nakon nje si mislim kaj mi je to trebalo i kad me vise bude pustila :lol:..fakat je jaka,testirana na par ljudi.pravi report kroz mj..pozzz i sretno
A sta da ga probam cjurat vise puta po malo?:p haha