Pozdrav ekipa, evo počinjem jedan terasa eksperiment za malo ulja dobiti. Sorta: Automazar x2 i "2 iz kesice lokalnog momka, ko zna šta se može desiti. Zemlja Humofin u pitare od cca. 10l, zaboravio sam je zamješat sa stiroporom, možda litra više ali dovoljno za automatike kako se priča po forumu. Hrana: Substral za vege i Plantella za cvjetanje Ne znam jesam li šta zaboravio, al polako pa će sve ić svojim tokom kao i njihovo odrastanje :) Na klijanje stavljene u čašu vode 02.04. i u pitar stavljene 1cm ispod zemlje 07.04. Na prozoru čekale sunce itd. 14.04. sam ih zatpao do maksimuma i stavio na terasu. Bilo bi bolje da sam čekao 20.04 da bude toplije, al eto računam na lipo i toplo vrime...neće tu biti kraj jer ću još Northen Lighta postavit negdje okolo po šumama Za bolje nabodnjavanje Mazara sam stavio ove cijevi i zemlja to upije bolje nego kad poljevam po površni. Za uravnotežavanje Ph vode imam trakice i limunsku kiselinu. I eto na današnji sveti dan 420 dođe bura, sjeverni vjetar...a dan prije je pala kiša i krupa (tuča) Mazy*1 Mazy*2 Nadam se da će preživit i malo po malo doć do nekog rezultata :bocni::
Evo da se zna... Mazy#1 48g, Mazy#2 56g. Mućka ukradena sa svim kantama, posudama, svime šta sam čuvao na sajtu. A najgore je šta znam ko je i ne znam kako mu prići i objasnit da su to dječje igre. Jesam i u završenim dnenicima? pozdrav!
Pozdrav vutra veselo društvo! Mazy#1 je dao lipih 48g, sad su po staklenkama topovi... Čekamo Mazy#2 još do sutra: (Ova slika je stara 6 dana) Evo Mućke, ali nisu mi jasne ove rupe....prskati koprivom?
Mazary su u sušari. Mazy 1 je sutra za u tegle, a mazy 2 je do ujutro u mraku(48h) pa naglavačke. Šta se tče Mućke...ja joj ne mogu pomoc vise nego sam. Neka raste u tih 25l zemlje i bog joj se veseli, ako uspije ja sam sretan i zadovoljan. A i za sada sam. Sutra cu izvagati mazy 1 pa se cujemo za nekih tjedan dana. Puno pozdrava
Update za Mućku i High level. Nazalos je vitar srusio mali high level a Mućka ostala jer je imala 20 l mokre zemlje. Kisa padala pa ih nisam ni provjerava tjedan dana. Eto nadamo se curi Pozdrav
evo moje situacije Mazy#1 je do ujutro u 8:00 48 sati u mraku, Mazy#2 kasni i sav je jadan, ne napreduje....u ovoj litnoj priši sam zaključio da mu fali možda pola doze, pa sam u 2 litre vode stavio cca. 7-8ml plantelle cvet Ovo su slike od danas zakašnjele Mazy#2
Jesam jesam. Nakon sta je ovo uslikano stipnem i unutar buda malo plisni. Ma ovo vrime usrano, Mazy#2 kasni, ali i on ce za 10 dana pod noz b:
Prema mojem mišljenju Mazy#1 je spreman za u mrak. Ne mogu reć u postotku, ali većina prištila se uvila unutra, smeđe boje. Flush sam sinoć napravio tako da se zemlja suši, a biljoze se sunčaju na ugodnih 30°C
Bude sve kako treba
Jesam, odstranjeno. Jos dva tjedna pa gotovo? Mami me da je osusim i napravim smoke report
Pozdrav pratitelji, evo nekakve situacije...zadnji put u petak dobile plantelle ( jedan put tjedno 15 ml na 3 litre vode) ostalo kiša i korigirana voda iz pipie Mazy#1 Mazy#2
Koliko sam uspio istrazit, boljeg mista nema. Ne pristupacno, osuncano 14h dnevo. Daleko je od borova pa ne virujen da ce bit problema. Danas sam kupio florabellu pa ce za 2 dana u kante jupola od 15l, u postu prije sam reko kako cu ih prebacit. Ova dva dana samo oblaci pa sve ko da je stalo :/
Nista, idemo dalje...sve ide svojim tokom. Eva High Level i Mućko su dobili dozu substrala prije 2 dana i danas vode kojoj ne korigiram ph. Za koji dan dolazi florabella i kante jupola od 15l. Iskidat cu skalperom pitare i probat bezbolno presadit. HighLevel Mućka
E nisam toliko dnevnika izvrtio.dosta njih nemaju sliku ili su bezveze, udaljene pa nista ne mogu skuzit
Znaci nisam je zapalio plantellom. Ok, sad cekamo jos 30-ak dana. Nemam pojma kako izgleda kad je gotova, jel opadnu svi ovi (fan) listovi? Mikroskop nemam i ne znam jel isto normalno kad su zuti listovi?
Nije mi jasno zasto je mazy#1 dobio ove cudne smedje boje
nema ubojstava, poštujem svjetske (BOŽJE) zapovjedi! slike 10.06. 20:30h
Poslusao sam i jutros drugi put sa dvi litre bez plantelle. Sa nozom sam u pocetku growa na dnu zaparao pitar na 3 mista po 2 do 3 cm. Negdi sam citao da to pomaze korjenu lakse disat, tj. zemlja dobiva vise zraka ili tako nesto. Sve u svemu nadamo se masnim hedovima i prebacaj u zavrsene
Trebalo bi smanjt, da. Zakasnio sam ih hranit pa se mozda zbog toga nisu zalile. Nakon moje gospodje je ovaj prizor nesto najljepse sta sam vidio, slike su nula. Topovi se pune, mirise na sve strane. Jos samo da stignem do sajta iskopat rupe za Mućku i high level. Ja mislim da su zedne i zeljne moje paznje. Do vikenda... Pozdrav dimoljupci
Evo napreduje koliko vidim... ali mi ne ide u glavu zasto non stop spusteni listovi (Mazy #1 je jak i koliko ulijem popije, a #2 uvik spusteni), pije li ga pije...svaku 3 dana 2l vode, svako drugo zalijevanje 15 ml plantela CVET Molim vas pleskajte me Mazy#1
Zaboravio sam napomenut da je High Level i Mućko na otvorenom negdje između stabala. čim bude vremena idem do njih iskopat rupe i u njih Potground H. A jao koji pogled njih dvoje imaju. Jutros sam odnio prvi kanistar vode, ovih dana drugi i par slika....volio bi da mogu njihov pogled slikat, ali ne ne...ostajemo tajni. Poz
Moram priznat da sam daleko dogurao iako ih nisam posjetio zadnjih 5 dana nikako. Ožednile su bile malo al evo vami ih. Drugi put su dobile hranu, sutra moram uhvatit vremena i na kalendar zapisat koliko je dana stara. 5. dan cvatnje :) Ovako biljka priča sa mnom, Gladna jadna bila Mazy #2 Mazy#1
Moj način razmišljanja kad ću zalit: Pogledam zemlju jesu li krajevi od zemlje odvojeni od posude (pitara), nakon toga je podignem, ako je lagana ko pero onda zalijem litru vode unutar minute, dec po dec. korigiram Ph sa limunskom kiselinom...voda odstoji dan, dva...u litru 15 kapi otopine, promućkam i Ph ispod 7. Kišnica je sigurno bila odvratna pa se biljke naljutile....postam slike za 2 dana pa ćemo vidit šta dalje. P.S. znači sigurno je do Ph vode?
Zemlja uvik mokra, prekjuce je padala kisa cili dan, ja mislim da flush nije potreban...mozda manjak sunca i hladnije temperature. A gnojio sam prid 6 dana sa substralom, 15ml na 3l vode. Sumnjam na ph kisnice, nisam pametan
Postovani, imamo problema na prekrasnoj suncanoj terasi...ne mogu odgonetnut o cemu je rijec...eto nadam se do ujutro informacijama, slike govore 1 000 000 riči...
MA KO IH MUČI, NEKA SE NAUČE ŠTA JE ŽIVOT:udarac: ne pisi velikim slovima i ne citiraj bez veze.st
Ok ok momci, prvi put da sam stigo na preflower :D Čuo sam i ja naokolo da je pot H odličan, znači da se ne mislin previše njega ćemo uzest u ponedjeljak. Kiša još uvik traje, a ja mislim da će ovako bit i cilo lito. živili i travu dimili!
Evo me nakon dugo vrimena...izgleda da ide ok za sad, Mazari su 43 dana stari. Mazy#1 Možda neko i primjeti da fali glavni vrh kojeg je BURA slomila preko žice, na veče sam ga stavio preko žice, a ujutro dođem zapalit cigaru i kavu piti, kad što, vrh puknut preko žice...aj aj aj, IDEMO DALJE! 8 dana cvjetanja, ai ovi ostai vrhovi su tek 4 dana cvjetanja. .... U NOĆI MAZY#2....da ponovimo gradivo. Izgubio sam glavni vrh jer nisam bio pažljiv i nježan, dico pazite kod LST-a, vremena ima na pretek! 4 dana cvjetanja, dobio prvu dozicu plantee cvijet :) HIGH LEVEL I DOMAĆICA (Mućka) Mućku sam topirao pa ću je negdi u pridodu zasadit pa neka joj majka priroda pomogne, od mene će dobit vode svaku 7 dana, a i možda hrane. PITANJE ZA ISKUSNE!!!! Imam izbor: Florabella ili Potground H? Pozdrav i do viđenja ;)
Da vam se javimo sa novostima iz vrta. Sve se dobro drži bez gnojenja, Mazy #1 je odličan, treći dan cvjetanja Mazy#2 ide danje sa nešto manje grana High Level je jako spor, ne znam zašto...svaki dan 26 stupnjeva i masu sunca, minimalno 9h.... I za kraj, posljednji mohikanac iz kesice :D Guštajte!
A ma pitam jesi doda stiropor, piljevine, crne magije i to
humofin sa dodacima ili samo i samo humofin, meni isto izgleda dobar... high level i ova iz kesice napreduju...nisam pametan
Isa sam zategnut malo, zica se nategla i op, ja plakah, one plakaše i tako...jadan mazar. Ok budem je skratio Evo druge...
Sta daje?
Poceli smo polako bildat, u zdravom tijelu zdrav duh High level mi je dosta cudne boje, nesto mu fali?
Evo nakon 30-ak sati na kiši cure se vesele suncu iza oblaka... ...ima tu nekakvih bijelih područja na kraju listova, al kako mi se čini bit će to dobro
Hvala ti na promjeni naslova, da ljude ne buni nastavak dnevnika. Kad sam ušo u Sjeme (dućan za vrtlarstvo) vidio to i ja kažem, aj ako nema perlita onda daj šta daš. Držim ritam svaku 3 dana, kako stignem...ali non stop su kiše pa nisam zalijevao. ako se ne varam pred 2 dana je kišilo, zemlja mokra, a kažu da će sutra cili dan livat. Odlučio sam ih držat vani non stop jer je to ipak naša ljubljena majka priroda, znam kisele kiše i to sve, a šta u im ja...nije ni meni bajan život :D Nadam se da je u tome problem...odo se ja sa svojom gospođom uvalit na kauč sa OG Kush-om, čujemo se...OUT
Eto kad bi mi nek mogao reci sta se dogadja? Prko dana se rastezu, kad je noc i oko 15 ℃ odmah dolje...
Ima ga u izobilju, žena me pokriva i čuva sa svojim cvićen :) uglavnom, cure su lipo sve prihvatile, protežu svoje korjenje duboko kako izgleda..nastavile su vegetaciju. Samo bi zamolio modernatore da promine naslov dnevnika...propale one iz kesice, žao mi ih. Sad mi je iznika High Level, EVA seeds pa neka bude 2x automazar & HighLevel EvaSEED
Pa kako dođe, u paketu ili se vidi vreća zemlje? Još su mi starci ispod, baba, deda, par susida koji su smrdljivci, a imam pola hektra zemlje u okućnici
Možda bude dobro, drugi dan je polako prolazi i zelene se...ne mogu naručivat ništa, zahebano selo kod mene :/
Stanje se popravilo, struk stoji ko žila od bora, danas sam preposadio najnježnije šta sam mogao. sutra ću stavit koju sliku. najbolja zemlja moguća je bila ova:
@PowerSeed šta ti kažeš na ovu blumendere zemlju? Ipak najviše povjerenja u tebe imamo!
Evo sat vremena njuškanja uokolo, možda sam našao rješenje....tu sam vidio da je neko radio 2 growa sa blumenerde https://www.vutra.org/attachments/blumenerde-png.13051/ Da pokušam??? Iskusni molim savjet
Kod ovog momka sam vidio da je koristio, pa sam mislio ok onda ću i ja....imam jedino još za opciju floarfin...https://www.vutra.org/threads/amnesia-haze-lennon-400w-scrog-fim-lst-by-pedala.12654/ Nažalost sam u izolaciji i stvarno sam sve dućane pretražio i nikako pronaći terra magmu ili compo sana imam jedino još za opciju floarfin. otić do splita ne mogu jer nemam auto, a nekog ić pilat za određenu vrstu zemlje i nije najpametnije
Spavaju djevojke, umorile se pa listovi vise. Biljka stara 17 dana
Palo malo kiše po njima, malo sunca kroz oblake, vjetrić. Sjednem na klupicu sa gitarom i pjevam užasno. ja mislim da im se sviđa :) čudno mi je ovo vrime, dvoumin se kad stavit NL na klijanje, a pčele i ose plešu po voćnjaku, cviću uokolo. šta ćemo sa ovom našom majkom zemljom. stvarno je nepredvidivo
Čemu panika? možda i budem oprezniji. čim ispit prođem u pon bit ću svjesniji ajmo stari studenti, učiti učiti :banana_rasta:
Evo samo me zanima ovo dole........Jeli to znak pregnjojavanja, ovo bijelog na listićima? Jadne cure sa mnom
Ajde, jedna propala. Mazari se drže dobro za sad. preko noći ih ostavljam u kući jer je vani ispod 17°C. dobili su jutros malo hrane i vidi se oporavak. čim pokažu mišiće ja ih slikam da vidite šta je beštija