
Galerija nije uvezena
Napocetku su trebale bit 3, al eto 3. nije uopce izvirila iz zemlje šta i nije toliko loše jer bi bila nemoguca gužva Biljke se nalaze u posudama od 18L, zemlja je terramagma ništa dodavano ili mješano. 12. dan prvi put topirane, nakon oporavka toping ponovljen i onda je krenio lagani LST i još jedan toping po dva najveca vrha. Iz zemje su izašle 1.12. odradile 38. dana vegetacije i 7.1. prebačene na 12/12. Sad krece zabavnija faza :D U vege fazi nisu gnjojene sa nicim, od prebacivanja na 12/12 svako trece zalivanje dobiju punu dozu crvene plantele, PH vode korigiran na 6.5. Šator je dimenzija 80X80X180, žarulja je HPS 400w sunmaster dual spectrum +photonic, unutra je jedan sobni ventilator i jedan kupaonski za ispuh koji izabacuje topli zrak, a upuh je pasivan.Temperaturu i vlagu ne mjerim da se ne zamaram Evo slikica :) eto ga bice valjda nešto za zapalit :D