Ime vašeg dnevnika: Prvi-test grow / Closet / e27 LED / Datum nicanja sjemenke: 01.03.2020 Početak vegetacije: 01.03.2020 Breeder: Strain: Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Rasvjeta u vegetaciji: LED Snaga svijetla u vegetaciji (W): 130 Rasvjeta u cvjetanju: LED Snaga svijetla u cvjetanju (W): 234 Nutrijenti: Ostala oprema: Dodatne informacije: Pozdrav drustvo Evo nakon nekog vremena citanja i edukovanja doslo je vrijeme da podijelim sa vama svoj prvi grow. Sredio sam neku osnovnu opremu, situacija sa koronom ne dozvoljava trenutno dodatna ulaganja .. znaci ovako BOX dimenzije 83x56x160, ormar .. imam jos jednu polovinu ormara praznu za buducnost ( nafuro se :D ) PANEL Za rasvjetu sam ubacio 10 LED e27 sijalica Commel 4000k 1220lm, planiram u cvjetanju dodati jos 5-8 sijalica 2700-3000k ( ako stignem do toga :D ). Trenutno razmak između sijalica 20cm, od biljki 45cm Nisam siguran dali sam pogrijesio, jel bilo bolje da sam ubacio 6000k ... Podesio sam tajmer na 18x6 Temperatura 26-27 dan, 19-20 noc ZEMLJA Plantella IDEAL - jedino sto sam mogao naci da sam ovdje citao, ostalo sve nepoznato Ubacen Perlit 20% POT 15l BILJKE Eh ovdje se stvari odvijaju vec neko vrijeme, radi njih je sve i pocelo... Znaci u februaru sam u par navrata ubacio par sjemenki od dobre vuve koja je naletila tad i pocetkom marta nikle su 2 biljke, u zeninom cvijecu :D Tu sam prosao bez puno ubjedjivanja ( zena mi je tolerantna :D ) i tako su krenule rast. Nakon 2 mjeseca vise nisam imao gdje da ih smjestim i tako sam zavrsio ovdje na ovom predobrom site-u ( SVE POHVALE za komplet ekipu ) 2.5 (subota) presadio sam biljke u potove 15l i ubacio u box. Ne znam dali sam gresku napravio odma sam uradio LST. Desilo se da su biljke malo klonule ali ove odozdo sporedne grane su krenule rasti, moguce da sam i previse zalio. Srednji listovi danas su poceli da dobijaju tamniju boju. Da napomenem desna biljka je prezivjela napad psa :D prije nekih 30-40 dana. Bila je