u boxu 1 clone white widow vegetirao oko mesec dana pod cfl 210 w :D 17 dana je na 12/12 110w hps gnojivo plantela list/cvet slike su lose posto su sa mobom slikane sakssija je oko 30 40 l zemlja je teramagma temperatura oko 30 C' evo neke slicke kako vam se cini ?
to je to dnevnik je gotov i moze da se prebaci u zavrsene dobio sam nesto vise od pedeset grama... mada to nije ni bitno naspram ovakvom kvalitetu :D pozdrav
evo jos 2 slike nisam nasao aparat jbg.... malo su hedovi mrsavi ali sam zadovoljan prvim grow-om
hehe i devojke :D hocu power pokusacu da nadjem jedino mi krivo sto nisam nisam slikao biljku pred branje ... paranoja napravila svoje mladji brat napravio neku glupost i bio me strah da ne upadne murija u kucu skinuo sam je tad i istrimao za pola sata :DD
momci biljka je obrana 28 septembra :) i jos se suse glavni vrhovi lolipops (mali vrhovi su osuseni i na degustaciju su : ) ) ima ih oko 10 grama dim ubija na prvoj seriji se oseca :) imam pohvalu od prijatelja rekli su mi da dugo dugo nisu pusili ovakav dim nemam bolju kameru da vam slikam da vidite kako se beli vrhovi :)
danas je 54 dan napravio sam flush... skinuo sam jednu sporednu granu posto me nervira tanka grana a ima dobar cvet i savija se stalno ... (taman da atestiram) sledeci put bice flush 60 dana i susenje zemlje do 65 dana 2 dana mraka i to je to :) malo sam podsisao listove...
pocinju da tamne :) sacu zalivanje vodom pa sledece gnojivom pa posle flush :) poz sulundar
POZDRAV danas je 48 dan cvetanja sutra se susi zemlja i treba da zalijem gnojio sam pre 3 ,4 dana kako da nastavim na dalje da li da nastavim sa gnojivom ili samo flushevi POMOC DA NE ZA***** NESTO :D
ok hvala valjda ce da se napumpaju kako treba :)) usput pravim neki diy mikroskop za trih. pa mozda nabacim neku sliku :)
41 dan cvetanja ? ovo je 3 dan posle flusha zemlja se jos nije osusila ja nisam bas zadovoljan velicinom hedova ? moze neki savet kada da je gnojim flusham jos koliko puta do kraja hoce li se jos napumpati cvetovi-hedovi?????
ili da ga vratim unutra pod lampu kad pocnu hladnoce ? :D
sad u cvetanju plantelu cvet :) +1 jos jedno pitanje imam jednog klona u vegetaciji je oko mesec dana da li bi mogo da ga izbacim napolje hoce li nesto biti od njega ?
gnojim je svakih sedam dana plantelom temperatura oko 30 varira vlaga neznam nemam vlagometar ph korigujem zatvarac jabukovog sirceta na 2 litra vode nemam ph metar evo i na ovoj slici se vidi jedan kraj sa malo zutoghttp://img196.imageshack.us/img196/4456/slika2619.jpg
da pitam mozda nego moze da mi pomogne primetio sam da na krajevima listova pocelo da zuti i to vrlo malo ne siri se ali zabrinjava me sta je da li nego zna zbog cega je to? ilustrovao sam malo ovako nesto posle flusha su poceli da se pumpaju hedovi i to sam primetio :) hehe
a jbg one fotke iznad i ove fotke ispod su slikane istim mobilnim telefon ocito da svetlo zeza stvar a ovo grami i grami su mi vazno da ne bude gubljenja vremena i rizikovanja za 1o ggrama 3.5 meseca :P
35 dan je cvetanja flush sam je sta mislite da li cu da izvucem od nje jedno pedesetak grama ?
na deklaraciji kod proizvodjaca pise da da drzim 56 dana u cvetanju cak ima i video sa njihovim gro-wom sta vi mislite da ih drzim koj dan vise ?
evo malo foto update 26 dan 12/12 kako vam se cini ? :)
pozz zanima me da li u ovoj fazi mogu da se skidaju veci listovi koji nedaju da dopire svetlo do manjih vrhova ??
ako mi verujes ja mislim da je biljka popunila celu saksiju sa korenom tokom zalivanja primetio sam da je cak posao i na povrsinu :D ovaj klon uopste nije mali mozda na slikama izgleda malo oko 70 80 cm je u visinu a u sirinu ga ima jedno pola metra pozz