Sorte: Critical + : Dinafem seeds Blue Kush : Dinafem seeds Amnesia Haze - Royal queen seeds Svjetlo: Vegetacija - Phillips 400w MH / Gib lighting nxe 400w Cvjetanje - Gib lighting pure bloom 600w HPS / Horti gear 600w Reflektor : Lumatek reflector adjust a-lite Supstrat: Potgrond H + perlit + kokos+ malo terra magme Posude: 4 x 25L + mali potovi na početku Gnojivo: Plagron natural Ventilacija: Upuh: Vk 100 mm: 250m3 + regulator okretaja Ispuh: Pk 125 mm: 420m3 + regulatro okretaja Filter : Can 125mm; 425 m3 1x stupni ventilator , 2x rotirajući ventilator za unutarnju ventilaciju Box: Pirate box 120x120x200 Genetika: Critical+: Sex Feminized Genotype 50% Sativa/ 50% Indica Cross Big Bud x Selection of Skunks Indoor flowering period 45-50 days Indoor yield 625 g/m2 THC High (12-16%) CBD Medium Blue Kush: Sex Feminized Genotype 50% Sativa/ 50% Indica Cross Big Skunk x OG Kush Indoor flowering period 55-60 days Indoor yield 600 g/m2 THC High CBD Low Amnesia haze THC: 22% CBD: Medium Yield Indoor : 600 - 650 gr/m2 Height Indoor: 80 - 140 cm Flowering: 10 - 11 weeks Genetic Background: Original Amnesia Haze Type: Sativa 70% Indica 30% Effect: Extremely high, long-lasting, body relaxing Položaj u boksu: Critical+ Amnesia haze Critical+ Blue kush Pozdrav ekipa kako je stigla jesen tako je i šator u pogonu. Curama su izašle 15.09 ,danas im je 23 dan, sve sam ih topira na 15 danu, mislim da sam Amnesiju slučajno fima al nema veze. Sve su sorte voćne i limunkaste Počeo sam ih lagano trenirati Lst da raširim sve grane, plan je još bar tjedan vege za pe će mo na cvitanje. Dosada su od prehrane dobile samo Power root i jedno prskanje sa Vita race. Živili mi :thumb::joint2:
Fala :rasta:
Fala ekipa i ja se nadam najboljem growu dosada valjda sam nešto naučia u prva dva growa strainovi su birani najviše radi okusa, criticali su već obuzeli sobu svojim mirisom
Fala ekipa , šta mislite jeli ovo dosta vege sutra im je 4 tjedna meni izgledaju spremno za 12/12? strah me ako ih jos putim da ne bi bila gužvara poslje :joint2:
Sutra poslje spavanja ide Hps i filter :thumb:
Druže sjećaš kako san izbjegava ove treninge zbog straha od loma haha :D jedve čekam šećerenje:banana123::rasta::vutra:
Update 1. Pozdrav ekipa evo prvi tjedni up :thumb: 32 dan ukupno / 4 dan 12/12 Tempertura : dnevna 23-26,vlaga 45-55%, noćna 20-22,vlaga 50-65% Cre Već fino papaju ;) Predzadnje zaljevanje 5l sa pola doza Alga grow+ power roots, Jučer dobile 6l full doza Alga grow + Power roots. Cure su dobro reagirale na Hps , malene su pokazale prve pistile,počinje prehrana i strech:joint2: Mislim se dali da im dam još jednom Alga grow ili odmah od idućeg zaljevanja može već bloom. Lst je dao rezultate , već su skoro pokrile cjeli box . Vidit će mo koliko će ići u visinu amnesia bi trebala biti najviša jer sativa dominant. Filter je montiran jer već pošteno mirišu :ajnstajn: Nek se još malo izdužu pa će mo odradit neki soft lollipop:wave::vutra:
Update 2. Položaj Critical+ Amnesia Critical + Blue kush Pozdrav ekipa drugi up sa malim zakašnjenjem :thumb: 13 dan na 12/12 Tempertura : dnevna 23-26,vlaga 40-55%, noćna 19-22,vlaga 50-60% Malo kasnimo sa update tribalo je i masline obrat u međuvremenu:joint2: Cure nastavljaju svoj strech. Blue kush je nabrže procvitao :cool: Amnesia se najviše izdužila nakon switcha vidi se sativa dominacija:joint: Criticali mi baš lipo mirišu s obzirom da tek počinju :ajnstajn: Dobile 3 puta Alga grow + Power roots od kad su prebačene na 12/12 tako još ojačaju prije cvitanja čitao sam to na par blogova da im ne treba im ne treba davati bloom prvih 10 dana nakon switcha na 12/12. Jučer su dobile Alga bloom 1/2 doze + Power roots 6,5 l svaka i neki soft lolipop :D Evo slike ljudi živili mi:sun2::joint2::vutra:
Fala ekipa, Hazeri reflektor možda može za zub malo šire:thumb:
A znam da ne bi škodilo ali eto na stranici od Lumateka piše da je za ovu veličinu boxa, žarulja me zanima, prva dva growa san odradia sa Sylvania Hps-dual 600w sad je Gib 600w crveni spektar samo:rasta:
I kad je svitlo ugašeno svi ventilatori ostanu u pogonu tako da nema vlage a imam klimu koja se upali 4 puta po pola sata na odvlaživanje dok spavaju, preventive radi:thumb:
Redovni update No.3 : 24 Dan 12/12 : 16 Dan cvjetanja Dnevna: Temp:24-26 Vlaga:35-50 Noćna: Temp: 18-21 Vlaga: 45-55 Malo kasnim sa up-om :puuuh:: Cure su taman nahranjene,Strech se već lagano usporava i cure vataju formu za debljanje.Mirišu :ajnstajn: Doveo sam ih zatezanjem i podizanjem sve u istu razinu, Hps je na cca 32-33 cm. Malo je zahladilo ali još ne grijemo ispod 18 noćna nije bilo što im je dovoljno:joint2: Prehrana je svako 4 do 5 dana, 6-7 l, Alga bloom 1/2 doze + Power roots, danas su dobile zadnju dozu power roots. Iduće zaljevanje ide 1/3 Green sensation. Sugar royal ide jedom tjedno za dovoljnu dozu dušika:thumb: Evo slika živili mi:vutra::joint2::vozdra:
Znam kolega vidia san meni se čini da im je bilo previše tekućine ovaj vent što je poviše njih je puhao direkt u nju sad smo ga podigao poviše nje da smanji vrućinu ,ostale biljke nikakve znakove ne pokazuju valjda će se oporavit:thumb:
Ipak je bilo do viška zraka to jest donji ventilator(upuh) je puhao odozdo i ovaj rotarirajući poviše njih je bio prenisko. Ulaznu cijev sam zaokrenia u stranu a ovaj rotirajući fan podigao da puše iznad nje i u jedan dan sve već oporavlja :rasta: Cure ostavljam na brigu ženi par dana odo malo na fest:joint2::wave:
Redovni update No.4: 35 Dan 12/12 : 27 Dan cvjetanja :crazyd::crazyd: Dnevna: Temp:24-26 Vlaga:35-50 Noćna: Temp: 18-21 Vlaga: 45-55 Pozdrav ekipa :vutra:malo kasnimo sa up-om :rasta: Curama je sutra 4 tjedna cvitanja:rasta:Prehrana Alga bloom + Green sensation + Sugar royal Ovaj prednji Critical me dočekao nakon puta isti kakvog sam ga i ostavio ne sviđa mi se nikako lišće mu je nikakvo. Pomaknu sam ga desno a Blue kush na njegovo mjesto,mjerio san mu jučer runoff 6,0 Ph znači nije a gnjojio sam ih sve isto :crazyd: Ostale cure odlične Blue kush mi je najdraži indica pheno miris ubija:drull: Drugi Critical je isto više inidica pheno i pumpa najviše od sviju:joint2: Amnesia jako stabilan strain , zelena mi nekako za sativu i miris joj dosta jak :rasta: Evo slike:vutra::wave:
Fala ekipa :rasta:
Gnjojivo je organsko pa pH nebitan, ali sam svejedno mjerio pH vode sa gnjojivom je bio 6,3 a to je u redu mislim da meni nista dobio da ga idem flushat sad. Je Amnesia je gore desno iduće slikavanje svaka pojedinačno :thumb:
Pozdrav ekipi :vutra: Redovni update No.5: 43 Dan 12/12 , 35 Dan cvjetanja Dnevna: Temp:24-27 Vlaga:35-50 Noćna: Temp: 20-22 Vlaga: 45-60 Prvo će mo novosti, cure su dobile upgrade tako da smo sada u novim poboljšanim uvjetima: Homebox q120 Lumatek balasst 600w Adjust a wing avenger Pirate box ostaje za vege:thumb: Homebox mi se svidio u pragu sad i dosta je bolje refleksija od pirata. Reflektor sam trebao veći da pokrije sve rubove boxa, prigušnica je nova da pokušam izvuć maximum od ove Gib crvene žarulje. Nakon rotiranja novi raspored je : Amnesia // Critical Blue kush// Critical Cure su napunile 5 tjedana , Criticali su zadnji puta dobili AB+SR+GS, amnesia i blue kush isto samo samo im dao pola doza green sensation jer one duže cvjetaju, popiju oko 7 litara svako 5 dana. Criticali mi imaju extra miris baš po mom guštu:drull: oni prvi završavaju po Dinafemu 50 dana završavaju možda budu 5-6 dana duže :joint2:ali vidi se da pumpaju brže od ostalih i da im treba najmanje do kraja:ajnstajn: Blue kush je baš indica imat će baš tvrde topove ,izgledom najzdraviji svi listovi zeleni :joint2: Amnesia isto ima indice pheno u sebi ,biti će to lip hybrid ,ona ima još mjesec dana sigurno oko Božića:makaze: Evo slika , budite mi pozdravljeni i naduvani:rasta::wave:
Pozdrav ekipi :vutra: Redovni update No.7: 50 Dan 12/12 cca ulazimo u šesti tjedan cvitanja Dnevna: Temp:24-27 Vlaga:35-50 Noćna: Temp: 20-22 Vlaga: 45-60 Položaj: Amnesia // Critical + Blue kush// Critical + Zdravo ljudi za početak dobra vam subotnja večer, curama je danas 50 dana na 12/12. Zaljevanje svako 5-6 dana , 6-7 lit: Alga bloom+Green sensation, Sugar royal svako drugo zaljevanje. Reflektor je na raširen koliko god može , udaljenost od vrhova je 40 cm bez Super spreadera. Prigušnica je pojačana na maximum 660w- Criticali + imaju cca još dva tjedna do kraja jedva čekam :makaze::makaze::makaze: Miris im je najjači od svih moram majicu mjenati ako ih dotaknem. Najgladniji su u boxu, prvi su tražili dodatni PK te najbržu cvijetaju .:bocni:: Blue kush mi pari najzadovoljnija biljka, listovi zeleno zdravi , cvitovi će joj biti baš tvrdi, ima sigurno tjedan duže cvitat od Criticala:rasta: Amnesia je na pola puta cvjetanja , ona dobiva booster svako drugo zaljevanje po pola doze. Evo slike :joint2::wave::vutra:
Update 8 Redovni update No.8: 58 Dan 12/12 , cca 7 tjedana cvjetanja Dnevna: Temp:24-27 Vlaga:35-50 Noćna: Temp: 19-21 Vlaga: 45-60 Pozdrav ekipa Criticali+ su večeras dobili zadnji put hranu još jednom voda i :makaze::makaze::makaze: Neće mi komp prepozna usb mikroskop na win10 pa sam stanje gledao sa džepnim mikroskopom, trihonomi su oko 80%mlječni. Dinafem kaže da im treba 50 dana da završe ali ću ih držat još tjedan dana sigurno . Mirišu baš kritično tako da moram odjeću promjenit ako ih dodirnem slučajno jer se baš čuje:drull::banana_rasta::joint2: Blue kush je najzahvalnija biljka u boxu zdravo lišće , pumpa solidno baš jednostavna za uzgoj. Ona ima bar 10 dana duže od Criticala tako da će ona dobit još jednom hranu. mirisi voćni :ajnstajn: Amnesia ima najviše do kraja tamo oko nove godine, počela falit svega tako da je i ona od predzadnjeg puta na full dozi, biti će veliki yielder:wave: Evo slika i živili mi:cool23::sun2::vutra::vutra:
Hvala ova dvije desne će brzo još cca 8-10 dana i :makaze:
Update 9 Redovni update No.9 : 66 Dan 12/12 , cca 8 tjedana cvjetanja Dnevna: Temp:24-28 Vlaga:35-50 Noćna: Temp: 20-21 Vlaga: 45-55 Pozdrav ekipa:respect::thumb: U samom smo foto finišu cure su pri kraju i sad samo gledamo mikroskop na oba Criticala ,ima samo malo prozirnih trihonoma, skoro sve milky pokoji smeđi.:rasta: Criticali su na vodi od zadnjeg zaljevanja, čim se osuši ovaj prednju lijevi ide pod :makaze: Ovaj lijevi iza će dobit još jedan put vodu pa će i on:joint2: Blue kush je dobio prije 4 dana zandnju hranu i on će na vodu i čekamo:watch: Amnesia ima još bar dva tjedna ona će dobiti klopu još jednom ili dva puta vidit će mo:crazyd: Evo slike kroz idući put mini harvest :makaze::banana_rasta::thumb::vutra:
Kockasti puše izvana na ovoj većoj donjoj rupi
Update 10 Redovni update No.10 :76 Dan 12/12 , cca 9 tjedana cvjetanja iza nas Evo nas u zadnjem up-u o ovoj godini , nestašica je bila i jedan Critical je skinut:makaze: nije se moglo više čekati tako da mu je presuđeno i već je u teglama.Skinio sam najmanjeg u boxu, rezulat cca 100 g ,bilo jedno 30g više da nisam par prije puta skidao sa njega eyessss: Miris mu je baš kritičan :eek: okus limunkasto skankast ,niti malo ne grebe iako je mlado,upravo pušim :joint2: Ocjenu ću mu dati nakon što probam i drugog :djede: Drugi Critical i Blue kush su na vodi i one će sušilo za novu godinu, prozirnih više nema ,čekam da se osuši zemlja i :makaze::makaze: Amnesia i dalje dobiva hranu , postala dosta gladnija listovi su joj počeli žutit ona ima bar 10 dana vidit će mo šta kaže mikroskop svakako će preživit ovu godinu:lol: Evo slika živili mi i sve najbolje u 2018:vutra::vutra:
Završni update : HARVEST Zdravo ekipa:banana_rasta:Cure sam skidao postepeno vodeći se mikroskopom, drugi Critical+ i Blue Kush su skinuti 31.12 na njihov 79 dan 12/12, cvijetale su skoro punih 10 tjedana:sun2: Nakon detaljnog trima rezultat: Critical + = 605g, Blue Kush = 610g, suhog skupa cca 300 g :skot::Malo sam ih bio presušio vlaga u tegli mi je bila oko 52% pa sam im vratio par grana u tegli i nakon par dana se podigla na idealnih 62%:thumb: Amnesia je skinuta jučer nakon 88 dana na 12/12, nakon trima rezultat= 605g :ajnstajn: Drugi Critical + je dosta tvrđi od prvog i miris mu je extra najjači od svih kad luftam teglueyessss: Blue kush je zanimljiv hibrid vidi se da ima tu notu blueberrya i već je extra pušljiv nakon par dana tegle:joint2: Amnesia je krcata trihonoma , sinoć sam zapalio charas od nje pomješan sa C+ , okus Rqs a rad ajme baš amnzeija:lol: Sve u svemu ja sam jako zadovoljan rezultat će biti oko 550 g suhog, bilo bi i 50g više da nisam čopao, al ove truleži ulične su me natjerale da skinem par vrhova :p koristio sam sam najmanje gnjojiva dosada, kvaliteta dima okusi i mirisi su najbolji dosada:cool23: Smoke report ću napissti nakon što odleže bar dva tjedna u tegli :djede: pozdrav svima i evo slika :wave::joint2::vutra::vutra:
Fala drug
Hvala ljudi , jedva sam dočekao velika je nervoza bila pri kraju:lol: Slažem se najslađe je pušiti svoje uzgojeno:joint2:Najgore je kad nema kupit ništa osim truleži albanske a moraš čekat svoje :djede:
Iskreno mislim da su jako male razlike između ovih boljih od 600w , količina je skoro ista čak sam pre kraj morao smanjiti sa 660w na 600w jer im je bilo previše:thumb:
FINAL SMOKE REPORT Evo nikako sjest 10 min otipkati završni dio pa da zatvorimo ovaj dnevnik :razvaljen:: Za početak sam zamotao baklju Blue Kush-a :ajnstajn: Blue Kush: od svih biljki u growu definitivno najbolji okus, kombinacija Blueberrya i Kusha baš po mom ukusu:thumb: Prinos su mu je jako dobar, efekt baš hybrid dosta euforije uz dozu smirenosti, toliko mi se svidio da je sad opet u boxu i prvi će se popušit:kafa: Critical+: Smrdo :cool: Najjači miris od svih cijela kuća se čuje kad se tegla otvori:drull:Skunk i limun su opis straina, imao sam 2 različita phena, prvi je imao jaču dozu skunka a drugi limuna. Prinos mu je odličan,efekt smirujući uz osjećaj sreće , okus poseban i snažan, španjolski skunk:spliff: Amnesia Haze: Klasika haze strain nikad završit:sun2: Dugo joj triba da završi, rezultat tvrdi topovi, zemljastog okusa krcati trihonoma, njaviše ostavlja po grinderu:rasta: Najduže joj treba i curinga tako da svakako treba imati strpljenja dočekati je u pravom svijetlu,:udarac: Zemljasti okus uz uplifting osjećaj taman partner za jutrnju kavu:zvizd: efekt joj je baš jak iako nemam osjećaj da sam toliko napušen oči kažu drugačije,nekad ni kapi ne pomažu:lol: Nakon ovog 3 growa i nakon nedavnog posjeta Amsterdamu sam potvrdio da sam fan jakih Kusheva :djede: sad su boksu njih 5, uz Blue kush i 2 Cookies Kusha , Amnesia Lemon i Serious happines na oko 4 tjedna cvitanja pozdrav svima uz sliku :cool23::sun2::wave:može u završene
Hvala brate:rasta:::listomahanje::