Ovo mi je prvi grow. Sjeme: Greenhouse seeds- Northern Light auto, domacica Gnjojivo: Plantella list, Plantella cvet, Zemlja: Plantella balkonia Sajt: Biljke imaju sunce tokom cijelog dana 12 DAN VEGE- Domacica Evo dvije fotke
Fotografiro sam odmah nakon zaljevanja pa tako izgleda. Danas sam stavio u casice 3x Northern light
Hvala na odgovoru. Znam da sam malo neodgovorno zapoceo al to je bilo na pocetku. Bezveze sam stavio te domacice i nisam se bas potrudio pa cu ih popraviti sada. :D
Ok hvala na odgovoru , sutra cu sve popraviti pa ide novi update
Hvala. Vise sam se mislio fokusirati na ove automate . Sutra stavljam update pa cemo vidjet :)
Nemogu nigdje pronaci te zemlje. Ta plantella balkonia ne valja?
Brate hvala , ja sam vec zabrijo da nevalja jer ju nitko ne koristi
UPDATE 13 DAN VEGE-DOMACICA Evo presadio sam ih svaku posebno kako ste mi i rekli. Meni se nekako cini da vrlo sporo i slabo napreduju.
Sta preporucujes, za kolko vremena bi mogao da im dam dozu plantele list?
Znam, sad kad kupim jos dodat cu da budu saksije pune do vrha :D
Izbusio sam rupe na dnu vec. Mislio sam ih za tjedan dana staviti u zemlju u rupe
Hvala :D
Hvala na misljenjima. Pricekat cu tjedan dana pa cu vidjeti kako napreduju, vise me brinu ovi autosi Northern lights, jedan dan su u casicama. Nadam se da bude nesto od njih za par dana ;)
UPDATE 17 DAN VEGE- Domacica
UPDATE 19 DAN VEGE-Domacica Ekipa, stavio sam ih na vise osuncano mjesto . Vec se nakon dva dana pokazao napredak ;)
Hvala ekipa na savjetima, pokusat cu cim prije da ih presadim u rupe u zemlju
Odrezat cu danas taj rub i hvala :D
UPDATE 25 DAN VEGE Ekipa kad im mogu poceti davati zelenu plantellu? Imam jos jedno pitanje, koji trening mi preporucujete da nebude bas visoka (razlog je sajt)
Neznam tocno kolko sati al imaju vecinu dana. Od 8-9 ujutro , pa do 6-7 navecer. Kad ih mogu poceti topirati?
Gaf hvala ti na ovom objasnjenju :D
Evo hocu sto prije mogu ;)
Ma posao stari moj. Budem sad kad pronađem vremena otisao kupit zemlju pa fino presaditi
Pozz. Znaci danas im je mjesec dana. Sutra ih presađujem u rupe. Kad ih mogu pognojiti i topirati? Kolko vremena moram cekati nakon stresa od presađivanja? Moze mi netko pojasniti sta na navedenoj slici tocno trebam odrezati
Hvala vam puno ekipa :D
evo dvije sam presadio, ove druge dvije sto su u saksijama cu sutra, et namucio sam se ko konj s malom lopaticom to iskopati al sta ces ;)
Presađeno, prvi put topirano :D
Pomoc. Kad mislite da im mogu dati barem pola doze plantelle? Nekako mi se cini da svijetle listovi. Slika ide sutra ujutro
@Gaf zemlja je plantella balkonia , al hvala
@Gaf Ja mislim da sam imao srece da nisam od pocetka stavio balkoniu nego sam uzeo neku random zemlju za cvijece full mekanu, mozda ih sad nebi ni bilo da sam ih u startu s balkoniom. Mislim da su dozivjele sok jer mi se malo na jednoj strgao korjen ali jako malo mozda 1 cm i to na dnu
@Gaf hvala na trudu i na pomoci :)
Sje** sam ih al nez iz kojeg tocno razloga. Proklijale su menke i puknuo sam ih u casice al mislim da malo preduboko (1cm) i balkonija je bila
Update- 36 dan vege Biljana 1 Biljana 2 Biljana 3 Biljana 4 Help - Dal je to normalno s topiranim vrhom nakon 2 dana?
Vutraši na šta vam biljane po listovima lice na indiku il sativu?
@SamoBiljeZeleno I ja tako mislim :D ocekivao sam indiku neku al se necu ni na ovo pozalit
@LOoD nisam ih s nicim hranio. Zemlja je plantella balkonia. Mislis da ih mogu ? Pitao sam par strana prije i rekli su mi da u zemlji ima dosta hrane za jos dva tjedna. Prvi mi je grow pa zato pomozite
E dal ce im naskodit ako im dam pola doze plantele list za prvi put? (37 dan vegetacije)
@PowerSeed hvala ti druze
Ljudi apdejt imam zenke nez kolko komada al jedna je zicer :D :D dobile dozu plantele prije 4 dana
Update (ako uopce itko prati ovaj dnevnik) Jedna se pokazala kao zenka, na jednu (jednog valjda) sumnjam da je mudonja a za dvoje ostalih neznam jer jos nisu pokazali. Evo zenkice moje <3 Evo mudonje Dal mi moze netko reci dal ovo je mudonja il nije
@turpija234 hvala tebra. ti si prvi koji si doveo ovaj moj dnevnik i grow u red od pocetka :D
Ljudi , dal vam izgledaju ove ko neki automatici mozda?? I dal je indica il sativa?
Tenks vutrasi :D po radu ce pokazati ako dogura do kraja
@hazeri hvala pajdo
Evo zenke Ljudi sta ovo znaci?
@turpija234 hvala druze :spliff:
UPDATE- 49 DAN VEGETACIJE Danas obisao biljane, sve je u redu. Zdrave su i jako malo listova je pojeđeno. :let::let::rasta::rasta: Biljana #1 Biljana #2 Brijem da je jajan Biljana #3 I zadnja Biljana #4 Kritike, komentare, misljenja ... Sve pisite dolje :spliff:
@ChiliHead evo cupam ga za 3-4 dana kad odem zalijevat jer naredna dva dana bude kisa
Ekipa pomoc trebam. Kad treba da startam s crvenom plantelom? Dal im mogu kad pocnem s crvenom istovremeno i zelenu davati? i jos jedno pitanjce, dal je bed da musku za 4 dana posecem? hvala ekipa naj ste :joint2:
Update - 52 DAN VEGETACIJE Jajan izbacen iz ekipe:banana_rasta: Evo i curica mojih, danas dobile duplu dozu plantele list (nadam se zadnju) :razvaljen:: Ekipa napisite neki komentar, oce li biti sta od ovoga :rasta:
@amrildooo hvala frende :D