Pozz VUTRO Novi dnevnik,nove sorte,nova oprema… Sjeme:Banana Purple Punch Auto & Bruce Banner Auto (Fast Buds) Box:GrowPRO 3.0 80x80x180 Lampa:Lumatek ATS pro 200W Ventilacija:filter vent,vent za unos zraka,dva venta za cirkulaciju zraka u boxu Zemlja:Biobizz light mix Gnojiva:Advanced Nutritients full set,sve od prvog growa +tarantula+piranha Posude:2xAirpot(1L) & 2xAirpot(20L) Trening: LST Dodatna oprema:pH mjerac,limunska kiselina,mjerac za pH zemlje,mikroskop,bonsai žica,posude za zalijevanje,tablete protiv musica,neem,žute trakice… Napravim još CO2 vrećice po Bizzinom receptu Nadam se da sam sve spomenuo,malo sam se zeznuo kod ove podloge kupio 60x60 i sad mi mala za ove potove al vratim pa uzmem 80x80 Sjemenke su na klijanju,danas u 13-14h ih ubacio u navlazen ubrus,pospricao još jednom vodom u 20h pa ću opet ujutru vidjet kakvo je stanje Bit će neki post za dva tri dana pa ću onda postat jednom tjedno ::listomahanje::
Pozz raja došlo vrijeme i za smoke Report Malo sam se bio razočarao u sve živo al evo već me prošlo hahaha Pocet ćemo od Bruce Banner Auto (FastBuds) Dobio sam 160g suhog,nisam zadovoljan sa kompaktnoscu hedova,količinski puno vise izgleda a hedovi nisu bili tvrdi,zbijeni. Naravno količina ne znaci nista,Bruce je preukusna sorta,ima jako izražen miris koji ne znam bas definirati,osjetilo njuha mi nije bas najbolje osjetilo haha ali u svakom slučaju ugodan miris,koji cijelo susjedstvo osjeti hahah. Jako ugodna za pušenje,bez grebanja grla. High jako lud ima,inače sativa ali zna zakucat kao Indica hahah,nekad me jedna rora iznenadi,kamo li vise komada. Kažem opet kao i prosli grow fali mi iskustva da bi mogao ocijeniti na skali od 1do5 ,mora tu još sorti proći ali ja sam sa svim vise nego zadovoljan I ovdje je došlo do tog razočarenja Orange Bud Auto(DutchPassion) Biljka koja me vise nego iznenadila,pokazala da je moguće da i ja kao početnik napravim +300g na biljci ,hedovi doslovno ko palice. Ali kiffer zabrijo spremna biljka za tegle,+500g “suhog”. Koje naravno nije bilo dovoljno suho i op nakon dva tri dana buđ,sreca u nesreći,buđ me krenula napadati s vana,pa sam odstranjivao vanjski sloj,vratio je ponovo na sušenje,nakon par dana se osusi i onda je opet još jednom otrimam,gdje god sam sumnjao na buđ. Nakon toga sam spao na nekih 260g suhog. Nije fer uopce da pišem o okusu,mirisu jer je to sve propalo tokom tih silnih procesa sušenja vlage. Na greškama se uci,ponovit se neće sigurno nikad vise. Pozzz VUTRO i nemojte iste greške raditi ! Ova u ruci je Orange,na crnoj podlozi Bruce.
Dan D došao,Orange Bud pod nož otišao 95dan ukupno/cvijet 63 Smijenu cijelu sam radio danas hahah,u 12poceo sa trimanjem u 8 gotov sa svim i vjesanjem i čišćenjem Vise nego zadovoljan,hedovi ko palice Mokrog kila i dvjesto Orion i Bruce skupa malo preko tog težili. Hvala vam svima za podršku i savijete Radujem se slj growu i slj dnevniku,još jedan do ljeta taman pa ću onda pauzu napravit neka 3mj. Orange Bud prelijep,miris kao opisan na stranici,svjež,limun/naranca,vocni. Hedovi ogromni,tvrdi,trihoma je malo manje nego kod Bruca,po listovima skroz slabo. Bit će smoke report i za Bruca i za Orange za nekih mjesec dana. Pozz VUTRO
Ipak još jedan UPDATE zive biljke Orange Bud 92/60 Na preporuku produžio još koji dan,nisam se zeznuo,ujutru ce još 6L vode dobiti sa flawless finish 12ml,četvrtak sam slobodan tako da će četvrtak pod nož. Temp,vlaga sve super Ovaj put bez ikakvih nametnika,ni jedna jedina musica se nije zalijepila za trake Igra ulogu zemlja bolja,a i hladnije vrijeme. Još koja slikica za kraj Pozz VUTRO
UPDATE Orange Bud 85/53 Kraj se bliziii,zadnji update žive biljke,za par dana ide pod nož Nije me bilo 4 dana kuci pa me dočekala žedna skroz,5.5L vode dobila s 11ml Flawles Finish,još jedno zalijevanje za 2-3dana i da se zemlja osusi i tjt ,za vikend će pod nož vjv CO2 vrecice prazne,danas ubacim jednu novu Temp,vlaga sve super Lampa dere na 100% 30cm od najvišeg vrha Vrhovi tvrdi debeli,samo lisca je bruku bit će to cijeli dan trimanja Malo da spomenem Bruca,6-7dana visio u boxu,od srijede večeri je u teglama,narucio sam još 2 TightVac,bit ce to sve puno :D Evo koja slikica od jučer prije zaljevanja i danas kad je malo sebi došla(poredao sam slike redom nadam se da se neće pomiješati) Pozz VUTRO
UPDATE Ušli smo u nedjelju pa može i update Orange Bud u 77danu odnosno 45danu cvijeta 27.1(jučer)dobila 5L vode pune doze blooma a i b ,Big Bud,carbo load,Bud Candy,Bud Factor X … puni se pravo,u manje od 3dana je popila 4L vode,vidjet ćemo koliko će ovih 5 trajat. Zadnja dva zaljevanja nisam imao Bud Factor X i Bud Candy,potrošio ih al evo stigli prije dva dana sad sam opet u fullu,al za slj Grow će Trebat skoro sve na novo uzet. Temp 26-29stupnjeva/noc je 22-23 Vlaga super kako sam ispravno stavio ovaj mjerac haha a i kako je jedna biljka manje,sad ne prelazi 60% CO2 vrecice se troše,jedna je skoro ‘izvapila’ jedna sporije ide al i ona se troši,vjv su rupice malo manje Bit će ovo ogromni hedovi,nadam se da će pojest još ove lisne masne,ko će ovo trimat hahaha. Počela se i ‘secerit’ u zadnjih par dana. Evo koja slikica pa do slj nedjelje pozz VUTRO ::listomahanje::::listomahanje::
Ljudi lebdim al radio sam cijelo vrijeme oko boxa,pa nisam raznesen,al cijeli dan sam high,ne udišem kisik još od 2 popodne hahahaha Al hash je predobar,inače uličnom nisam ljubitelj al ovo se ne može poredit,svjež,lijep miris,lako se gliste prave a i lijepo radiii.. Hvalaa vam! :D Evo koja slikica Orange Bud-a sad već ušao u 74dan odnosno 42dan cvijeta Pasat će mu ovaj sad sav prostor,bit će veći hedovi neg u Bruca
Bruce Banner 81 dan priča gotova Jako lijepi hedovi zadovoljan sam skroz,već je u malom boksu na sušenju,lisce i mali hedovi isto to će u puter Nakupio tog sa škara stavio u roru pa evo testiram,smeka lijepo pravo
Bruce Banner 79/50 Orange Bud 71/39 Bruce će ovaj tjedan pod nož,sutra ide još jednom voda+flawles finish i dok se zemlja osusi tjt Orange pije 4L na 3-4 dana pune doze po tablici AN,jedva cekam da ostane sam u boxu onda ću to lijepo raširit povezat. Bruce kao ljepilo,hedovi tvrdi kompaktni puni secera. Pojeo sam neki brownie ,od cure mi brat donjeo,evo jedva pogađam tipkovnicu,moram se koncentrirat max,a tek prošlo 30ak min kako smo jeli,bit će zanimljiva vecer Pozz VUTRO
Bruce Banner 72/43 Orange Bud 64/32 Brucu se blizi kraj,danas mu je zadnje hranjenje bilo,još koji put voda sa flawles finishom i to je to,vidjet ću možda 10-12dana Danas obe popile po 4L,po tablici pune doze,razlika orange Bud dobio Big Bud i cal mag xtra a Bruce Banner dobio Overdrive,ostalo sve isto bloom/seceri/vitamini,nirvana,sensizym.. Orange će i duze cvjetat imam osjećaj al lagano Zao mi je samo malo zbog ovih žutih listova,moglo je još malo bolje izgledat al hedovi su top,tvrdi,čvrsti,teski,secera puno ljepi prste i mirise super Stare CO2 vrecice se potrošile,ubacio nove omjer 100g/2ml i pet rupica malo širih od cigare Malo sam prorijedio lisce na obe biljke Evo koja slikica i to je to pozz do slj puta :vutra:
Small update Jutros sam ih kratko pogledao,nakostrijesile se obe, u mraku isto pravo lijepo izgledaju Na 100% lampe super reagovale,Bruce neće još dugo. CO2 vrećice se troše,nisam bušio nove rupice,smjesa je skroz mekana i pao volumen dosta. Trenutna temp 23 stupnja,vlaga 73%.
UPDATE Bruce Banner 64/35 Orange Bud 56/24 Lampu sam pojačao na 100% Podigao na nekih 45cm da vidim kako će reagirat pa spustim malo Nametnika nema nikakvih,Bruca sam malo opeko slj zalijevanje ću bez blooma, Orange Bud izgleda super,zdrava biljka skroz Temp 27-28 / 22 Vlaga se vrti oko 60% Do sad sam išao s punim dozama svega po tablici,po 4L vode piju obe,svaka 3-4dana Brucu sam dao Overdrive izbacio Big Bud Pozz VUTRO
UPDATE Bruce Banner 56/27 Orange Bud 48/16 Temp: oko 26stupnjeva Vlaga: zna porast i do 65%,najmanje 40% Gnojiva: pune doze svega po AN tablici,za sad Bruce pije 4L vode,Orange 3L /svaka 3-4 dana Lampa: 75% na 34cm od najbližeg vrha Danas ih vadio iz boxa,koji list odsjekao,malo nešto stegao povezao,mislim da ću ih Morat vezat za box ,bit će teške a dugačke su grane. Malo sam podigao Orange,ubacio letvice ispod pota i mislim da će se još protegnuti malo i taman će bit dobre visine Zadovoljan sam skroz,pozz VUTRO,sretan vam ulazak u novu godinu :cool23::skot::
UPDATE Bruce Banner 50 / 21 Orange Bud 42 / 10 Lampu pojačao na 75% prekjučer ,ubacio dvije nove vrećice CO2 prije par dana, Beštijin recept(omjer sam uzeo 100g/2ml) Biljke odlično reagirale Udaljenost 35cm od najviših grana od Bruca,50ak cm od Orange Danas sam ih malo razvuko,Al teško je upravljat s njima kad prostora fali Vlaga je malo skočila penje se do 60%,morat će se nekad u odvlaživač uložiti Jučer dobile hranu(svaka 3-4dana) obe su na Bloomu,Orange dobija još bakterije i Bud Ignitor,a Bruce je prešao na Big Bud, B52 Nirvana ,po tablici AN-a picim sve Kod mene je sretan Badnji dan,prvi Božić u Deutschland,Al lijepo društvo dolazi na večeru,sve mirise na Božić Svima koji slavite želim vam sretan Badnjak i Božić,pozz do slj nedjelje ::listomahanje:::let::rasta:
UPDATE Bruce Banner 43 dana / 14 cvijet Orange Bud 35 dana / 3 cvijet Temp vlaga super sve kako treba Lampa 60-70cm od Orange Buda udaljena,30cm od najvećih grana od Bruca Prešao sam na Bloom kod Bruca,puna doza sutra ide + bakterije +bud Candy + bud ignitor+bud x faktor+sensizym+rhino skin Vidjet ćemo 3-4L vode koliko popije /4.dan sutra od zadnjeg zalijevanja Orange idem još s jednom dozom Growa,b52,bud Candy,sensizym,rhino skin Malo mi je zao sto se nisam odlučio samo za jednu,da razvučem Bruca,bio bi taman na cijeli box,Ali bit će i ovo dobro Lampa je na 50% još koji dan pa idem na 75% Nametnika nema nikakvih Pozzz VUTRO
UPDATE Bruce Banner 36 dana/7cvijet Orange Bud 28 dana Temp:25-28/20-22 Vlaga:37-63% Svijetlo: 40-60cm udaljeno na 50% jačine Gnojiva:ovako ekipa”Grow” je išla na Orange Bud 4ml Grow A+B a ovo ostalo sa slike 2ml/L ekipa “Bloom” išla na Bruce Bannera 3.5ml Bloom A+B a ovo ostalo sa slike 2ml/L Bruca zalio sa 2.5L vode a Orange Bud zalio sa 1.7L vode
UPDATE DAN 29(Bruce Banner)/ DAN 21(Orange Bud) Temp:26/20-22 Vlaga:50-60% Lampa:50cm od velike 60cm od manje(50% snage) Gnojiva:Grow A - 6ml(velika)/ 3ml(mala) Grow B- 6ml/3ml Sensizym- 3ml/2ml B-52 -3ml/2ml Rhino Skin -3ml/2ml Bud Candy- 3ml/2ml Sve to išlo na 1.7L vode(velika) 1L vode mala Svaki 3-4dan ritam zeljevanja Bruce lagano cvijeta,ici ću još jednom s Grow a i b i onda ću lagano na bloom prijeci Vrhovi su malo požutjeli,ne bi rekao da je od pretjeranog gnojenja jer nisam išao nikako s punim dozama,evo tek danas malo pojačao. Jel moguće da je od LST? Orange Bud mi je izbacio neka dva čudna lista,nadam se da će dalje nastaviti normalno. Ventilator mi je samo jedan do sad upaljen bio(za cirkulaciju zraka u boxu)mogu i drugi startati? Svaka kritika,savijet su dobrodošli! Pozzzz VUTRO ::listomahanje::
UPDATE DAN 23(Bruce)/ 15 (Orange) Pozz raja kasnim malo s updateom,svadbu sam imao za vikend pa sam se vratio evo upravo los i mamuran kuci haha Sreca cura je dobro pazila na box,moje odsustvo od 4dana nije nista pokvarilo Temp super,vlaga mi je bila malo niza sad kad sam pogledao u box 34-40% Al malo sam dodao vode u posudice pa će skociti koji procenat Predzadnji put srijeda dobile su i 0.5ml/L Grow a i b ,bakterije,zadnji put subota bez growa,bakterije + b-52 i sensizym Danas(ponedjeljak) će dobiti ponovo Grow,malo Cal Maga,bakterije svakako i Sensizym,povećavam malo litrazu vode,zadnjih dva puta su po pola L dobivale,sad ću na litar Bruce banner,700-800ml Orange LST poceo i kod Orange Bud To je to,samo da ste u toku koliko i ja,a narednih dana ću im se vise posvetiti Lakuu noć želi vam Hans! I daa zaboravio sam stigao je i amonium bicarbonat i solna,hvala beštija!
Mali update Nisam mogao bananu gledati vise,Orange Bud Auto prebačena u veliki pot(16dana Bruce banner,8dana Orange Bud)Lampu sam pojačao na 50% cca 60cm CO2 vrećice napravljene Al po prvom Bizzinom receptu(omjer 50-50g limunska i soda u prahu).Slj ce biti sa amonium bicarbonatom i solnom. Temperatura se digla dok je Lampa na 50% sad mogu smanjiti sa grijanjem kuci Vlaga super ne prelazi i ne pada ispod granica(vrecice će raditi)
UPDATE DAN 14 Temp:25-28.5/21-23 Vlaznost:40-65% Rezim:18/6 Lampa:25% 60-65cm udaljena Bakterije:Voodoo Juice,Piranha,Tarantula(0.5ml/L) Trening:LST Bruce Banner raste kao lud,danas je dobio lagani LST,Banana se još bori,ispričavam se zbog ovog plastičnog pota,ne ide u box nikako,al bila nedjelja nisam imao nikakve opcije,a menka bila spremna za zemlje,Al neka i nje i Banane do slj subote pa ću onda vidjeti koju cu ukinuti(Banana ili Naranča) Danas dobile Banana i Bruce po pola L vode s bakterijama(svaki drugi-treci dan),a Orange Bud je još na mililitrima vode(jednom dnevno) U finalne potove su presađe prije dva dana. Svaki savjet/kritika su dobrodošli,pozzz do slj subote.
UPDATE DAN 7 Lampa: 25% / 65cm udaljena Režim: 7dana 24/0 / vcrs ide prvi odmor prelazim na 18/6 Temp: 26-29 Vlaznost: 40-60% Banani se ne da od samog početka,prije 4-5 dana su obe provirile iz zemlje,Banana je izgledala crno,tamni listovi i nisu se htjeli otvoriti,menka je pala ali listovi su bili tako čudno sljepljeni pa sam joj ja čačkalicama pomagao da se otvori i sada rastu neki novi zeleni listovi ali i dalje to smiješno izgleda,vjerovatno ću je zamijenut Narančom(Auto Orange Bud),koja je trenutno na klijanju,već je počela viriti klica,ali ostavit cu i Bananu koji dan još čisto da vidim šta će i kako će napredovati Bruce Banner super izgleda,do sad samo na vodi pH 6.0 Od sutra ide malo bakterija To je to od ovog javljanja Pozz do slj tjedna :vutra:
UPDATE DAN 1 Nakon 50ak sati sjeme su proklijale,malo jače od cenat su pustile klice,Bruce banner možda do 2cm a Banana oko 1cm Za podatke o temp i vlažnosti moram malo pričekati,doslovno sam prije 10min sve pokrenuo Režim će biti 24/0 dok ne probiju iz zemlje,onda ću se spustiti na 18/6 i tako ću do kraja growa Lampa je na 25% / 70cm udaljena Stavio malo great white mycorrhizae u rupice gdje sam stavio sjeme,a također sam ga miješao sa zemljom I površinski zalio vodom 6.0pH Lila je Banana,zelena Bruce :rolleyes: