
Galerija nije uvezena
Pozdrav ljudi!! :thewave: Evo me u novom izdanju,jebiga,predhodnih dva meseca sam ucio od vas pa da vidimo sta ce ispasti od svega. U novom growu imam 3 autoMazara od Dutch Passion iz growy shopa. 09.11. sam kupio i iste veceri stavio plitko u zemlju Plagron.Direktno u saksije i box koji sam nazvao "fabrika radosti" he,he. Verovali ili ne, 11.11. znaci 24h kasnije sam primetio neke aktivnosti u saksijama i eto jos juce 12.11. su bile oko pola cm a danas 13.11. proglasavam pocetak novog growa!!!:watchplant: Idemo redom: ovo je "fabrika radosti" sa ventilacijama,ref. folijom ,itd....da,vidi se tu i tecno djubrivo od Hesi za vege i cvetanje.Dimenzije su 70 visina 50 sirina 35 dubina. Ovo je Holandska zemlja "Plagron" grow mix koja se pokazala odlicnom jer je rastresita pa koren moze lepo disati a i bogata je svim i svacim he,he Naravno nezaobilazni deo opreme CFL 125w 2700/6500 sa spektrom za vege i cvetanje, ali sam ja dodao jos neke dve stedne od po 1300 lm i blagovremeno cu ih pojacati mada mislim da je 10000-12000lm ok za dimenzije mog boxa Naravno,male Mazarke koje su se u rekordnom roku rodile i to 3/3 sto je 100% uspeh klijavosti i svaka cast za Dutch Passion ,odusevljen sam i od sada kupujem iskljucivo njihove semenke!! E a ovo je situacija od pre pola sata iz fabrike radosti znaci,imajte na umu da je to bilo jedno obicnom seme pre samo oko 80h koje je vrlo plitko stavljeno u zemlju i zalivano bar 3 puta dnevno inace temperatura u boxu ne prelazi 29c a vlaga mi je problem jer jedva da dodje do 35% ali najcesce je oko 20% sto resavam mokrim peskirima,vodom u posudama ali ....to me malo plasi dok biljke malo ne porastu.Rezim svetlosti je 18/6 i tako ostaje do kraja growa jer je autoflowering u pitanju.Proizvodjac preporucuje 20/4 ali vidim na forumu kako ljudi kazu da nema neke razlike osim u ekonomiji.Tih 6h mraka temp. je oko 20c I evo jedne grupne iz kindergardena he,he bebe mazarke se suncaju:banana_dred:
Ma opusteno,cfl je na 5-7cm. Uvek ! Nisam lud da ih pustim u vis a imaju samo 40cm korisnog prostora kad se odbije cfl i saksija.Naravno,bice tu i lst i tako to..Hvala na savetima ,sve sugestije su i vise nego dobrodosle!
__hej Bozga,a sta te cudi?? Sama cveta nakon 20-ak dana,sigurna zenka,proverena vrsta...vidim ovde na forumu masu ljudi koji su imali uspesan grow sa auto sortama.Mozda ti znas nesto vise pa bilo bi lepo da to podelis sa nama.Bas me zanima zasto si tako skeptican?? __Hvala Herbologistic,rekose mi u grow shopu da je dosta otporna i ima do 125gr prinosa u indooru.Ustvari , ja sam hteo bluebery,ovo je bila njihova sugestija a cena im je ista.I najbitnije he,he 19% thc...mmmm..
Kakva diskrecija? Kupim sve sto mi treba u bilo kom grow shopu i dobijem fiskalni racun,i jos platim karticom.Voleo bih da je tako i kod nas...
Pozdrav ljudi,javljam se iz fabrike raqdosti,mog veselog stroja tacno 7 dana kasnije od poslednjeg uplouda. Stanje je redovno.Znaci temp. danju do 28C nocu oko 22C vlaga uvek oko 30-35% (poceo sam da zanemarujem tu stavku od kada sam citao postove od Chea,i iskreno smara me ta vlaga,jedino jos uvek kacim mokre peskire par puta dnevno) PH vode kojom zalivam sam sveo na 7 uz pomoc limunskog sirceta sto sam opet video u nekoliko postova al nemam pojma cijih,uglavnom to je to.Posle prvog kupujem PH regulator i jos kojekave sitnice he,he:icon_lol: Rezim svetlo/mrak 18/6 U ovom grovu nema neke filozofije,zalivam svaki drugi dan pomalo bez aditiva jos 1o dana,radi mi samo izduv a uduv nema potrebe jer kako neki rekose na forumu,"biljke vole negativni zrak" i vidim da sve sljaka kako treba.Uglavnom,zadovoljan sam,cak i vise od toga,odusevljen!! 7 DANA GROWA!! Ova poslednja desno se od prvog dana razvija sporije jer kao sto vidite,iznad nje se nalaze cfl od 30w i jedna mala za vege od 15w,ukupno oko 2000lm,a ove prve dve s leva su ispod 125w blizu 10000lm, i razlika je ocigledna iako su istom boxu.Kad bude plata,naravno,pojacacemo to ali nazalost,nema mesta za nesto konkretno kao sto je ova od 125w. Usput gajim i neke palme iz ogromnog semena koje je nicalo 2 meseca,ali krenulo je.Zagotivio sam botaniku skroz :sun2: Male Mazarke u vrsti. Do sledeceg grow reporta topli pozdrav uz neku veselu gandzu. PS. Vikend je mama :sick:
vec sam razmisljao o tome ali sam stvarno skeptican zbog toplote koju oslobadja hps.Iskreno,u boxu od iverice malih dimenzija iako imam dobru ventilaciju,stalno bih bio u losem tripu.Zamisli da radis na poslu a glava ti kod boxa,sta li se desava.Miran sam sa cfl i zadovoljan.Mozda kada bih uzeo pravi box iz grow shopa....hm,onda bih zveknuo i 600w hps..uskoro ce bozic,treba pozeleti nesto lepo he,he
Ipak si me razumeo.Hvala.I ja sam stvarno dosta razmisljao o tome,i skontao sam da pored ove cfl ubacim i hps ali od 70w sa cool tube.To mi je ok samo sto moram bas da se iscimam oko ventilacije jer je meni izduv spojen direktno na izduvnu ventilaciju zgrade i bas dosta vuce ali ako bih zatvorio sve staklom,biljke bi uvenule i meni bi se osecala vutra u celom stanu.Moram proveriti dimenzije hps cooltube i tako to.Skoro si me nagovorio he,he.Pozdrav!!
Pozz ljudi!! Danas je 13. dan u growu malim Mazarkama.Imao sam mali problem kada sam rotirao biljke.Vecu sam stavio ispod slabijeg cfl a malu ispod jakog cfl.Kada sam se vratio kuci vidim sta se desilo, velika ispod male cfl podigla lisce u potrazi za lumenima i izrasla ceo cm i jebiga,naslonila lisce na sijalicu.Cela ta strana biljke kao da je mutirala u u neku zutu boju i sada kako novi listovi koji se tada nisu videli,rastu sareni zeleno zuti.Sada nakon 5 dana od tada,nadam se da polako izlazi iz strasnog perioda i da nece imati nekih ozbiljnijih posledica.Kako god,sve drugo je ok.Temp 26c vlaga 35% Poceo sam od sinoc da ih tretiram sa Hesi tnt za vege jer kontam da ce za 10ak dana polako uci u cvetanje.Zalivam ih svaki drugi dan sa vodom kojoj je ph snizen na 6 pomocu limunskog sirceta.Sledeci grow raport bi trebalo da osvane sa dodatnih novih 15000 lm. Srednja i mala su menjale mesto samo jedan dan.: posledice... Ovo je novi raspored.5 dana sve tri moraju biti nabijene ispod 125w a posle dolazi pojacanje Toliko za danas.Zaboravio sam nesto bitno.Od sinoc su biljke na rezimu svetlo mrak 20/4.Cisto da probam nekoliko dana. Pozdrav groweri!!
he,he pre dva meseca jeo sam urme pa pomislih, aj da probam,i eto.Bice nesto i od njih.Svake sedmice po centimetar:cow_yellow:
Pozdrav Deratur.U grow shopu su mi rekli da ako zelim da biljke odrzim malim a grmastim rastom,uzmem te saksije.Inace imaju raznih zapremina.Mislim da su od 3L. A nemam pojma za koren,osim sto su pisali ljudi da kolika je biljka gore manje vise joj je i toliki koren.Eto i mene zanima ?
Pozdrav dobri ljudi:bis: Evo ga nedeljni raport iz mog malog veselog stroja. Sad je vec treca nedelja mazarkama i dve vece su usle u fazu cvetanja.Bele pistile polako osvajaju bebi hedice i uradio sam prvi lst na obe.Treca koja je bila najmanja je lagano buknula i osvojila saksiju za nedelju dana odjednom ali jos nije u cvetanju.Najveca je imala problem jer se ofrljila na nekoliko listova i po jednom hedicu.Mislim da sam je zeznuo jer sam zalio sa hesi za vege iako je usla u cvet.Malo sam je flushao i ne dajem joj prehranu jer cekam da i treca procveta pa da predjem na hesi blumen..Sta znam,poceo sam da experimentisem malo.Od pre neki dan im svako zalivanje obogacujem sa hesi super vit.Pazim da voda uvek bude oko 6,5 ph .Malo sam ih i prskao vodom sa super vit,cisto da se malo umiju. Novost u fabrici je da sam obogatio prostor sa jos oko 15 - 20000 lm uz 200w cfl za vege i cvet.To znaci jedna od 125w + jedna od 200w cfl = oko 25000 lm ali bih bio bas zahvalan da me neko ispravi jer mozda gresim!Hvala.Temperatura se nije bitno promenila.Sa 26c se popela na 28c a vlaznost i dalje drzi oko 30%.Evo par fotki: Da li ce mazarke izdrzati ovaj tretman? he,he....deluje mi da su spremne Postaje guzva:sun2: To je prinova u boxu Do sada je radio samo izduv kod cfl-ki ali sad polako palim i uduv na dnu boxa.Pocinju da mirisu lagano.Neki ostar schmek. Do sledeceg javljanja sa nadam se pozitivnim novitetima,ostajte mi srecni !! :sun2::sun2: :sick: :sun2::sun2:
Hvala Power Seed :sun2: Njima treba jako dugo pa mislim da ce one ostati jos neki grow u boxu,he he,postace zastitni znak mojih growsa.Mozda su mi talija.
Znam Bigl.Posmatram biljke u grow shopu svaki put,i sve su im pod hps u cool tube i ventilacija max u fulu .Biljke bujaju i stoje na 70cm od lampe ali isto tako znam da ja ne bih mogao da resim problem toplote i sve bi otislo u pm. Mislim da mi je ovako jak cfl odlicna zamena jer u otvoreni box ne mozes da gledas koliko je sjajno a temperatura,hm..opustencija.Mogao bih da otputujem na 7 dana i bila bi mi mirna glava (zalivanje kap po kap preko infuzije) a to sto cu imati manji prinos....moja sreca ce biti kad budem pusio ove mazarke pa makar imale i samo jedan hed he,he.Pozdrav i hvala!
Mali foto update.Biljoze su pocele da mirisu vrlo!!!!
Mislis?! Sinoc sam ih zalio.Mozda sada treba cesce , veci koren,cvetanje i tako to..?
Ma nemam pojma.Neki Kodakov digitalac ,oko 2 god. star ima nekih pun k... opcija,cak ga i ne koristim cesto,mislim do sada,he,he. Saksije su od 3l, mislim. Pozz. Metalmaniache
Automatik sam izabrao jer mu treba oko 70 dana ukupnog growa,ali definitivno je neka indica regular bolja kako zbog prinosa tako i zbog ekonomicnosti jer nije isto 20h x 350w(sa ventovima) i 12h x isto! Cak mislim da je automatik dosta osetljiviji,reaguje na svaku promenu.Ali sad je tako kako je i kad isteram do kraja grow,videcemo za sledeci.Moje cfl-ke su ok za sada.Temp.je oko 28-9c i od skoro sam poceo da drzim razmak strogo 10cm od vrhova.Cfl moze biti opasna,meni se na primer desilo da su biljke brzo izrasle i jedna je zagrlila sijalicu(za 9h koliko sam bio odsutan) i cela biljka je postala satirana,cak je jos uvek na nekim mestima.To je stres.Onda mi se desi ,dok sam drzao na 3-5cm od vrhova,da su se odjednom neki spalili.Tek to je streschina za biljke.Mada sam zadovoljan za sada a hps definitvno ne moze u moj box ovih dimenzija ,i jos je od iverice.Jednostavno,ne zelim da zapalim nesto,jer pre svega,bezbednost je najbitnija.Kad budem imao uslove za box iz grow shopa,bice i hps pa i od 1000w ako treba! U svakom slucaju,hvala na sugestijama i savetima.Cenim to! Pozdrav!!
Malopre sam morao da uradim flushing na dve biljke.Ono,bas sam se smorio prizorom koji sam zatekao.Od pre podne kada sam zalio biljke,nisam otvorio box,i onda ocekujuci da vidim nesto gotivno,vidim kako dve biljke koje su u cvetanju venu i u trenututku skontam da su nadjubrene jutros sa hesi za cvet vec drugi put za redom ili cak i treci mozda.Ne znam,ali sam ih odmah isprao sa vodom 6,5 ph i to sa po 4l i sada ne smem da otvorim box jer ne znam sta cu videti kroz sat vremena.Kao da su zalivene vrucom vodom .Verujem u flushing,ozivece ih jer sam primetio kao da su malo digle lisce ,ili sam ja to istripovao.:flamed:
Ovih dana sam napravio problem na dve biljke pa sam se bas iscimao da ih spasim.Predjubrio sam ih sa hesi blum i skoro da su izgledale kao skuvane a u boxu je bio neki jak opor miris. Ovako je to izgledalo: Onda sam uradio flushing na obe, prva se povratila vec sutra a druga je tek sada pocela da ozivljava.Treca je tek ovih dana pocela da izbacuje pistile tako da je ona sada favorit.Sve tri biljke sam presadio u vece saksije,18x16cm okrugle i mislim da su oko 4,5-5 l a ove crne prethodne su bile 13x13 cm .Pomesao sam zemlju Compo Kaktea i Plagron.Sad imaju bar nedelju dana sve iz zemlje.Dobijaju samo super vit u zalivanju i folijarno. Prva se oporavila i napredovala,druga je bila ona najmanja u growu pod slabim sijalicama u senci a sada bez lst i previse tretmana postala favorit,a treca je jos u soku mada je krenula,i sitan list ima kao da je druga vrsta ali je bila naprednija bar sedam dana od starta. Temperatura i vlaga se ne menjaju 28 c do 30% vlage danju i 20-22 c do 40% vlage nocu rezim svetla 20/4 Skinuo sam lst zice i trenutno imaju jos 20cm prostora za rast u visinu ni sirina nije bas zavidna jos po oko 5-6cm.Ne znam sta bi bilo ako bih sada stavio mrezu odozgo ili je vec kasno?To mi je sada palo na pamet inace nisam citao skoro nista o tome cak sam zaboravio i kako se zove.Miris jos malo pa necu moci da savladam.I sada me zena cima svaki cas.Mozda jedan mali vent da duva po vrhovima pravo u izduv s druge strane jer uduv mi je dole namesten da duva od ispod biljaka prema gore i onda hladi cfl-ke sto sve izvlaci iduvni vent s druge strane gore? Sad je tek polovina growa.Bice tu jos svasta i ovo mi je prvi put da sam dogurao dovde,zato i ne znam sta me ceka. Veliki pozdrav i s obzirom da je nedelja posle podne teska blejacina verujem da svi blejimo na istim talasima:spliff:
Mali foto update. Ponovo dobile hesi blumen nakon overdosa od prosle nedelje. :sun2: Happy family :sun2:
Pa druze,ove dve (1x125w +1x200w) daju cca. 25000-30000 lm. Temperatura je takva da iako mi cesto neki list zagrli telo sijalice,ne bude nista ako reagujem u roku od 2-3h .Nemam pojma,ja sam zadovoljan.Imam problem jer biljke jako brzo osvajaju box.Vise ne mogu ni da ih savijam a ima jos 4 sedmice do kraja.
Evo ga nedeljni raport iz moje male vesele fabrike radosti. 39 dan od semena. Nista se nije bitno promenilo.Prostor je postao dragocenost ali jos se borim i nadam se svaki dan da ce malo usporiti rast a poceti malo vise da pumpaju cvetove.Svaki dan zalivanje sa vodom obogacenom super vit i ph podesen na 6,5 a svaki drugi dan hesi blum puna doza.Uradjen lst nasilno na dve biljke.Lepo su prihvatile.Odsekao sam neke zdrave listove radi senke koju prave nad cvetovima.Cesto ih prskam vodom iz prskalice po liscu,simulacija kise i to bas vole primetio sam.Rezim 20/4 temp.- 26c i svi smo srecni i zadovoljni :sun2: Svaki dan ima novih pistila Cvetovi postaju budovi Pozdrav kolege :sick: sa istim plemenitim hobijem !!
Opusteno Upitnik he,he.Slikane su bas posle zalivanja,tako da nisu ni stigle da upumpaju tecnost koju su dobile.Ali slazem se sa tobom da bi trebale malo vise da ide u hedove.Gledao sam growere koji kazu da je biljkama u vestacim uslovima neophodna simulacija kise,maglovito prskanje.Ma nemam pojma,ja svaki dan vidim napredak.Inace, biljke imaju jos dobrih 30 dana do kraja growa po fabrickoj preporuci he,he. Pozdrav i hvala na savetima.Znaci da ne rezem lisce ? Neki kazu na forumu da redovno seku lisce oko hedova,i da je to ok.
Mislim da imas pravo Dolar.Vlaga jeste mala.Svega 30%.Ali ne znam za ono drugo. Kakve bi tek bile ako im je sada lose?I ovako vec imam problem sa prostorom.Mislim da im sledece nedelje ubacim i P+ u tretman jer tako i stoji u Hesijevoj tablici.Mislim da je jedna malo usporila u rastu i sirenju,ona mrsava,ali se sada pune hedovi svaki dan vise....i mirisu.Eto , necu im dati ni sutra bloom,znaci tek u cetvrtak.Posmatracu ih da vidim razlike.Hvala na savetu :bis:
Mali raport iz mog boxa. Nista se bitno ne desava.U sestoj ned.growa biljke su definitivno usporile sa rastom.Sada se se lagano pumpaju hedovi.Posto je velika guzva u boxu,a pri tom pazim i visinu,morao sam dosta da krotim grane.Zica je radila svaki dan.Od sutra ubacujem i hesi fosfor + jer je vreme po tablici vec proslo. Toliko,evo par fotki pa novi raport pravim nakon praznika.Pozdrav svima! PS. Svaki dan sve vise kristala!
Ma jok.Batalio sam to.I zalivam ih svaki drugi dan.He,he :bong7bp: Primetio sam nedostatke N i K .
-Iskreno Green,od kako sam jednom sprzio biljke djubrivom,jako sam oprezan i bas mi je frka svaki put kad ih gnojim,a jos sada treba da dodam i nesto novo...sutra kada dobiju dozu,posmatracu ih sa tremom :watchplant: -A sto se tice osecanja biljke u stanu Predatore,zezanje tek pocinje...do sada je bila sala.To osecam svaki dan jasnije mada je izduvni vent. povezan u centralni dimnjak.Za sada mi obican osvezivac koji stoji na boxu, resava problem.
Srecna Nova Godina svim growerima i ostalim ljudima na planeti he,he.. peace in the world Jos traje praznicna euforija u gradu i u mojoj glavi he,he ali se trudim da ne zapostavim biljke,i deluju mi zahvalno ! Danas je 53.dan i ostaje im jos 17-20 dana.Videcemo da li ce rok biti ispostovan. Malo im pojacavam bloom + P . Veliki pozdrav i nadam se da i vi mislite da je to sve ok? :sick:
Hvala MarcoPolo ! Zica nije bila tu zbog tezine vrhova vec sam ih na taj nacin krotio i usmeravao.Biljke imaju dosta jake zile,pa mislim da im tezina nece biti problem a verovao mi ili ne,nisam video tako jaku i otpornu biljku kao sto je nasa Mara he,he! Nekoliko vrhova mi je puklo pod rukom dok sam ih savijao (u toku growa) i na tim mestima se samo zaqdebljala i nastavila da raste. Svako zalivanje je sa Hesi u skladu sa tablicom.Znaci : bloom, P+ , super vit , a pojacao sam tek toliko da se kaze(vrlo malo).Tako traje vec dve sedmica a inace zalivam biljke svaki drugi dan.Iskreno,vise ne mogu da odolim i u Nedelju je prva degustacija!!Ima vrhova dovoljno da ne zalim :181: Pozdrav!
Pozdrav dobri ljudi!:sick: Odmah na pocetku ovok kratkog raporta,palo je prva proba auto mazara! Vise nisam mogao da odolevam i eto...znaci,vise od ocekivanog he,he.Vise reci o tome ce biti kroz tri nedelje u skmoke report,a do tada ja cu nastaviti da vrsim probe he,he razno razne he,he. Stanje redovno,fabrika radosti pumpa ,mirise veoma , isijava svoju CFL moc a ja posmatram i trljam ruke...zadovoljno hm,hm veoma. Svako zalivanje sa Hesi full ,nista voda do poslednje sedmice.Nemam nikakve primedbe i sve mi je postalo jasno ko dan he,he. Lisce lagano zuti,vrhovi se pumpaju i rastu,kristali samo prste okolo :sick: Pozzzzzz!!
67.dan-peostalo jos 7-10dana!! Sta da kazem.Hemijanje malo pojacano,vrhovi pumpaju,otezavaju,kristali kao zrna peska...A rad jjuuuuuuuuuuuuuuuhhhhuuu!!!! Dobra dva sata vrhunske high voznje,toliko dobre da uvek hocu jos!Ova biljka desno se lagano bere svaki dan ali se trudim da to bude umereno.Iskreno,prezadovoljan sam automazarom i ima takav rad da se osecam nakon 7 dana pusenja kao da nisam sa ovoga sveta.Marihuanu su nam poklonili neki dobri vanzemaljci he,he. Biljka levo svaki dan ima sve vise zutih listova,ali ne utice na vrhove.Iz njenog heda su izrasla jos dva.Izglada kao tri glave na jednom telu he,he. Koliko jos bi vi drzali biljke do susenja? evo malo foto update: Veloki pozzzzzzzzz!!!
Pusticu ih sigurno jos desetak dana.Vidim da ce tu biti jos jer konstantno izlaze nove bele pistile iz nadogradjenih vrhova ali isto tako ima vrhova koji su prekriveni samo braon pistilama,i oni se puse i mnogo su jaki.Mislim do kraja nedelje da ih pumpam hemijom i onda flush pa jos jedno zalivanje vodom i ....Mozda biljka levo ostane +7 dana jer mi deluje kao da joj to fali a razlog je: ona je jedina bila 15 dana od klijanja pod obicnim cfl od 35w.Sunce je izvor zivota :sun2:
Pozdrav prijatelji groweri! 73. dan AutoMazaru.Uradjen flush na dve biljke ( 1. i 2.na slici s leva ) jer im je vec vreme i vrlo su zrele!Jos par dana i to je to.A 3. ostavljam jos sigurno nedelju dana jer ona kasni malo ali meni to ne smeta.Uvek sveza vutra juuuhhhuuuu! Osim toga,nemam nista novo.ZAdovoljan sam rezultatima i kvalitetom.Zaista sam odusevljen.Pusi se svaki dan od jutra do sutra,a pri tom trenutno imam viska slobodnog vremena i eto.... Evo malo fotki,a i nemam sta posebno da kazem.Vidite i sami.Jedino bih naglasio da je miris snazan,prskam svaki cas neke osvezivace a ventovi rade punom parom.Ne znam bas koliko ce se susiti ali ce se susuti u boxu sa ventilacijom u mraku.Valjda je to ok.?? :sun2:CFL moc i sila u mojoj basti!!! :sun2: Vidimo se za koji dan sa hedovinom bez lisca he,he mmmmmm mljac,mljac...:sick:
He,He Palme su u dnevnoj sobi sa ostalim rastinjem ( cekaju prolece pa na terasu ) i evo fotka specijalno za tebe PowerSeed!!
He,He ima tu dovoljno,i vise nego sto mislis :bis:...rado bih podelio sa svima vama po jedan dim iz moje lule :sick:
Drago mi je da je tako.Neces se pokajati sigurno.Cak ces se i oduseviti u svakom pogledu.Pozz!!
Sinoc su dve biljke oslobodjene od lisca i na susenju.Poslednja biljka ce ostati jos koji dan na hemiji jer vidim da moze i hoce jos da deblja vrhove.Ove dve se lagano suse pored nje.Ja sam prezadovoljan i kolicinom i radom.Evo par fotki pa prosudite sami. Veliki pozdrav!! Budite srecni!!
Pozdrav ljudi Znam da biljke treba susiti u mraku na promaji.Nadam se da moze i ovako jos nekoliko dana,ne znam na sta moze da utice? Razlog je sto ova treca biljka jos pumpa vrhove(objasnio sam ranije u dnevniku).Svaki dan su tezi i veci! Zar bi neko od vas to posekao ? Jebiga,sad ne znam sta da radim.Kad bih mogao nekako jos 5 dana da je drzim.. Inace,pusim ove biljke vec 20 dana i neki gadan ukus zbog hemije nisam osetio.Sad vec pusim posle flushinga i i zalivanja vodom i nisam primetio neku bitniju razliku.Stvarno.Jedino sto puca sve jace i jace :sick: he,he. Ova treca biljoza ce razbiti 1. i 2.
Da u pravu ste skroz.I sta predlazete? Da odmah uradim flush na 3.biljci i da je ostavim u mraku 2 dana? Moram to odmah da odlucim ,da ne zeznem ove dve na susenju!
Hvala Power! NIsam se bas pripremio za ovaj krajnji deo.
Pozz drustvo !!Hvala Mazar ! Ovako,prevideo sam finish growa.Koncentrisao sam se na sam odgoj a kraj je dosao iznenada.Mozda sam malo i oklevao jer sam se i navikao na biljoze i...smrc...Ali,shvatio sam i na brzinu prostudirao.Svetlo je ugaseno i biljke se suse na promaji u mraku na oko 22c.Biljka 3 s obzirom da nije bilo vremena za flush i ostalo,uradio sam sa njom water curing.Sve vrhove sam sabio kao jedan debeli,povezao i spustio u plasticnu posudu od 5l.Zicama sam obezbedio da ostane ispod povrsine vode.Sad 7 dana menjam vodu pa na susenje dva dana.Trebala bi da bude brze spremna za pusenje od ove dve sto se prirodno suse.Evo mali upload: Ociscena od lisca,toliko sam se ulepio smolom i toliko mi je zena vristala da smrdi...a ja u raju he,he Priprema za water curing.Ustvari koliko sam napusen samo sam odjednom shvatio da radim nesto o cemu nemam pojma.Nadam se da ce biti uspesno!! Kao morski krastavac hedina debela roni u dubini .. Ovo je trenutno stanje u fabrici radosti Toliko za sada i znajte da sam vam svima VRLO zahvalan jer ste mi omogucili malo parce raja he,he... Pozz!! :sick:
HVALA LJUDI! LikeItGreen83 --Za AM tako pise u katalogu...ali ne bitno jer radi tako jako da i ne mislim koliko ima THC ali cu svakako pogledati novitete u DP.Sad trenutno ne mogu ali se nadam vrlo uskoro novom growu sa mozda cak i regular..Sto se tice rasvete rekao ti je PowerSeed.Ja sam poceo sa 125w ali sam bio u mogucnosti pa pojacao sa jos 200w.Licno sam pristalica sto vise lumena ! Sigurno ces odraditi sa 250w dual,u to nemoj ni da sumnjas i ne moras se cimati oko jos rasvete.Na tom tvom prostoru ce AM da vristi od srece i cak ne moras ni da ih savijas.Imas 120cm a on raste do 80cm.Znaci imaces bogat rod u tim uslovima sa tom rasvetom.Srecno sa novim growom!! Pozz!
Nedostaju mi biljoze... Ipak,nesto se desava u mom boxu sto bih rado da podelim sa vama : U teglama su od juce biljke 1 i 2.Dosta su se osusile za kratko vreme u boxu dok su visile.Sad ih s vremena na vreme izbacim iz tegle,malo razmrdam na situ,pa vratim.Kao seno da prevrcem,da se ne bi upalilo he,he.Vutra gori bez duvana!Mirise sveze i jako.Radi jos jace! To sto prodje kroz sito,kasnije protresam kroz jos sitnije sito i tako skupim gomilicu fine prasine(trebala bi biti jos sitnija) zapecem u rerni i dobijem elasticni Hash koji posle olikujem u kuglicu.Ovo je vrlo opaka stvarcica! Nisam puno puta pusio shit,ali ovo me prikovalo i ubrzalo mi puls preterano! Odlicno,bice tu jos finije prasine za koji dan ,cak ce i neki osuseni vrhovi ucestvovati. Moram malo da usavrsim tehniku,ako neko ima predlog!? Osatak krupnijeg materijala ode u pipe i tako...Treca biljka,najveca je na water curing jos 3 dana.Od nje ocekujem nesto vise.U ovoj maloj teglici je lisce kojim kuvam caj i tako lecim sprzeno grlo od silnih dzokseva i tako toga.Caj je tek posebna prica he,he.Sve u svemu,ova sveta biljka mi je prirasla za srce i svaki njen deo je iskoristiv. Smoke report: Nakon popusenog Dzoksimira,blagi pritisak u glavi.Nakon dva minuta pitas se da li ovo uopste sljaka.Nakon 30sek od tvog pitanja,shvatis da te je neprimetno kidnapovala i da si Alisa u zemlji cuda.Vozi efektivno tacno 2h.Ako gledas film,ili radis nesto na kompu,pravi fokus i slobodno mozes raditi test inteligencije.Ako sedis,zabodes.Ako pricas pricaces kao navijen.Ako si sam,he ,he...uopste nisi sam.Ako radis kucne aktivnosti,bice ti do jaja zato sto si koristan.Ako vozis...ne preporucujem(mada je pocelo da mi bude zanimljivo).Gubis osecaj za vreme,znaci vreme doslovce leti ! Od 1 do 10 ja cu reci 8 ! Zadovoljan sam i mali krug ljudi sa kojima pijem kaficu uz Dzoint su srecni.Kafa je pocela brzo da se trosi he,he. Ostaje mi jos da vam opisem kako je prosao water curing pa zatvaramo ovaj dnevnik.Do tada,ostajte mi srecni!!:sick:
PowerSeed, ne mogu da otvorim ovaj video.Daj direktan link.Hvala.
Hvala ljudi,bas sam zadovoljan sto ste vi zadovoljni he,he! Ne znam kolicinu u jedinici mere ali vizuelno...jos nije sasvim suva,a i ceka se hedara ogromna iz watera. Pozz!