Pozdrav svim clanovima foruma. Nakon legalizacije u DE usudio sam se da krenem sa indoor uzgojom i nakon 2, za moje skromno iskustvo, uspjesna growa, odlucio sam se na vodjenje dnevnika, da i ja ponudim nesto forumu iz kojega vec godinama ucim. Posto imam nesto malo vise od 3 mjeseca do odmora odlucio sam se za autose. STRAIN: 1x Strawberry Banana 2x Cherry Cookies, sve 3 od fast budsa. OPREMA: -Lampa 300w, Mars Hydro SP 3000 -Sator 120x60x180 Mars Hydro -Turbina S&P TD-500 SILENT + trafo -Filter Rhino pro 600cbm / 160mm sa australijskim ugljem -Ventilatori kinezi 120mm, 3000 obrtaja u minuti sa manuelnim kontrolerom -Potovi obicni plasticni, zapremine 14L -Zemlja Biobizz Light mix -Gnojivo Biobizz, mislim da imam sve od njih, osim mikroba -CO2 Bags, moram ih jos zamijesiti pa okaciti..po bestijinom receptu, amonijak bicarbonat + solna kiselina -Ovlazivac mali obicni, za sobu -Termo + Higrometar Posto mi je bilo u cilju da minimalizujem buku, ali i da mi gosti ne vide sator, sve sam ubacio u ormar sa kliznim vratima. Ormar je pozadi skroz otvoren, bez spere, i sa strana pored satora ima dovoljno prostora tako da zrak cirkulira bez problema. Turbina je spojena na najslabiju brzinu i trafo je na 2/5, mislim da ce u vrhuncu cvjetanja biti na 3/5. Odusevljen sam turbinom, nisam mogao ni zamisliti da je ovako tiho. Veliko hvala @beštija na savjetima pri odabiru i na pomoci pri spajanju. Ventilatori za mijesanje zraka su na 15-20% snage i tako se nikako ne cuju a poprilicno jako duvaju. Kada pojacam snagu cuje se tiho zujanje ali tek kada se stane ispred ormara. Za sada su smanjeni a pojacat cu tek poslije kada bude za to potrebe. Sto se tice klijanja, kospe su 30.04. potopljene u vodu na ca. 24h i nakon toga direktno posadjenje u finalne potove. 05.05. su tek malo provirile iz zemlje tako da 06.05. racunam kao dan 1. Prvih par dana zaljevam ih sa prskalicom, voda + root 2ml/l Lampa je na 25% snage i 55-60cm od biljaka. Temperatura 22-24step, vlaga 30-40% Tolik