OPREMA : BOX unutra zida, između 2 prostorije 75x75x200 SVIJETLO : Mars Pro II Epistar 160, 18/6 VENTILACIJA: Ventilator Vents TT 100 2 brzine (145/187m3/h), CAN filter 150, upuh pasivan ZEMLJA: BioBizz All mix SJEME:BulkSeed GNOJIVA: BioBizz (BioGrow, TopMax ,BioBloom) Dolaze mi mali ventiči za unutra , trenutno je unutra manji sobni ventilator! imam mentorstvo kod Tamare ali nije baš aktivna pa sam odlučio otvorit dnevnika. Ekipa poz do tipkanja!!!!!!!! Danas im je 2 dan , malo me hebe temp skroz je 32 C ,vlaga 45% Lampa je na 50 cm ova jedna je malo sfrknula lističe , dali je to od prevelike temperature?
Vutraši evo još za ove 2 Sativa dominant smoke report _Totalno vutra za cjelodnevno pušenje lijepo diže drži pa bome poslje prve nisam pušil sat i pol !Okus je slatkast ,skroz po limunu . Prva indika biljka dizalica kaj opče nebi trebala biti ,jako slatkastog okusa .popušio prije spavanja i reko nikad više na kompu bil do 4 ujutro Druga indika dominant-e to je prava indika lupi trenutno i drži 1 dobar sat ,mutav si haha smotan, totalno napušen !okus nekak po šišu kak bi mazar trebal imat,veli cura da hebeno lepi za krevet!! Mars Hydro Pro II 160 + Biobizz (Bio Grow , topmax, bio bloom) + 75x75x200 + maženje paženje ,pjevanje ,puštanje glazbe, i sve kaj ide uz najjdražu nam biljku!!=159 g Evo nabavil i gicu prasicu prva indika 43 druga 46,sativaste prva 36 druga 34 g= 159 grama njamiiii!!!:banana_rasta::rasta::gled::banana123::let::djede::sesir::joint2: Može pod završene!!!!u toku je novi grow ide dnevnik !! indika dominant 43 g indika dominant biljka 2 46grama SAtiva dominant biljka 1 36grama SAtiva dominant biljka 2 34grama
Pozdrav Vutroljupci .da privedem ovaj dnevnik kraju !! Prva biljka skinuta u 81 danu druga u 89 ,a sativaste u 95 danu !! Indika dominant Mazar na kjuranju Indika dominant Mazar biljka 2 ne izgleda ni približno slično ,na kjuranju je I na kraju 2 Sativa dominant one su jednake !! još na sušenju o gramaži neče jer nemam gicu prasicu !! Ovo nisu Mazari samo sam ih ja tak zval !!! Smoke report:prva dom biljka dizalica kaj opče nebi trebala biti ,jako slatkastog okusa .popušio prije spavanja i reko nikad više na kompu bil do 4 ujutro Druga indika dominant-e to je prava indika lupi trenutno i drži 1 dobar sat ,mutav si haha smotan, totalno napušen !okus nekak po šišu kak bi mazar trebal imat,veli cura da hebeno lepi za krevet!! Ove 2 sativa dominant su na sušenju pa kad bude ču Vam natipkat!
@lauba da da nema stajanja!!idu 2 critical-a feminizirana .dvoumio se da stavim 3 ali ne bi hel gužvu kakva je bila sad sa 4 automata!!
bOK Vutraši !! UPdate 90 Dan Cvatnja 66 Dan Situacion jučer u 89-om danu skinut drugi indika dominant mazar( Foxtails on!!) evo slika ovo je puno puno više od prve biljoze Sativaste biljoze još ostaju koji dan čeka se da se pojaviju još malo malo više ambera Stavljena 2 Critical-a feminizirana IDEMO dalje !!!!! ,mogu reč super zadovoljan prinosom!! jedna odozgo pozz stay High!!
ekipica Vutraši ,molim za malu pomoč nekaj se dešava sa sativa dominant biljozama mali lističi oko hedova su crvenkasto bakrene boje ,jel zna neko kaj bi to bilo !!??danas im je 87 dan ,cvatnja 63 dan zadnje gnojene 11.9 po tablici ,ali prije toga sam otišo na more i bile su zadnje gnojene 30,8 i do 11,9 nisu gnojene samo voda !! evo sika
Pozdrav ekipa Vutraši!!da se javim stigel s godišnjeg koji je bil katastrofa radi vremena !!!stanje je ovak jedan indika dominant Mazar je skinut u 81 danu toga 57 dana cvatnje !! evo slika neznam koliko je dala nemam vagu ,a nije niti bitno ,bitno je meni da je mojih ruku djelo i da je napokon dosta smrdljive i gnjile uličarke!!!!!!!!! ostale 3 ostavljam još dok nebude zrela ,pratim trihonome bit če za koji dan!!! Pršuting!! evo ostatak ekipice!! uživajte ,Stay High do tipkanja !!!
evo slika .kaj se tiče ovih 2 napred izdržat če još 10-13 dana do kad se ne vratim.ove 2 biljoze straga se trebaju fest napumpat !! kaj vi velite!!?? Uživajte !!Stay high Vutraši:banana_rasta::ajnstajn::rasta::wave::let:
Ekipa Vutraši pičim na more na 2 tjedna prepuštam svoje biljoze na milost i nemilost jednoj osobi ,skidam ih kad dojdem doma, mislim da če biti taman kad dojdem,ove sativa dominant možda i nebu i kad dojdem doma za skidat ,trebaju se napunit !!možda slike još navečer sad je mrak u box-u!! to tipkanja :banana_rasta::D:popcorn::
@bastovan20 ,da cree verzija je jača nisam ju htio uzima ,ovo je sasvim dosta !! evo boljih slika !! Sativa dominant auto mazar Indika dominant auto Mazar .nabildani hedovi!!! StayHigh See yaa za tjedan dana !!
@daveclarke @Brane1988 @hazeri ovim sativa dominant sigurno toliko kak velite ,ali napred ovi dva indika dominant oni če prije !!nakraju če automati ispast 100+ dana.!! vručina ih uspoorila brijem!!
Update Dan 69 Cvatnja 45 Dan ,Temp do 33 Vlga 35-45%Po mojem ima tu još 2 tjedna ,kaj vi velite Vutraši kak vam se čini? Danas ide gnojivo !!
@pikadile984 dobile papicu u petak dns voda ,nema žurbe kad bude bude!!!još ču jednom gnojit i onda voda !!
@tiki pazim nespustam ispod 30 cm!! Vrti se 31 -35 cm .pisal sam prrije ,sluril sam biljku bila je par sati na 26 cm i prziona!!! @Budfield ,ja.opce neznam kad da prrstanem gnojit,dns dobile papicu . nisam mislio ni flašat posto je gnojivo organik ,brijal zadnji tjedan samo voda!!
Update DAN 63 CVATNJA Dan 39 Temp do 33 Vlga 35-45% Hedovi se pumpaju lijepo to ide. ,pojavile se narančaste dlačice tu i tamo koja ,na nekim hedovima izraženije ,na sativa dominant niti jedna !!!Stigel mikroskop. E ovak pitanje Dns je dan zalijevanja s papicom , zadnje hranu dobile 19,8 (2,5ml Grow+ 8ml bio bloom + 8 ml top max) međuvremenu voda , danas 63 dan ,zanima me kaj sad dal da dam danas gnojivo ili samo voda do kraja 63 dan je breeder veli od 75-85 dana!!Hvala StayHigh :banana_rasta::puuuh:: Svi skupa Sativa Dominant
evo slika van boksa!!pucajte komentarima indika dominat biljka 1 indika dominat biljka 2 indika dominat biljka 1 indika dominat biljka 1 indika dominat biljka 1 indika dom biljka 1 indika dominant biljka 1 sativa dom bilka 2 sativa dominant biljka 1 sativa dominant biljka 2 sativa domin biljka 1 i 2 slika ispod indika dominant biljka 1 slika ispod indika dominant biljka 2 slika ispod indika dominant biljka 2 slika ispod indika dominant biljka 2 sativa dominant biljka 1 i 2 slika ispod indika dominant biljka 2 slika ispod indika dominant biljka 2 indika dominat biljka 1 speckana
Obečane slike !! Kaj mislite kolko još?naravno ovaj fenotip sative dominant (ove 2 zadnje biljke) bude duže sigurno!!blks seed vele 75-85 dana Čeka se mikroskop!! sutra idu slike na normaln
Dan 59 Cvatnja 35 Temp do 33c Vlaga 35-40% nejde preko 50% Jucer dobile papicu 2.5 ml biogrow+ 10 ml bio bloom+10 topmax.brutalno se poceli debljat hedovi.ljepo to napreduje.navecer slike!! Do tipkanja. Uzivajte u nedjelji !! Stay High
@brane sad mi je zal kaj nisam pravilni i jaki lst napravil .bu drugi put. @Spanjo znam .picim dalje , opusteno
Stigla nova oprema naočale Mars Hydro .Super se vidi, makne boje i lijepo vidiš biljku i promjene na njoj bez da ju moraš vadit van na normalno svijetlo .! Dns 54 DAN 30 Cvatnja vlaga 35-45 %odlično Temp 27-33 dobile papicu 2.5L vode + 2,5ml bio grow +10ml bio bloom + 10 ml top max-a Evo slikica slikane preko naočala !!
@hazeri rješeno ovo s ventovima @PowerSeed hvala na info-u do tipkanja !!
UPDATE 52DAN CVATNJA 28 DAN Boz ekipicia Vutraši .Stanje vredu Temp pada u box-u sukladno s vanjskom koja je pala i paše skroz!!tem 26-29 C Vlaga 45 o% , @Spanjo bilo i vručine vani +37 ma znate i sami ,!! , + kurenje s panelom ,sva sreča samo je jedna dobila -slike niže stavljam @Amateur da pazim ali nisu se bunile niti jedan put,čak mislim i da dam mali više od preporučene doze!! @hazeri prva i druga slika KUREnje s panelom ( ispravite me ak griješim ) spominjal u postu prije!!druge nemaju taj " poremečaj" za naježenje naravno kak veliš !! e sad evo raznih slika .recite mi dali su ove 2 zadnje sative ,jer ja tak mislim , a ove 2 naprijed indike .sativice se sporije pune i rastu u vis ali uživo izgledaju puno veči hedovi!! ova 2 napred Mazariča napumpavaju se žešče ovaj lijevi napredniji. puno je lišča ne vidiju se hedov i skroz , ali ja sam zadovoljan i to je najbitnije !! puno slika Zato Smo tu ,,StayHigh !!
Mali update jučer dobile papicu2.5L vode + 2,5ml bio grow +10ml bio bloom + 10 ml top max Temp 30-33 C Vlaga 45 o% Visina biljozica Mazar ak je ,nadam se da je 54 cm , drugi mazar 68 cm ,Ove 2 sative 78 cm panel je od 31-35cm udaljen od vrhova. Ko koristi MarsHydro panele NE IDITE ISPOD 30 jer če vam spalit boljku!!bar je tak kod mene počelo na 26-28 cm od panela !!!
@hazeri To sam ih spržio s panelom neki dan ,malo pre dugo bile na 28 cm od panela .unutra su 3 pro fana TSUNAMI!
vOZDRA dA SE MALO JAVIM KAK JE SITUACION! 48 daN CVATNJA 24 DAN Tem 30-33 vlaga 45 % sve štima!! Ispalo je da su u pitanju 2 indike i 2 sative bar se tak meni čini. Nije onak pod kaj sam kupil.sad ovo mozda jesu mazari ,a za ova dva strain-a neznam. naravno sativice kasne za zval budem ih i dalje Mazarima . Gnojenje prema tablici 7 tjedan ja idem sa po 2.5 L vode 2,5ml bio grow 7,5 ml bio bloom+ 2,5 ml top max evo slikice Slabija kvaliteta slike kasnije stavljam bolje slike !!!!!!
@Spanjo točno tak je kod mene .stavil sam jedan mali clip fan na pod između tegla da puše od dole prema gore u krošnju malo da procirkulira !!!
@hazeri ok ,ok tak sam i mislil sad samo voda !! @Spanjo totalno vručine zemlja se suši jako, jako brzo .Ne pređu niti full 48 sat od zalijevanja do zalijevanja!! Danas stigel još jedan clip fan za unutra sad ukupno 3 komada. Unutra neka bude TAJFUN ,bojim se te hebene pljesni !!!
@Spanjo ali ove nisu pri kraju 41 dan danas.cvatnja 17 -ti dan . videl budem za par dana kak se ponašaj.u organik gnojivu treba 2-3 dana da pokaže djelovanje !!
Dns dobile papicu ,ali prošlo tek 4 dana od gnojenja 29,7 pognojene !! onda 31 ,7 suhe posude dobile samo vodu 2 i pol L .danas nakon 2 dana od kad su zalijane samo vodom posude full suhe i lagane.Danas dobile papicu ,ali sam išel pola doze na 2 L 1 ml bio grow + 3ml bio bloom+ 1 ml top max! nisam htio full dozu kao po tablici jer smo još u 6 tjednu,a samo prije 4 dana su gnojene pa sam išel sa pola doze da nebi bilo sra...:zvezda:::poop: !!!Stay High do tipkanja!!!Nadam se da nisam pogrešil!!!! malo slikica izvađene iz box-a da malo počistim unutra mora biti apoteka!!
@Budfield naručil još jedan ovaj crni !!! @420Florist HVALA ti, trudim se MAX, prvi mi je put samo da ne spavam unutra hahahah :-)
@Budfield ima još jedan pro clip fan od 5 w ,ali piše da puše kao da ima 15 W ,istina fakat jači je od ovog bijelog koji ima kao neznam 20W ili 25 W.ovaj bijeli ima 2 brzine nevalja slabo puše !!ovaj mali crni ga razbije :)
@hazeri hahaha več su u istoj poziciji idem to zategnut skroz kak treba !!
UPDATE 39 DAN CVATNJA 15 DAN SITUACIJA OVAKVA TEMP do 33 C vlaga 40-50% AJMO malo podrške kak vam se čini ??????dns dobile vodi prošlo 2 i pol dana od gnojenja !! glavni vrhovi se jako izdužili , ja sam ih savinul evo slika PRIJE SAVIJANJA NAKON SAVIJANJA EVO SVI SKUPA
@Himalaya Gold natopilo se izaslo dolje i ostalo oko 1 -2 dcl to pustil kolko misli popit i ostalo maknul iz tanjurica!!
Upravo dobile papicu 37 DAN, u 6-om smo tjednu sve po tablici.do sad išel sa 2 L vode .dns 3 L +3ml biogrow +9ml bio bloom +3ml topmax-a ,ali su popile točno 2,5 l !!vidimo se za za par dana sa slikama . zanima me dali sada mogu mjenjat režim svjetla na više svjetla 20/4 , od početka su na 18/6 !???
UPDATE DAN 36 CVATNJA 12 DAN Pozdrav da se malo javim kak stvari stoje !!Temp 27-31 , vlaga 40-50 % sad nije vani tak pržilo pa je i u box-u normalnija temp. Svako drugo zalijevanje gnojim sa po 2 L vode + 2ml biogrow + 4ml biobloom + 2ml topm max. počele su brže piti vodu !! idem sa više vode sljedeče zaljevanje !!Pumpaju se hedovi!!:vozdra:. Panel je na ovim majka hedovima 39cm ovi niže 41cm-42cm!! Evo slikica ovaj privitak je slika od prošlog updejta!! nebrem ga maknut!!
Zanima me kad je mrak u box dal da rade oba 2 clip fan vent.?jedan je pro fan 14 W promjera 15 cm,drugi 20 il 25W promjer 23 cm .da nebi previse sušilo listove.!!
UPDATE DAN 32 CVATNJA 8 DAN prekjučer zalijane sa po 2 L vode + 2 ml biogrow-a + 4ml Bloom-a+2ml top max-a!! Poz vutraši .napravljen LST glavnog voda .tem vrtnja 30 - 35C .lijepo napreduju!!:watch:
@hazeri ovak na koja 2 venta sa strane misliš(upuh)?ovak upuh je u komi i pasivan je.uzima zrak iz te sobe ,a box je smješten između 2 prostorije. morat ču probušit rupu s bočne strane box-a za upuh ,a hbg to če biti na zidu spavače sobe stavit gore neki vent za komp ,a ta soba je klimatizirana i mislim da bude onda super !!panel je na 43 cm .unutar box-a su dva clip fana jedan od 5 W i jedan malo veći od 15Ws večim promjerom .trening napravljen jučer sve zategnute na rub tegle!
@Spanjo da znam po noci gori panel gasi se u 14 h onda spricam .hebi ga temp su visoke ,sutra spustam ispuh vent na pola box-a , nadam se da ce pomoci i da ce vuci topli zrak bolje kad bude blize panelu!!
UPDATE 28 DAN . 4 Dan cvatnje .Mazari rastu ko ludi ,prošlo zalijevanje dobili 0,75 ml Bio Growa +0,75 top max + 0,75 bloom-a .danas ide samo voda .za sad izgleda zdravo ,nadam se da bude tak i ostalo !!! evo slika!!
@Spanjo ovo su automati pogledaj naslov(jedino ako nisu) :bocni:: !!poslušat ču savijet nema gnojenja do daljnjeg @Zelenko63 znam za za AllMix da je jak .Slušam Vas pošto sam first time grower!!Temp hebi ga .kreču se od 30-35C snižavam svakak!!
UPDATE 22 DAN evo malo slikica .Zalijevane svaki 3 dan dok ne procuri to je negdje 2.5-3L vode na svaku !!zanima dali da dns stavim gnojivo ,makar meni izgledaju da nisu gladne . valjda još all mix radi svoje .kaj vi velite vutraši?ispod ovih velikih listova skriva se šuma budučih Hedova moram malo biljoze povit da dođu do izražaja !!!
Brutalno rashladenje 36 u hladu kod nas,!!!
Update dan 18- visoko 34-35 C box je skroz otvoren!! .evo slika
UPDATE 17 DAN-zalijane nakon 4 dana .Napravljen LST na 2 veče biljoze .ove 2 su niže i počekal bum još malo!! temp naravno hebe 33-34C !sad ovih dana prži i nejde dole !!
@Stipe suši se zemlja brzo pazim na to.nek samo radi taj vent.
UPDATE 15 dan .biljoze rastu i rastu.uzivo izgledaju veče i lijepše .visnine 7-9 cm(neznam dali je to ok), katovi rastu vidi se na slikama! Fakat na slikama izgledaju male . meni izgledaju hebeno!!!! naravno hebe temperatura !!!!BORBE!!! recite jel vrijeme za LST?ima slika bez rada panela da vidite promjene.ja vidim da je temp u pitanju na nekim boljozama su se listovi uvinuli prema gore ,nadam se da sam u pravu!!??!kak se vama čini ??
@Stipe nejde nikak dole to je to !! @Stipe noćna bila skroz 31,5C ,ali box mora biti malo otvoren!sad ga vani prži i u boxu je 33,4 ali gasi se za 1 sat !!
Evo sve lijepo zalio , svaka zalivena sa 2,5 L vode.sad ne diram to 4 dana sigurno!!vrata od box-a jednostavno moraju biti malo otvorena da se temperatura smanji na 33 C sad kad panel radi! !
unutra puše je stupni vent od 45w i jedan mali od 5w pise kao da ima 14w pitanje dali to nije perevise da se biljke ne isuše? @Stipe idem stavit da voda odstoji 20 min pa zalit to dobro!!