Pozdrav ekipo ;) Evo me idemo u moj 3 grow,nove avanture :) Amaretto Tarmac Epsilon F1 King's Juice Kush Candy Dawg -Led Caluma 150w -80x80x180 HOMEbox ambient -Prima klima ec-tc
Pozdrav Vutro ✌️ UPDATE 28.6 Epsilon F1 ✂️ (46.dan) Amaretto Tarmac ✂️ (46.dan) King’s Juice Kush (46.dan) Epsilon F1 (43.dan) 2x Epsilon F1 Ostatak ekipe Danas je bilo malo čišćenja,bilo dosta gužve pa da damo više zraka i svjetlosti bilo je potrebno ukloniti višak :) Temperatura 26 Vlaga 55%
Pozdrav Vutro ✌️ UPDATE 19.6 Epsilon F1 ✂️ (37.dan) Amaretto Tarmac ✂️ (37.dan) King’s Juice Kush (37.dan) ime govori sve Epsilon F1 (34.dan) Evo kako napreduju za sad sve top.Imao sam malo poteškoće zbog korištenja vode iz bunara i na površini zemlje su pojavilo malo zelenila,ostavio sam da se osuši te sljedeći dan uklonio površinu zemlje 2cm i dodao još All mixa i dalje zaljevam iz pipe ph trenutno držim na 6,5 2X na tjedan Bud Candy,Voodoo Juice 3x Bloom I dalje su na 20/4 tako bude i ostalo do kraja,a onda sljedeći grow budem 18/6 Svjetlo je bilo u razmaku od 40cm. Prekjučer sam digao na 50cm,dns možda dignem na 70cm i tak bude kroz par dana da vidim koliko idu gore Temperatura 25-26 dan 20-21 noć Vlaga 55-56% Do sad sam zaljevao od gore flašicom da se malo korijenje proširi,poraste,jučer stavio AutoPot, tank da uzimaju vodu od dolje.One sretne,ja zadovoljan :) Do sljedećeg tjedna
Sad vidim prošli Update 6.3♂️ bio je samo mislim 3.6 :) UPDATE 12.6 Danas je bilo malo čišćenja,slika prije Amaretto Tarmac ✂️ (30.dan) Epsilon F1 ✂️ (30.dan) King’s Juice Kush (30.dan) Epsilon F1 (27.dan) Zalijevanje svaka 3 dana po l vode Temp 23-24 Vlaga 40%
Idemo dalje,dnevnik se piše u 16:20 420 Ajmo UPDATE 6.3 Ovih dana se svašta izdogađalo kaj brzi su ludnicaaa :D 31.5 konačno sve došlo i idemo selidba s 1l u 15l Promješao 40% Dope Soil i 60% All Mixa koristim i Biotabs.Po komadu je išlo 5g Mycotrexa Prije nego ih prebacim u završni pot-sad ak se redi stress idemo onda do kraja ;) Amaretto Tarmac I stariji Epsilon F1 Mlađi Epsilon i King’s Juice Kush samo LTS Svaka je dobila 1l vode sa 1g Bactrexa i 20ml Orgatrexa i malo melase. Jučer 2.6 su dobile 1,5l vode sa 2,5ml Voodoo Juice da se korijenje ostabili. U međuvremenu sad protekla dva-tri dana primakla mi distanca na kojoj držim razmak od 40cm,fu.k..danas mjerim kad ono 33cm razmak-prenisko!I greška navodno sam trebao postepeno im pojačavati svjetlo u vegetaciji kad se radi LST.Vidi se da im je bilo malo prejako ♂️ Danas im je 21 dan,možda malo kasnim sa LST ali danas sam ih malo poslužio i napravio raspored Amaretto Tarmac (21.dan) Epsilon F1 (21.dan) King’s Juice Kush (21.dan) Epsilon F1 Mlađi (18.dan) Sad imaju par dana pauzu od mene,ja u chill mode a one po gasu ;P Dolje su ljevo je Epsilon F1 ✂️ i desno Amaretto Tarmac ✂️ Gore ljevo Epsilon Mlađi i desno King’s Juice Kush Vidimo se za 7dana,byee
Hello evribadi ✌️ na livadi UPDATE 27.5 King’s Juice Kush (14.dan) Amaretto Tarmac (14.dan) Epsilon F1(11.dan/14.dan) Ovaj tjedan idu u završne potove 15l
Pozdrav ekipo ✌️ UPDATE 21.5 Epsilon F1 (8.dan) -stariji buraz je to :) Sestra je došla 3dana kasnije Epsilon F1 (5.dan) King’s Juice Kush (8.dan) Amaretto Tarmac (8.dan) Mali ispravak od prošlog Update:nisam ih stavio na 20/4! Od 14.5 do 20.5 su radile 24sata,te sam ih 20.5 stavio na 20/4! Temperatura: dan 25-26 noc 21-22 Vlaga: 55% Plan ih je u-vegetaciji imat na 20/4 -cvatnja 18/6 Prva dva tjedna ću ih imat u tim malim 1l teglama.Uz vodu Ph 6.20-6.30 dobiju i Voodoo Juice. To bi bilo to od njih ;) Evo danas sam baš uzeo Gorillu van iz sušenja (15.5 je pala pod nož)nekak mi je to prebrzo...moram savladat to jer hoću bar 22dana minimalno da bude na sušenju!Stavio na curing u staklenke. REZULTAT:90G Još dan-dva bude i Hulk išao van pa onda napravim update za obojicu Lijepo pozdrav Vutro ;)
...nastavak od jučer... Zaboravio spremit,i sve mi nestalo :( idemo ponovo Seed Stockers Radi se o automaticima.Ovo je moj 3. Grow.Plan je bio 4 komada,jedan fali :) Ovaj put planiram raditi low stress trening.Ali već u startu mi se ne dopada s 3kom radit,a 4kuta :D ali..treba probati ;P 8.5 su stavljene na 24sata u čašicu s vodom,drugi dan su bile otvorene 9.5 sam ih stavio u vlažnu maramicu i pričekao klicu,par dana ih tako čuvao i održavao vlagu 12.5 sam ih stavio u zemlju,trenutno 1l (ne preporuča se,jer s automaticima najbolje da odma idu u završni pot,ali kod mene to trenutno nije moguće:D) 14.5 im je prvi dan kad su progledale svjetlo 20/4 Da predstavim ekipu Amaretto Tarmac Hybrid 23-26 % THC (Amaretto sour+Apollo Black Cherry) Okus sočne višnje i kiselkaste jabuke Amaretto Tarmac Auto je hibrid kanabisa stvoren križanjem poznate sjevernoameričke sorte Amaretto Sour i naše Apollo Black Cherry, povratno križanjem s Apollo Black Cherry Auto kako bi mješavina dobila autocvjetajući karakter. Ovaj soj ima uravnoteženu kombinaciju genetike sativa i indica, ali više naginje strani sative, što rezultira jedinstvenom i aromatičnom biljkom koja hvata bit svojih roditelja u skladnom spoju. S jedne strane nalazimo Amaretto Sour, hibrid kanabisa nastao križanjem poznatih genetika Zkittlez i (Biscotti x Sherb BX). To znači da potječe od dvije danas najnagrađivanije kalifornijske linije (Zkittlez i Cookies family). Amaretto Sour poznat je po ukusnoj kombinaciji okusa sa slatkim i orašastim nijansama koje podsjećaju na Amaretto liker, koji je ukrašen limunskim i zemljanim naglascima. S druge strane, Apollo crna trešnja jedna je od najtraženijih sorti u našoj genetskoj biblioteci, nastala križanjem Apolla 13, Black Cherry Cheesecake i Cherry AK47. Rezultat je moćna sorta koja se lako uzgaja i koja se dobro prilagođava svakoj vrsti okoliša i karakterizirana je svojim neobičnim profilom terpena, s okusom trešnje koji se miješa s cvjetnim i začinskim tonovima. Kada se spoj ove šampionske genetike kombinira s autocvjetnim genima našeg Apollo Black Cherry Auto, rezultat je Amaretto Tarmac Auto. Osim što pruža zajamčen i vrlo zadovoljavajući učinak, ova sorta prikazuje slatki okus crne trešnje naslijeđen od svojih roditelja, stopljen u simfoniju mirisa i okusa od kojih će vam curiti sline od čistog užitka! Epsilon F1 (Blue Dream x Blueberry x Amnesia Lemon Haze x Black Domina) Zahvaljujući odvažnim aromatskim profilima svojih roditeljskih sojeva, Epsilon F1 ima bogatu aromu koja kombinira naznake svježeg bilja i citrusa s punim zemljanim notama i naznakama borovnice i lavande. Epsilon F1 je soj srednje jačine koji konstantno proizvodi solidne razine THC-a i terpenski profil kojim dominiraju mircen, farnezen, ocimen i limonen. Ovi terpeni ne samo da utječu na ukusnu aromu Epsilona F1, već i na njegove učinke, dajući mu dugotrajan, fizički opuštajući kamen koji smiruje cijelo tijelo (prvenstveno zahvaljujući mircenu, linaloolu i farnesenu), pomiješan s ohrabrujućim, motivirajućim udarcem (od limuna). King's Juice x King's Kush auto 10% sativa-80% indica-10%ruderalis THC: 22,10% CBD:0,70% CBN:0,07% King’s Juice. Prekrasna mješavina King’s Kusha koju Arjan toliko voli s mimozom, ovo je nevjerojatna sorta koja unosi malo voćnosti u kiselost i zemljastost King’s Kusha. Kako bismo stvorili ovu automatsku verziju, ukrstili smo naš King’s Juice s našim King’s Kush Auto-om kako bismo unijeli značajke autocvjetanja. Automatska verzija zadržava prekrasnu strukturu King’s Kusha dok iskorištava snagu i veličinu pupoljaka Mimoze.Učinci su glatki i opuštajući, nije veliki problem za kauč, ali je savršen za cjelodnevno pušenje. I taj četvrti koji je još na čekanju Candy Dawg (Candy Kush x Chem Dawg x OG Kush Genetika koja stoji iza Candy Dawg Autoflower stvorena je križanjem snažnog i visokoprinosnog hibrida Candy Kush / Chem Dawg s iznimnim OG Kushom i selektivnim korištenjem potomaka s najvećim sadržajem THC-a. No, samo one koje su zadržale slatki okus OG bombona i jaku glazuru. Nakon kad završim s HulkBerry i Gorillom,oni osvajaju u tom boxu na sušenju,a mele idu u 50x50x170 Kad se veliki box oslobodi,prebacujem ih za završne 15l potove