Ime vašeg dnevnika: Hernia inguinalis 2019 COB Datum nicanja sjemenke: 7/2019 Početak vegetacije: 7/2019 Breeder: 1. Humboldt Seed Organization / 2. Barney’s Farm / 3. Barney’s Farm / 4. Original Sensible Seeds Strain: 1. Black D.O.G. / 2. 8 Ball Kush / 3. Peyote Cookies / 4. Grandaddy Black Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Rasvjeta : 5x50 W COB/hps400-600w Nutrijenti: Bio Bizz Dodatne informacije: U nedostatku vremena, kojeg sada imam :) otvaram ovaj dnevnik 10-tak dana prije rezima 12-12. Biljke su stare oko 35 dana. Retrospektiva događaja u idućem javljanju. Dobro dosli.
:banana_rasta: Smoke Report:banana_rasta: Bas ono sto trebam. Opustajuce,unese me u razgovor sam sa sobom,muzika ulazi direktno u glavu,spavanje sve u 16,koncentracija ok,nekad zatupavim pa neznam jel' sam se poceo tusirat il' zavrsavam? I sve su otprilike takve :) Black D.O.G 8 Ball Kush Grandaddy Black Peyote Cookies :respect: :rolleyes::vutra:
The End :) 5 sati posla. Usarafio cfl 125w da vidim gdje sam,razmislio odakle poceti i navalio_Otrimao,pospremio sav krs od trimanja,prenamijenio grow box u susionu. Blauberg sa filterom je zaduzen za miris,jedan Monkey ljulja biljke a kalorifer drzi temperaturu prigodnom. Evo jos par slika tog najsretnijeg dana u cijelom growu :D
Hvala ljudi. I tako,mic po mic...dosli smo do kraja :banana_rasta: Sinoc, oprostajni pogled ispod lampe,par slika u hps bojama. Gledam,8 Ball Kush poupadala :D Jutros :banana_rasta: Degustiram Peyote Cookies i smisljam plan kako da trimam. 115 dana od sjemena.
8 tjedana cvjetanja :banana123: Biljke su usle u ciljnu ravninu...jos jedan tjedan i idu na trimanje/susenje. Black D.O.G. ,Peyote Cookies , 8 Ball Kush ...mogu i danas. No,pricekat cu jos Grandaddy Black. Jos joj treba malo. Zadnja 3 zalijevanja sam izbacio Bio Bizz Grow,odreagirala je kako koja. Konacno malo jesenjih boja u box-u :) Evo par random slika :spliff: ::listomahanje::
Semenko :joint: Receno,ucinjeno :) Komotno ga mogu skinuti. Ubija. No,ostavit cu ga jos tjedan dana,nek' priceka ostale. Black D.O.G. - Humboldt S. O. Prestao sam davati Bio Bizz Grow. Ide samo Bloom. Zelim bar malo zutog lisca :D radi umjetnickog dojma na slikama,zadnji tjedan growa :banana_rasta:
Izvanredne vijesti ::listomahanje:: Black D.O.G. , digla mu se cuna :D Pogledao sam trihinome,ima fino svakakvih. Jos tjedan dana i ide dole. Odrezana je jedna manja grana za probu.
east , Zgodna napravica. Kad pocmu da padaju vrhovi od tezine,ovo ih blago nategne prema gore. Ima nekakav feder valjda unutra :D https://www.hempatia.si/yoyo#
7 tjedan cvjetanja :banana123: 100 dana cca. 50 vega - 50 cvetanje, do sada. Jos malo :banana_rasta:
jmPx0CooXvg
Iskreno Stipe, ne primjecujem neku razliku osim sto mi je toplije oko srca. Jer znam da im godi :gled::ljubav::mario::
Nema. Filter odradjuje posao vrhunski. Kaziprstom i palcem desne ruke dodirnim tvrdi cvijet...pa ih zabijem u nosnice. Predivno :)
6 tjedan cvjetanja :banana123: Tu i tamo odstranim pokoji doljnji fan list :watch:,koji je odradio svoje Vrijeme je za debljanje :gled: 0LpP9f_r1bo
5-ta nedjelja cvjetanja :banana123: Lampa ja na 55+ cm, temperatura 23°- 30° C ,vlaga 50-65%. Stavljen jedan yo-yo spaner da malo pomogne jednoj grancici sa velikim cvijetom :gled:
:gled: 600 W HPS :) Konci povadjeni prije tjedan dana,svaki tjedan kontrola kod doktorke,procjena stanja oporavka,terapija analgin pp,OG Kush cbd pp :) s52iyn4qT0o
E sad drz' gace :D Najbolji ste :respect: :rolleyes: :vutra:
4-ti tjedan cvjetanja. Svaki drugi dan 2 litre vode.:banana123: 2 ml bio grow , 4 ml bio bloom. Evo par random slicica :)
:banana_rasta:
Treci tjedan cvjetanja :banana123: Pomalo krecu trihinomi.
2-gi tjedan cvjetanja :banana123: Vrhovi su pozauzimali pozicije.Strech pomalo staje,grane postaju tvrdje,tesko uslikat ispod hps-a :) Svako zalijevanje BioBizz Grow/Bloom. 2 litre vode/2,3 dana interval.
Hvala momci na potpori za ozdravljenje. Doktorka mi rece;Venlo,mjesec i pol dana strogog mirovanja !!! :) Tako da,pripazit cu na teze hedove afghanistanac. U ovoj fazi uzgoja necemo gledati u tih nekoliko grama vise/manje. Bitno nam je da nema buba u boxu te da odrzimo biljke zdrave i u kondiciji do kraja:thumb:
Evo da malo objasnim ime dnevnika :) Operacija bruha obavljena.Jos sam u bolnici :) Biljke sam vidio neki dan,promijenjeno je svjetlo iz led-a u hps,nadam se da su ok :) Tu vecer su ovako izgledale. Nadam se da ce izdrzati par dana bez mene :D
50-ti dan cca. COB-ovi zamjenjeni sa HPS 400 W. Dobro dosla Kraljice :D
mr.dr.Smok: :spliff: VenloNL: :spliff: VenloNL: Dobro jutro duvaci :D VenloNL: Svrbi me prst na obaracu :D VenloNL: Raspojio sam ispuh od vanjskog svijeta...a u stomaku su mi leptirici pri pomisli na HPS 400 :) VenloNL: Doktore sta mi je ? VenloNL: Jel' sam ja normalan? :D
Hvala doktore :) Osjecam kao da sam dobio dan gratis. Subota je ipak :D Malo sam se zgubil,ne. Bitno da je vikend a ostalo vise manje ;)
samuraj cobovi su na 50-tak cm visine,vise manje.Podignem kad malo porastu vrhovi. U ovih 10-tak dana cvjetanja su se izduzile oko 15 cm. A jos ce :) Sto se tice zalijevanja. Malo podignem posudu. Znam koliko tezi otprilike kad ih zalijem...pa ocijenim :D Zalijem svaki puta sa cca 2 litre vode+bio bizz(po tablici). 2-3 dana interval. Ovisno o temperaturi u boxu :) Voda ide direktno iz slavine,ne hladna. Davno sam joj mjerio ph...7.1 bio. Nista ne korigiram. Biljke hlade 2 Monkey ventilatora.Peporuka svima za ove ventilatore :thumb: Za sada,da kucnem u drvo :D... growam s 50% snage :D Evo bas sada maloprije,na ovo rano nedjeljno jutro,dodjoh,vidjeh i odoh si skuhat kavicu i zapalit gicu :) :spliff::respect::vutra:
Prvi tjedan cvjetanja. Sve je ok sa biljkama.4 vrste a sve iste. Neznas koja je koja :)
Hvala drug :respect: Tako je i meni bilo kad sam proljetos vidio tvoje :)
Milina da :)I meni se svidjaju :) 26°C :) 60% vlaga Hrana: Bio Bizz Grow + Bloom
Grandaddy Black i 8 Ball Kush su pokazali pistile. Rezim svjetla 18-6. Starost biljki 40+ dana. :banana_rasta: Cure su malo podsisane a stavljen je i filter Box usisan i prebrisan vlaznim maramicama,miris jabuke :D Obzirom da nema vise van iz boxa,da predstavim cure pojedinacno :) T__EypKqgQU Black D.O.G. Peyote Cookies Grandaddy Black 8 Ball Kush Doslovno mi govore daj tu mrezu vise Venlo...pricas sam sa sobom vec danima o njoj :D 12 - 12 START :banana_rasta:
Temperatura 26.5° C Vlaga 67% Vikendi su rezervirani za update. :let:
:spliff:Malo su dvije zapele u samom pocetku, 1 puta topirano, 1 puta lst + popravak. To je sve od treninga do sada. Temperature su proteklih mjesec dana vani bile zestoke pa se to odrazavalo i u boxu. Max 31°C - min 24°C. Vlaga 55% - 60% Pustit cu ih jos 10 tak dana i prebacujem na 12-12.