Zdravo ekipa :wave: !!Nakon 3mj priprema uspio sam sve nabavit da bih mogao posaditi ovu divnu biljku koja je ujedno i moj prvi grow::kauboj::.Zahvalio bi ovim putem svim dobrim ljudima na forumu koji su mi dali smjernice odakle da krenem.:respect::vutra: Odlučio sam se za organik jer želim biti što bliži sa prirodom::listomahanje::.Koristit ću Soma compost tea,melasu i zemlju u kojoj se nalazi Somin super soil kit.Sadnja će se odvijati u pyrate box-u 90x90x180.Za početne potove sam se odlučio za male Somine startne potove nakon čega će biti prebačene u air potove od 15l ali po čitanju drugih dnevnika sam shvatio da u te potove bez problema stane 25l zemlje :).Od sjemenki sam izabrao Lavender&Lavnesiu sa tim da se nadam da će Lavnesia ugledat svijetlo dana pa onda lako promijenim ime dnevnika:D.Uzbuđen sam i sretan i nadam se da će bit berićetno na kraju:gled:. Pyrate Box 90x90x180 Ispuh zraka Ventilator TT 100 (145-187m3/h)i Filter Prima Klima 100 (250m3/h) Upuh PVC cijev 100 sa mrežicom za komarnik koju sam zalijepio vrućim ljepilom Ventilatori 2 komada Clip Fan 15W Rasvjeta ručno rađeni Osram LED 250W panel Zemlja je Special Light Mix ,odležala 2.5mj u Sominom soilu u kombinaciji sa Soma compost čajem Sjemenke i Somini startni potovi I priča kreće ovako. 25.12 sam piknuo menke u maramicu da bi 27.12 Lavender izašao po danu a navečer je već bio prebačen u Somin pot 29.12 Lavenderu slavim rođenje i pišem 1.dan te rasvjetu stavljam na režim 18/6.Snaga panela trenutno radi na 30% to jest 80W koji je odmaknut cca 50cm od biljke.Laički govoreći Lavender je napredovao iz dana u dan Temperatura dnevna je od 23-25C a noćna 20-22C ,vlaga je od 50-55RH Lavanderu polako završava 3.dan.Kroz par sati je buđenje i zalijevanje.Koristim špricu za vodu i zalijevam ga jednom dnevno.Danas prije spavanja izgledao je ovako .Vodu koristim iz slavine u koju dodam malo Aqua safea da korigiram vrijednosti.Što se tiče tehnike mislim da ću pičiti samo LST bez topiranja nako