Pozdrav grow-eri. Long time no see :D Kreće u pogon 270W LED panel o kojem sam radio DIY, a koji se može naći na ovim stranicama. OPREMA: Boks = 90 x 90 x 180 cm. Ventilacija: ISPUH = 125mm TT Vent; MJEŠALICA = Honeywell; Pasivni ulaz zraka; PrimaKlima 100mm filter od aktivnog ugljena spreman kad zamirisi :) Svijetlo = 9 x 30W LED Chip Full Spectrum (270W ljubičaste ludnice) Zemlja = Plantela Balkonia Tegle = 20L (2 komada) Mjerni instrument = Mammoth termo-higro metar Gnojivo = Plantela BIO (žuto pakiranje) - iako sumnjam da ću ga koristiti s obzirom na to da imam automatike Grijalica = prema potrebi - ako bas bude vani -15°C SJEME: 1 x Dutch Passion Snow Storm #2 - ukratko, to je Orange Bud u verziji automatika. Female je Orange Bud, a tatica je ruderalis. Od sjemena do harvesta predviđaju 10 tjedana (cca 70 dana) - visina oko 1m 1 x Pyramid Seeds Auto White Widow - ne treba posebno predstavljati ovu vrstu. Legendarni strain. Od sjemenke do harvesta predviđaju cca 60dana - visina oko 1m Slike ću zalijepiti kasnije kad se boks "probudi". Samo moram još ovo reći. White Widow sjemenka je proklijala u maramici, dok Snow Storm nije niti pukla. Svejedno sam ih isti dan obje stavio u zemlju. Danas ujutro me lijepo iznenađenje dočekalo. Snow Storm je vani, dok White Widow još uvijek nije. Nisam mislio da će tako teći situacija. Prema tome možemo zaključiti da Snow Storm #2 više voli zemlju od vlažne maramice :D Panel je na 10cm od ruba tegli, a temperatura na tom mjestu je ugodnih 28°C, dok je općenito u boksu 25°C. Super sam zadovoljan kako toplina uzrokovana LED chipovima stvara ugodnu temperaturu u boksu dok je panel lagano topao, bez pregrijavanja. Vlaga je 30%-40% i svi znamo da je to tako... Ako bude potrebno, povisit ću vlagu.