Dugo sam se premišljao hoću li otvoriti dnevnik ili ne. Odluka je pala, ipak nisam tolika lijenčina :icon_lol: Krenimo prvo sa opremom: Rasvjeta: CT 400W hps Sylvania Grolux Ventilacija: VK 125, 355m3/h sa DiY carbon filterom na ispuhu, kupaonski vent 125mm, 180m3/h na upuhu + oscilirajući vent za "vjetar" u boxu Box: Black Box Silver 100x100x200 Saksije: razne, od 6l četvrtastih crvenih, preko 7l okruglih smeđih pa do 9 i 12l četvrtastih bijelih - što se našlo od ranije :) Timeri: analogni 2 komada, jedan za rasvjetu, jedan za ventilaciju-taj je podešen da u nekoliko navrata ugasi komplet ventilaciju u periodu mraka da se ventovi "malo odmore" :) Termo/hygro metar: digitalni Ph mjerač: za sada još uvijek pH test za akvaristiku, ali moram nabavit pH mjerač uskoro jer mi gnojiva farbaju vodu :icon_confused: Gnojiva: Advanced Nutrients Jungle Juice Zemlja: Terra Brill Sjemenke: 2 x Critical+ 2 x Shark Attack 2 x Moby Hash 1 x Sensi seeds Afghani#1 1 x Domaja vulgaris :) 1 x poklon od kolege grovera-neki dobar mix :) Režim svjetla je bio 15-tak dana 16/8 (ne pitajte, nešto sam si zabrijo kad sam namještao timer, a kasnije mi se nije dalo namještat na 18/6). Procvjetale su nakon nekih 12 dana na 12/12 režimu ako me sjećanje dobro služi, a sad su nekih 10+ dana u cvjetanju...drugi tjedan u tijeku ugl... Zaljevanje po potrebi, ne brojim dane... I za kraj malo slikica, koje će i prevladavati u ovom dnevniku, jer ako tražite da puno opisujem...previše tražite :icon_razz: Oprema: Biljke: I jedan friški foto sešn od jutros :) Svaka biljka je na dvije fotografije, da ne mislite da ih je duplo više hehe Critical+ Shark Attack Moby Hash Afghani Unknown (poklon) Domaja Critical+ je strahovito osjetljiv, a posljedice male nepažnje sa pH ili bolje rečeno, istog tretmana kao i ostale što imaju, su vidljive na slikama gore. Shark Attack je fenomenalna biljka! Što ju više lomim, ona više raste :) Moby Hash je još naj lijepše krenuo, ali sad mi nekako sla