
Galerija nije uvezena
Evo da i ja neki dnevnik isfuram. Zemlja crni treset 40%, zemlja iskopana ispred kuce di mi raste cvijece 45%, stiropor 15% (odokativno sve). Veg box: U veg boxu su 4 biljke, od kojih su 3 stare 5 - tjedan dana, razmak dan izmedju svake biljke. Jedna je u box upala jucer, al ta je stajala ispod kreveta nekih 5 dana, skroz sam zaboravio da ju imam, izrasla je mala zuta biljkica koja ima gro dogacaka korjen, al to sam jucer sanirao, pod lampama je i zelena je sad. Biljke su 2x skunk#1 i 2x domace od dobrih vutri sto sam pusio. U boxu je takodjer i mali inkubator di je mokra zemlja sa sjemenkama unutra. U boxu su 2x23w neonke warm white sylvania sa reflektoricem gore. Slike: Sutra slike iz boxa di je HPS, di je jedna starija skunk#1 biljka. Btw sad vidim zakaj ljudi nekad stede na slikama.. Fakat je tlaka to uploadat u velikim kolicinama :( EDIT Jao jos sam krive linkove kopiro pa sam moro opet da budu thumbnails.. Stravaaaa!! EDIT2 Evo smanjeno je sad :D Sam sto sad vidim da ima i 2 starije slike iz hps boxa.. sutra ce valjda bit nove slike.
Evo da javim sam kaj je na kraju od sveg tog ispalo Nekakvih 180ak grama (+ - deset), od 8 biljaka, 5 je pripalo meni, 3 sam moro dati svojim udomiteljima i ljudima bez kojih grow ne bi bio moguc Kvaliteta je sad puno bolja od ovih biljki kaj sam pobro u drugoj turi. Sative su a one mi nekak bolje pucaju Kvalitetom sam zadovoljan s nekih 4 od 5, moglo je i bolje al me sjeba vrucina, pa grow nije mogo zavrsit optimalno.. I za kraj smoke report od najjace biljke, najavljivanog favorita - biljke raznjic Radi se o ljubicastoj sativastoj vrsti prekrasnog okusa (ima fruty okus po grožđu), odlicnog mirisa, takodjer fruty ljubicasti miris. Puca instantno, od nje poludis totalno, neki energicni sativa high i buzz u glavi stalno. Totalno puca na smijalicu i na njoj ne mozes bit miran. Ugl biljka je 5 od 5. Eto tolko od mene, mozda nekad u buducnosti bude i koja slikica, al to je u globalu to.
Prvo smoke report od ove dve kaj sam skino Skunk1 Ima izuzetno jaak rad, jako brzo puca i jako dugo drzi.. Recimo da pljuga ubjie 2-3 covjeka. Okus dobar, na pocetku bio gadan, al kasnije nakon 5-6 dana tegli fin onako ne znam pocemu al fin. Miris ne intenzivan. Osjecaj je stoned, laganica smjeh, nista ti se ne da radit i laganini je sve uokolo.. dobro imat neki dub/reggae uz nju.. i lagani chill MalaIndica Malo slabiji rad, al isto onak chillerska brijica. Okus ne bas finm, al da se fino pushiot. malko grebe za grlko jos, alb rijem da ce bit boljke jer je sve finija i ugodnija za pushti. Vrlo slican stone ima ko i skunk 1 Aj sad dosta sranja nego imam pitanje. Jel se ovo sjemeke ovdje rade?= Ne znam otkud ih, al nsao sam na vec ubranim biljkama par onako ko sjemenjki u zacetku.. ne znam evi nek mi neko rece (ak se vidi) E i jevo neka slike od jedne biljke kaj sam pobro gornji zreo dio a dilje masssnnnoooo fino novi vrhici rastu nesto najmasn ije sto sam omastio-.- tj nisam jos al ocu :D Na slici i neije tolko kul al kad ga prstom pipnes mmmmmmmmmm...
Opet sam ispo kreten. Susio ja to na tavanu na kojem je mega toplo i presusilo se.. debil Jel sam negdje procito na forumu da ak bacis komad kore od limuna u teglu sa suhim budowina da budovi povuku vlagu pa se to fino onda onako sve? Ak je neko to radio pa da podjeli iskustvo... Ugl od one 2 biljke je bilo 60g a ni kvalitetom nisam previse zadovoljan...
Evo ubrale se 2 biljke Skunk#1 Glavna (od 6-7) grana sa skunk1 Debela mala indica Zajedno Viseći vrtovi :D Btw sve biljke koje sam do sad testiro su torpedo danas ja i frend skurili vrhic jedan mali i evo ja nakon 3-4h tek doso sebi
Evo mene s nenadanim novim brand new exclusive slikama :D Osjecam da zapostaavljam svoje vanjske biljke sto ih ne stavljam na net To znaci da ih manje volim pa ce one bit ljubomorne i nesretne ak vaam ih ne pokazem.. A jos jednom po miljnoti put ponavljam: MORA IM SE DAVATI PUUUNNO LJUBAVI!!! Pa eto: BIljka koja je bila u indooru pa je pocela cvjetat al za nju nisam imo posudu u tom trenu i mjesta pa sam je bacio van.. visoka je oko metar i nakon jedno tjedan dana od stresa zbog presadjivanja i promjene rezima svjetlosti nastavila je cvjetati i normalno rasti Ovo su 8 komada sa sajta, 4 su topane na jednoj je LST, a 3 su jos premale (kasnije posaadjene) pa cu na njima poslje eksperimentirat
Sam da javim da je dans bio test drove Skunk1, torpedo cisti je to bilo.. onak energicni sativa-like high, spalili mozda 2 grama nas trojica, i ubiiiiilllliiiii se! Inace nam treba onak 10ak g da se tak rastavimo :D Sad sam hepi Apdejt i final smoke report kad se zgotovi sve ZZZ!
Evo neke slike, cvjetanje 44 dana SKunk1 I posmedjele dlacice njegove Ostatak
Da s vama podjelim svoju neinteligenciju. Prije 3-4 dana kad se sve to desilo ja brijo e vrijeme berbe je (nekako mi nije bilo cudno 5. tjedan berba, al nema veze) E i ja fino njih ljepo stavim u mrak, i odrezem dosta listova, u biti sve one vece i velike I tako tek se nakon idiotske odluke sjetim da bi mogo na vutri pitat.. I posto sam tek jucer mogo tam ici, tek sam ih jucer vratio u sobu koju sada provjetravam svaki dan, ili najmanje svaki drugi sto je osjetno poboljsanje od prosjeka od svakih 6 dana... Sad me jedino zanima sto ce bit s biljkama posto su bile 2 dana u mraku, pa odrezani listovi, pa natrag na svjetlo pa ovo pa ono.. STRESSSSSS Mislim da odgovor na ovo pitanje jedino vrijeme moze dat jer ne postoji debil poput mene koji se stavio u ovakvu situaciju Ugl danas bi trebale navecer bit slike ak se moj frend sjeti ponjet mob posto ja neam ni mob ni fotic. Uf al sam deeebiiLLL! Tuga
Et desilo se njesra Naime sve mi dlacice na biljkama posmedjile a 5 tjedan cvjetanja im! Pito ja na shoutu pa mi jedan clan reko da je to zato sto nisam imo dobar dovod/odvod zraka, u sto cisto vjerujem jer mi ta sobica i je zatvorena po 5-6-7 dana... E sad zanima me jel ko imo ovakvo grdo iskustvo i sta bude od tog sveg i kolki je to bed na kraju.. Slike trasu aj zzzzz
Evo apdejt 31. dan 12/12 Skunk#1 (velika je :D Mala LSTirana biljka (s debelim budovima) "Biljka raznjic" - u horizontali stoji Ostatak EDIT E da, ostalo ih je 8 unutra na kraju
Izbaceno van 2 muske jedan hermic, i uzo sam jednu zensku za koju nisam imo posudu ta ce bit doma tu kraj mene moja mala beba :D Ugl hermic je ispala ona 2. po redu najbolja biljka (recimo to tako), sto je super u biti jer cu s njom oprasit skunk #1 i dobit neki feminizirani hibrid, pa cemo na ideucem gruwu vidit na kaj to lici :D E da iam pitanje, postoo bas i neznam raspoznat indicu/sativu pa da puknem sliku pa ak neko moze rec kaj bit to bilo.. iako nije bas neka slikca, al neam bolje Jab reko da je sativa, sto bih u biti i htio Slika apdejt nekad u buducniosti PIZ
eeeee... mislite da nebi to prefarbo da mogu. Naime, iz raznoraznih razloga (da ih sad ne navodim) to ne mogu pofarbat... pofarbo bi ja to prvi pit kad sam uso iu prostoriju, al natzalos tne mogu. Je bi pomoiglo da obljepim prostroriju s bijelim papirom kao sto sam ovaj stavio sa strane, al cijelu prostoriju? Btw pregledavam svakih par dana i pazim da koji 2spolac ne izleti.. a ove muske biljke su vani i rastu tak da ak kakva dobra genetika uleti oprasit cemo :D skunk#1 bi trebo davat dobre krizance hehe A jos i bolje oprasit s hermom.. ma bice svega
Evo apdejt Najveca Biljka, tzv "NAJVECA BILJKA" Ostatak ekipe Makro (vide se pistili malo) Ugl ima malih biljaka, velikih, LSTiranih (vecina ih je takva), neke su u kantama od 25 l, neke od 4, neke su u vrecama, neke su vese zelene, neke manje... i tak.. vesela je to sumuca :D 4 il 5 muskih su vec izbacene, sad je ostalo jos 12 komada, 2 su zenske (i ona najveca koja je bila u veg prek 2 mjeseca sto mi je jaaaako drago) Na 12/12 su tjedan dana i neke su vec pokazale spol. Komentari, kritike, hvala PEACE
Ma nisam ja kamikaza da to pokusavam sta ti je.. necu sve ostavljat, neg sam ih tolko stavio da se osiguram da cu imat 6 zenskih, a ove ostale sta bude visak bacam van napolje da rastu u prirodi. Al brijem da sam naso nacin kak cu skuzit koje idu van a koje ne... uzet cu klonove od svake biljke i klonu odredit spol dok je velka jos u vegi.. tak da u veg fazi vec znam koja je M a koja je Z..
Otkrio sam misterij - ta biljka je zapravo korov koji je izrastao prije ganje, ovaj majmun ne zna razlikovat ganju i korov pa mi dao korov. Neko vrijem poslje toga izrasla i biljkica ganje iz iste posude, pa sam na kraju dobio pravu biljku, a ovu sam bacio. Ajd photo update za par danja.
Samo da ilustriram osobu koja mi je dala tu biljkicu (dao mi je dopustenje da ga uploadam na net): bez uvrede ikome ko se bavi ovakvim poslom.
:ludaci_lol::ludaci_lol::ludaci_lol: Ha ja cu popizdut.. smijat cu se liku do kraja zivota valjda. A i ja sam isto papan... Reklamiram biljku :D
Evo neki update... Prostor za uzgoj je dozivio neke promjene, jos je potrebno sam obljepiti prostoriju s bijelim papirom i tojeto.. biljke su takodjer dobile nove stanove u novoj zemlji.. Istina sto ste baye govorili - ova zmlja koju sam prije imo je masu loshija u usporedbi s ovom koju sam sad kupio.. zaboravio kak se zove, al na oko i po nacinu na koji srche vodu zakljucujem da je top! Slike: Lol slika, ovakvu biljku jos nisam vidio, ovo mi dao frend u cije intelektualne i growerske sposobnosti duboko sumnjam.. Jel ko zna sta bi to moglo bit, jel to neka specificna vrsta il kaj... Il je ovaj mutav (bice da je to :D Btw vec sad brijem da ce mi guzva bit.. jel zna ko kak bi to mogo rijesit, ima 18 biljaka.. Htio bi ih sve zadrzat unutra 3 tjedna na 24/0, pa jos 2 tjedna na 18/6 i onda bacit na 12/12, odredit spol i pobacat visak (ak ga bude) van. Posto nemam iskustva u indooru, da pitam jel to moguce uopce ucinit sa setupom od 400w HPS?
Evo sam da velim da je biljka sad ok, dva dana nakon peroksidiranja buja i sretna je.. znaci bio je u prezalivanju bio problem, sad sam obogacen za jedan experience. Btw napravio sam experiment.. od ove cetri srednje biljke dvije sam zalio s peroksidom a dvije nisam uopce zalio... rezultati su vidljivi naocigled.. naime ove dvije kaj su dobile peroksid su gro vise narasle od ovih kaj nisu i to samo u dva dana.. neam slika sad al bit ce kroz koji dan. ajd peace. EDIT Ma peroksid razvaljuje brate.. najbolja stvar koju je ljudski rod izmislio, odma poslje grudnjaka na cicak!
To cu znat kroz par dana... al sumnjam.. ph zemlje bio 5.5-6.5 kolko se to moglo uzjebat kroz mjesec i tjedan dana zaljevanja s vodom nemam pojma.. vidlibumo.
Update Evo slika od danas Nego ova biljka s kojom imam problem me i dalje muci.. al eto vidit cemo za par dana kad ih opet posjetim jel ovak peroksid kaj pomogo, danas sam prvi put zalio od onda.. Ak i dalje nastavi ovak uvijat listove po rubovima onda je problem u necem drugom.. al vidicemo.. ak ko zna kaj bi moglo bit neg puca. Svi komentari i kritike su dobrodosli. PEACE
Lik KUPIO sam zemlju, jedan dio sam nakopo, i drobio sam stiropor satima i danima u onom sugavom multipraktiku.. tak da nije da se nisam potrudio, ili da sam bio skrt dat pare za madrfakin zemlju! Kupio sam 20 l zemlje za 70 kn, vec sam je opisivo negdje, crni humus, ima nekih gnojiva i mikroelemenata u sebi (malo ne previse, tek tolko).. zato je i jesam kupio.. A zemlju iz vrta sam iskopo zato jer znam da je kvalitetna za bilje, tocnije cvijece jer mi stara vec godinama na tome drzi jako lijep cvijecnjak ispred kuce koji je godinama odrzavan. S time sam ziher da stavljam minimum kemikalija sto moram, valjda je to obiteljska crta jer mi starci poljoprivrednici nikad nisu kuoristili kemiju za povrce, tj jesu al su koristili MINIMUM sto su morali. I znas sto.. vele svi da je moja salata najfinija (ne hvalim se neg sam docaravam cjelokupnu filozofiju..). Tak da mislim da nije zemlja u pitanju neg moje neiskustvo i frendovi uleti: "E buraz daj ti to zali malo".. i te spike. Jbg.. bar cu naucit peroksid koristit :D
Hmmmm... moze bit da jesam... naime lokacija di je biljka mi je nedostupna pa mogu ic samo svaka 2-3-4 dana tam.. Pa onda kad odem zalijem.. al moram priznat da sam i zaljevo biljku kad ono gore nije bilo skrrrrooooz suho neg ponekad i kad je bilo tek vlazno. A vazno je i za rec da sam biljku presadio prije 2 dana i dao joj malo gnojiva za veg po prvi put (neznam tocno koji je omjer al NPK su u omjeru za veg). I onda sam danas doso i biljka ovakva... zuta i spaljena.. Moze bit prezaljevanje.. E, da biljke su u vegetaciji rezim svjetla 24/0, ova velika mjesec i dva tri dana. Ugl evo slike od prije 2 dana. Da, vidis moze bit to jer lampa ne grije previse pa mi cudno bilo kak to da se spalilo. Al moram priznat da mi je i vlaga niska (nemam hidrometar al odokativno bi reko da je nska). Pa ak neko misli da za u cem je problem nek puca! PEACE EDIT E da zaboravih pitat oce li se taj list i biljka oporavit? EDIT2 Zaboravih skroz na pocetku rec da se suncaju pod hps 400w phillips son t-agro.
Nove slike. Velka biljka je bila preblizu lamp cini mi se pa se jedan list spalio.. Ili? Sad sam digo lampu pa cemo vidit za par dana kaj ce bit. Biljka je LSTirana. Biljke nisu vise u boxu neg su u prostoriji.. Hladi jedan veeeeliki vent.
He dobro da sam vidio ovaj post, zaboravio ih dici na "pijedestal" od tanjura.. inace stoje blize.. odo to odma narravit :D