Pozdrav cjenjeni forume :) Pratim vas i upijam vase znanje vec 3 godine a sada sam se napokon odlucio da i podjelim svama ovu avanturu. Puno toga sam procitao no jos uvijek dosta toga znam samo u teoriji pa se odlucih da promjenimo i to :) Nebi puno duzio, pa eto da pocnemo... Sjeme - 5x Early skunk fem. (Sensi seeds) Zemlja - Potgrond H Gnojivo - Plantela list i cvijet Sjeme sam stavio u maramicu na klijanje 19.4. 5/5 proklijalo 21.4. i posadjeno u potgrond H (plasticne case 0.5l) 24.4. Izvirilo van svih 5 :) Biljke preko dana drzim na suncu a navecer ih unesem unutra na toplo iako vec sada temperatura vani po noci ne pada ispod 13 stupnjeva. Planiram ih ostaviti ovako nekih 15tak dana dok malo ne ojacaju a onda ih selim na sajt gdje cu prethodno iskopti rupe i napuniti svaku sa 50-60 litara potgrond H. U medjuvremenu sam omotao case papirom da korjen nebi dobio po lampi :) Planiram si uzeti i mentora i nadam se da cemo se sto duze druziti ove sezone. Veliki poooooozdrav:vutra: