Bio sam danas u growshopu u kupovini i odlucim udomiti jednog klona. Culi smo se telefonski prije toga i rece mi da ima super lemon haze, reko super. Kada sam dosao tamo kaze da ga ipak vise nema pa sam morao izabrati nesto. Indika je bilo hrpa (untz,runtz,prc i kako sve ne) ali nisam htio niti jednu pa sam onda uzeo ovoga Train Wrecka. Na posudici ne pise ciji je ali sam nasao na njihovom webu da se radi o greenhouse-u. Nije mi bilo niti na kraj pameti da nemam svjetlo za njega pa sam isao izguglati nesto da ga ne bacim sad bezveze kada sam ga donio kuci. Tako da sam se odlucio na Vipraspectra P600. Ima 100W dimma se i jeftin je sto je najbitnije. Iskoristio sam neki dodatni popust i dobijem ga za 62€. Za moj mali boks 50x50x130 biti ce vise nego dovoljan. Ovaj uzgoj ce biti rekreativnog tipa bez pretjerane zelje za bilo cim i totalno opusteno. Bitno samo da zavrsi i da testiram klona jer do sada jos nisam uzgajao na taj nacin. Prebacio sam ga u autopot posudu od 8,5L i zalijevati cu rucno bez pumpe jer mala je zapremina. Zemlja je od proslog growa u kojoj je rasla cbd mazar. Eto za pocetak to bi bilo to, klon se trenutno nalazi u velikom boksu dok ne dode panel za manji boks onda slijedi selidba u novi dom. https://shorturl.at/ObXmi