Stiže zima i dosadno vrijeme pa evo jedan dnevnik koji će se odužiti. U ovom dnevniku će mo ispratiti revegetaciju ,tretman koloidnim srebrom ,te oprašivanje dva klon od Royal poison F1 #4 i #6 za f2 generaciju. kasnije će im se pridružiti jedan auto rastafari(nadam se ljubičasti) kojeg planiram oprašiti za foto verziju rastafarija.a mozda stavim i par komada za veću šansu za ljubičastu boju. U prvom pokušaju oprašivanja biljka broj #6 jednostavno nije željela cvjetati te se iako je bila na 10/14 režimu vraćala u vegetaciju .odlucio sam da ju ne mučim te ju prebacio u ćošak boksa među automate na 18/6 i brzo su nove grane krenule rasti. Od nje ću kasnije uzeti klon koji ću tretirati koloidnim srebrom da dobijem feminiziranu pelud. Nadam se da će ovaj puta proći bolje nego prvi pokušaj. Inače majka meni najbolja od svih Royal poison F1 ima sve jačinu, cvjetovi tvrdi,mirisni,ukusni, cvjetanje 50-60 dana.ovo je njeno stanje na današnji dan Biljku #4 želim koristit kao majku,i majka i klon su uspješno završili cvjetanje bez ikakvih problema. Brzo rast,dosta strecha ,velika biljka veliki i prinosi.cvjetovi veliki ,malo fox taill ali solidne tvrdoće. Miris i okus odlicni malo slabija od #6 više vuče na sativu. Za cvjetanje joj treba dobrih 70 dana . Ona je jučer završila sa cvjetanjem ispod led e27 i prebačena u ćošak boksa na 18/6 i pokušaj revegetacije. Royal poison #4 na današnji dan Nekad u daljoj budućnosti kad dodje do cvjetanja ću staviti auto rastafari u život .iz testne biljke #2 koja je ispala vrhunski ispala je jedna sjemenka tokom trima tako da ću najvjerovatnije nju probati iskoristit. Po dosadašnjem iskustvu trebala bi biti ženska. A pošto potječe iz ljubičaste majke vjerujem da su jako velike šanse da i ona bude ljubičasta. Auto rastafari #2 na slici.biljka u kojoj je sjemenka pronađena.malo duze cvjetanje 70 dana ali to nadoknađuje svojom veličinom i debljinom cvjetova.miris mene podsjeća na šumsko voće .80g suhih vrhova 6,5l zemlje. Biljke su t