
Galerija nije uvezena
Pozdrav vutroljubci! Jedan mali quick rewiew mog trenutnog growa koji je pri kraju. Cisto da pomognem onima koji kao sto sam i ja traze i traze okolo po dnevnicima svakakva uputstva i odgovore za slican strain pa nikako da nađu :) Kao sto u naslovu pise, radi se o Royal dwarf automatic fem strainu od royal queen seeds. Nazalost nemam slike od prvih mjesec dana jer su obrisane ali i tako se znatno nista nije događalo osim razvijanja biljke i sporednih grana i listova (kao sto to obicno i biva) :D RASVIJETA U VEGETACIJI: 2x osram 6500k 1500 lumena i 1x phillips 2700k 1500l- cfl (prvih 20-ak dana) RASVIJETA CVIJETANJE: 4x phillips 2700k 1500l + 2x osram 6500k 1500l (cfl naravno) sve zajedno u reflektoru od hps i to izgleda ovako REZIM SVIJETLA: 18/6 od pocetka do kraja ZEMLJA: Plagron growmix (kupljena u grow shopu gdje je i sjeme) 8 eura 25l i pokazala se stvarno odlicnom i posuda od 11l sa nekih 10 l zemlje unutra. BOX: V100, Š60, D40 cm.. 2 ventilatora od pc, jedan 120mm, drugi 80mm.. 1 posuda sa vodom i krpica unutra za odrzavanje vlage. Jedan vent puše po biljci, drugi izvlaci zrak van iz boxa a ulaz zraka je indirektan (samo rupa dolje na boxu). GNOJIVO: Plantela cvijet TEMPERATURA U BOXU: 25-26c kad je svijetlo ON i 18-19c svijetlo OFF PH zemlje i vode nisam mjerio nijednom jer nisam imao sa cime, ne kazem da nije na odmet ali i ovako se pokazalo dosta uspjesno. Voda direktno iz pipe ali ne prehladna. Sjeme stavljeno u tanjuric s vodom (sobne temperature)10.11 i 12.11 je proklijalo te stavljeno u zemlju i nakon 2 dana 14.11 izaslo iz zemlje. Kao sto sam rekao nemam slike prvih mjesec dana ali imam jednu nakon 18 dana starosti i izlazak prvih pistila.. a i treba se dobro zumirati da se vide pistile, tada je bila nekih 15-ak cm visine ali to se tu ne vidi. U vegetaciji nisam gnojio nista (prvih 3 tjedna) jer nije bilo potrebno, tada sam poceo sa 2/3 propisane doze plantele cvijet. Mogu reci da se biljka dosta brzo razvijala i za nekih 40-45 dana dosegla