Idemo ljudi dalje.. Na redu je Sweet Seeds Cream Mandarin Autoflower Trenutno je u 10.danu raste ko luda jucer presadjene u 6 litara potove Svijetlo:viperaspectra 300w full spectar Zemlja: all mix(bio bizz) Gnojivo:bio grow,bio bloom,top max Po tablici. Svjetlo:20 sati, I to bi bilo to,ako je netko imao iskustva sa ovom sortom slobodno komentirajte
nemozes fulat sa panelom
14.dan Evo evo koja slika sa suncanja Jucer zalivena vodom,,,super napreduje, Temp 24 Vlaga oko 50 % Pozdrav vutroljupci!!!
Stvarne snage 136w,,pogledaj u dnevniku ww automatik 150w CFL,,tamo sam stavio panel naknadno,a ima i slike o specifikaciji panela,,
Danas 20.dan,lagano pocela cvjetat. Sutra ce dobit vodu zadnji puta pa cemo lagano pocet sa gnojenjem,, Temp;26c vlaga 50% Noc 19 vlaga 60% Meni djeluje jako dobro,lagano sam poceo radit LST ovoga puta cu ih razvuc kolko ide,napravio sam preinake sa drzacem panela, tako da je panel na kliznom drzacu mogu pomicat 10cm u jednu i drugu stranu,,,,nekako imam osjecaj da je ova vrsta pun pogodak,,jer volim te strainove sa slatkim okusom,, i jos na to sve ljudi je cvikaju u 63-65 danu. Zivjeli...
27.dan Danas dobila vodu,,prije toga prvi puta dobila klopu,prije 2 dana pukla mi je grana glavnog voda kad sam radio LST,,skroz sam zaboravio da je zemlja jos bila mokra i biljka nije zilava kao kad je suha,nadam se da ce sve bit uredu,,nakon dva dana izgleda ok,lagano se vraca Temp 24 vlaga 50,,noc 19 vlaga 65 Ajmo dalje,,samo jako!!
34.dan Pocela cvjetat,sutra ide voda. Skroz se oporavila od puknuca,,ali mislim da kasni koji dan za sestrom, Malo mi je tamnija,cvjetovi nisu poceli svjetlit kao kod druge. Sve u svemu brzo napreduje,bojim se da nece jos puno rast imam 20cm prostora do panela Temp,24 vlaga 50..noc19 vlag.60 Evo slikica
ma znam da su u cvatu ali sad dolazi do izrazaja,
To me ne brine jer nisam u tom podneblju,daleko sam,,gdje su stalno kise 20 stupnjeva najvise vani
41,dan suncanja, Dobila klopu prije 2 dana,,,pa sljedece voda,, Temp23,,19 Vlaga 50.60 Sve ostalo za 5,,,samo mi nisu jasne Jer malo izgledaju drugacije,,po listovima,,ista sorta,,neznam u cemu je caka,.ajde malo i slikica!!!pozz
48.dan Situacija je sljedeca biljke su na 10cm od panela,ventilator puse izmedju krosnje i panela temp. Je 24c bojim se da ju ne sprzim nemogu je vise razvuc,,sta napravit? Preuredit box i stavit panel na vrh boxa ili ju ovako drzat jos 15-20dana koliko joj predvidjajuda je gotova po specifikaciji ,,pocela je dobivat tu i tamo koju tockicu po listovima,,nadam se da nije strasno,,danas dobila klopu(bio grow1.5 bloom 3.5 max 1.5)ml na litru Sve ostalo ok,,,a sta vi vutrici kazete??
Mislis da su gladne?
Bas sam si to mislio,,,ha nema druge,posto imam drveni ormaric,,sutra cemo to morat rijesit sa ubodnom pilom. Na vrh cu onda lupit panel,, Tocno sam znao da ce se to desit,jer sam uzeo visoke potove da mi stanu dva u box,,i jos uzmem ovu vrstu i pobjegne mi u svjetlo..pa jebemu misa! Sta je tu je,,,skola ovog hobija!!
Situacija rijesena, panel je pomaknut na vrh boxa sad imam nekih 25-30cm do biljke nadam se da je nece vise przit svjetlo,,sad to izgleda ovako
nebi vjerovo ista temperatura cjelo vrijeme 24.5:zvezda::
52.dan Nedoumica""nekako imam osjecaj da bi trebala dobit gnojivo ponovo ,umjesto vode jer je bljedunjava ali je napeta ...ili voda,,pa sta napravit nisam pametan,,neki komentar,,
Daj mi malo pojasni sto to tocno da joj dam?ne kuzim taj omjer
55.dan Dobila je gnojivo zadnja dva puta zaredom,,e sad pitanje sljedece zaljevanje voda,,iza toga bi trebalo full doza gnojiva,,dali gnojit iza vode,,ili do kraja samo flush i voda..ostalo je po uputama 8 dana do harvesta,,????ja sam ju mislio par dana duze ostavit,,
Znaci imam vremena jos za jednu turu klope i onda flush??,,,tako sam i ja mislio ostavit
63.dan Sve ide po planu,jucer je dobila max dozu gnojiva zadnji put,miris lagano po nekim slatkim vockama Temp:25 Vlaga:50% Flush bi trebao biti za 3-4 dana,nakon toga sam mislio u mrak ili da ju zalijem vodom jos jednom nakon flusha???,ako ju skidam iza ispiranja to ce bit 70-71dan zivota,po uputama na 63 dan bi trebala bit gotova,komentari dobrodosli
69.dan Prije tri dana napravljen flush 25 litara vode,cekam jos dva dana da se zemlja posusi pa u mrak,ljudi ovaj miris je mocan neopisivo sladak,kao one kaugume huba buba,ako se neko sjeca,,hehe,,sve u svemu jos malo HARVEST,,,i ovaj puta ide susenje brown paper bag,,,ako neko ima iskustva samo me zanima dali da nakon trimanja odvojim vrhove od stabljike pa u papirnatu vrecicu ili cijele grane????pozdrav vutrici!!
Harvest 74.dan Mandarine napokon gotove,!!!hehe... Pala je pod noz.,otrimana stavljena u brown paper bag,vidjet cemo kako ova metoda djeluje,,6 dana bez otvaranja pa tegle,,ja sam jako zadovoljan 280g otrimanog za dvije biljke,,ali sam shvatio da na takav box bi bilo bolje jedna biljka i dobro ju rasirit,jer bi se ispod bolje udebljala ovako se vidi na par doljnjih vrhova da im bas svijetla fali,,ali sta je tu je,,ispala je super berba,,bit ce jos slika,a do tada klementine zriju...pozdrav vutreki!!!
Da,u pravilu ljudi govore da nebi smio najmanje 4,5 dana otvarat da nebi jos vlage uslo,,bar ja tako mislim
Zadnji puta sam na taj nacin,,ali zivim gdje je velika vlaga i to se nije pokazalo kao pogodak,,zato sto mi zadnja tura nema skroz fin miris kako bi trbalo mirisat,,a ovu metodu hvale dosta po svim forumima,,pa eto da se i ja uvjerim...
Smoke report: Ovako ljudi,,dobio sam oko 75g suhog,posto sam koristio paper bag miris se malo promjenio na bolje., nego sto je bilo prethodni puta kad je bila kartonska kutija sa ventom,,svakako preporucam ovu metodu,,,sa proizvodom sam zadovoljan ali ne u toj mjeri kako sam ocekivao,okus je lagano slatkast,,sa notom laganog citrusa,,doduse ne lupa kao WW,,ali slobodno mogu kroz cijeli dan zapalit par komada da me fino vozi,,prvo malo opusti,onako osjecam u tjelu prvo laganu malaksavost onda nakon pola sata lagano dolazi smjeh i veselje,sto da vise kazem to bi bilo to,,u nove pobjede krecemo za mjesec dana,,,e sad od vas ocekujem da mi preporucite neke automate za sljedeci grow,,nesto sto je fruti i kompaktno za mali grow box.,,,pozdrav svim vutricima ovog napacenog svijeta!!!hehe