Evo mene opet u novoj avanturi,vratio sam se na RQS,nisu hibridi kao Orion F1,ovaj put sativice.Ostalo je uglavnom isto,oprema ista,gnojiva ista,odradit ću još ovu turu sa AN-on pa predem na neko Bio iza ljeta,Al o tom ćemo pricat iza ljeta. Predstaviti ću opet malo Grow da i raja koja prvi put gleda moje dnevnike vidi o čemu se radi. Sjemena :Mimosa-Sativa 65% Indica 30% Ruderalis 5% Hulkberry-Sativa 65% Indica 30% Ruderalis 5% Sjeme bile 48h u vlažnom ubrusu,obe lijepo jednako pustile klicu,ubačene u rupicu cca 1-2cm.Dane ću pocet brojat kad izađu iz zemlje Lampa :Lumatek ATS 200W Pro (70cm-25%) Box :GrowPRO 80x80cm Ventilacija :2mala vent. za cirkulaciju zraka,jedan s vana ubacuje zrak unutra i filter vent. s ispuhom napolje Gnojiva :Set AN-a,duga lista…20ak bočica,par su pri kraju naručim nove male od po 250ml taman da bude za ovog growa CO2 vrecice :amonijevbikarbonat+solna kiselina (ubacit ću ih u petak) omjer 100g/2ml Zemlja :BioBizz Light mix+greatwhite+granule za drenažu,perlit mi nije došao danas,njeg ću u ubacit u mix kad budem presađivao u velike potove Posude :Airpot 1Lx2 Airpot 20Lx2 Dodatna oprema :vlagomjetar/termometar,ph-metar,bosai žica razne debljine,posude za zalijevanje,zute trakice za musice,sprice za gnojiva Itd… Temp/Vlaga :tek sam ubacio mjerac vidjet ćemo sutra kakvo je stanje zapravo Ciklus :prvih par dana 24h pa spuštam na 18/6 do kraja To je to za prvi post,pozzz VUTRO:mario:::mario::