Opasna ova moja Amnejzusha.Baca fotke po forumu.Malo je u boxu malo napolju.Ona napolju,nocu bila i nulica u 4. mesecu , samo strese sneg sa lisca i nastavi da pici.Mozda bi ovo bio i dnevnik u spoljasnjem uzgoju da krmacetina nije procvetala.Trebalo bi da je fotoperiodna al jbg da ne komplikujem previse i razvodnjavam pricu ,da ne ode u revege na pola cvetanja,lepo sam je premerio(kao satro nisam je oblikovao za box),povezao 400w namestio tajmer na 12/12 i Dobro dosli, kod cika ZLog, u dnevnik. -Pored podataka iz naslova jos reci da je saksija velika 20+(moja zelena ) zemlja florabela univerzal +perlit -vent isti zaboravio sam kako se zove,mali cevasti stoji u ct-u -temp i vlagu nemerim a ph riktam uvek isto oko dva cepa sirceta na 5-6 litara -hranim sa zelenom i crvenom plantelom svako drugo zalivanje pola doze(ne zajedno naravno) U boxu joj je drugi dan a malo sam nahvatao slika sa drugih tema pa evo male retrospektive. -22.02. Nikla odpocetka u konacnoj saksiji u boxu na 24/0 sa mazarima pod 250hps -09.03. evo je desno malo se vidi u cosku -24.03. ovde sam planirao da je prebacujem na 12/12 jer su autosi bili pri kraju -Kada sam i posekao za koji dan,krenuo da oribam box,ct,vent.Povezao ono cvrc,lampa ne sija.Posto je ona smrdljiva mazarcina poremetila totalno moj groverski zivot i poljuljala autoritet u porodici,izbacio sa amnejzusu napolje nek vegetira pa cu da vidim sta cu.Jedva sam joj glavu spasao a za sve je mazar kriv. -14.04. napolju je 15-16 dana i tu mi je vec krenula u cvet -05.05. tu vec kontam da je mozda i autos -16.05. situacija pred paljenje boxa -19.05. pred gasenje svetla -lampa je na plafonu i moze blize al mali je prostor za 400w pa je drzim na nekih 40-tak cm da vidim kako ce se uklopiti u novi ambijent. poz od ZLOg