
Galerija nije uvezena
nakon duze pauze ponovo u sedlu :D ovaj put cu probati organski uzgoj sa Plagron linijom i radujem se necem novom jer mi je hidro malo dosadio a organski uzgoj mi je puno prihvatljiviji za sokove koje planiramo radit...u ovom growu cu isprobat Mikorizu i svjetlosni rezim 12/1(12on-5.5of-1on-5.5of). jer ako ovu bude funkcioniralo mozda se odvazim ubacit jos jedan box za majke i klonove box- 150x150x200 svijetlo- 600w HPS sijeme- 10 kom z8 reg. zemlja- plagron odlucio sam koristiti tri tipa zemlje Lightmix EC 0.8-1.2 NPK 12-14-24 Allmix EC 1.5-2.0 NPK 1-2-1 Batmix EC 2.0-2.5 NPK 3-15-4 pokusat cu odraditi grow bez dodavanja gnojiva premda imam spreman alga grow i alga blom ako zatreba...jos nisam u potpunosti odlucio o velicini potova ali sam zamislio da iz 0.5L presadim u 4L i potom u 10L tako bi mi nekako najvise odgovaralo zbog kolicine zemlje ( 125L) vegetaciju sam planirao oko 40 dana i isto toliko cvijetanja i to bi bilo dovoljno da biljke sazriju za cijedjenje sokova zbog kojih i radim ovaj grow ali ostaje mogucnost da mozda ostavim jednu ili dvije do kraja za ulje sve ovisi kako ce se situacija odvijat Mikorizu sam nabavio preko jednog poznanika koji je duboko u vocarstvu pa mi je preporucio najbolje sto se koristi jer je ucinkovitije od praha i tableta ali doze idem onako od oka jer nemam pojma sta radim a njegove instrukcije za nasade vocki mi i nisu neko mjerlio....uglavnom napravio sam 0.5L otopine i zalio sam sinoc i danas sa po 5 ml otopine pa cu to ponovit sa povecavanjem doza svaki put kad ih budem presadjivao klijanje je proslo 100% uspijesno...dan u vodi, dan u maramici i za dan su izbile van i od sinoc u boxu na 400w savjeti dobro dosli znate da nemam iskustva sa zemljom
ovo mi je eksperiment moram naci najekonomicniji nacin za uzgoj posto radim 3 growa godisnje i pomalo mi pocinje opterecivat kucni proracun a bolesnih u obitelji nazalost svakim danom sve vise a zemlja je poprilicno skupa 50L 150 kn i uzmi 10 biljki sad al u buducnosti za kvalitetnu turu sokova trebam najmanje 20 pa ti vidi ako nastavim sa zemljom morat cu je narucivat na palete Hehe ako ti kazes mora da je dobro ;) sto se klonova tice vjerovatno cu ih skidat pa ako nista barem za vjezbu
nemoj da vadim harmoniku iz ormara morat cu ih pivom zalijevat :drink:
moj stari problem je vrijeme a sad mi stizu neke nove obaveze koje je nemoguce izbjeci :baby: a doomerov dnevnik znam ponekad citat kao uspavanku za ljepose snove :snooze: edit: @Opa po tebi sam se i ravnao sto se tice litraze jedino sto cu ja se igrati malo sa presadjivanjam iz sadasnjeg stanja idu u 0.5 L pa 4 L i pred cvjetanje u 10-12 L
ma ja sam na kraju zeznuo stvar :knockknock: nisam dobro objasnio plan koji sam zamislio a to je da pomocu Mikorize pokusam dobiti ono sto se da izgurat sa 20-25 L samo u duplo manjim potovima jer nemoram objasnjavati prednosti manjih potova u financijskom a i prakticnom smislu
@Opra druze ljubav je obostrana a sta ce selo reci nije ni bitno itako o necemu moraju pricati ;) a sto se tice litraze vjerovatno imas pravo jedino sto ja radim ono sto vecini nece nikad pasti napamet jer nemaju moje potrebe a to je da skidam biljke oko 80 dana zivota zato mislim da mogu bez prihrane a ako vidim da fali nije problem dodat malo organskog gnojiva (barem tako pise na deklaraciji) @Cill prvo moras puzati da bi znao hodati tako i u ovom treba steci odredjeno iskustvo da bi mogao da se igram sa ovim sto ti radis :thumb: @budjavBud da ti iskreno kazem nemam bas previse sta ti objasniti citao sam o tome i odlucio se probati tako da znam mrvicu vise od tebe al box je u funkciji pa cemo vidjeti vrlo brzo kako funkcionira
PH navodno nebi trebao gledati posto je organski uzgoj al morat cu to jos dobro proispitati da neispadne kakav zajeb a voda je RO
1 TJEDAN prosao je prvi tjedan i mogu reci da sam zadovoljan sa mikorizacijom koja je uspila i vidi se po korijenju da je prisutna a kakve ce rezultate dati to ce se vidjeti poslije, sinoc sam ih prebacio u 2,5 L potove u kojima je light mix i zalio sam ih sa 6 dl vode pomijesane sa blagom dozom mikorize tako da se osiguram da ce se nastaviti dalje razvijat...nakon slijedeceg zalijevanja kad se slegne zemlja dopunit cu potove sa all mix do tad ce biti spremne podnijet malo gnojiva a mislim i za 7-10 dana poceti zalijevati sa blagom dozom alga grow.. temperatura 26 °C vlaga 60-70%
Hvala Marco,mislim da su ovo tartufi...a sto se tice z7 i mene je iznenadilo onih 50 ml ostao sam bez rijeci sa osmjehom na licu :D
jos je rano budemo vidjeli za nekih 20 dana barem sto se vege tice a i nemogu nista uspredjivat jer mi je prvi grow u zemlji tako da nemam nikakvo mjerilo za usporedbu al bit ce slike za koji dan pa ces vidit ;)
2 TJEDAN Drugi tjedan je zavrsio znaci biljke su 14 dana pod 400W + 3 dana klijanja i za sada mi se cine jako dobro premda mi nije poznato kojom brzinom napreduju u zemlji ali se vidi da su sad ubacile u visu brzinu mozda i zbog toga sto sam zadnje zalijevanje gnojio sa 1/4 alga grow i mislim da su jako dobro primile i slijedece zalijevanje podizem na pola doze 2ml/L danasnja slika od proslog tjedna
ma necu raditi nikakve treninge samo lolipop i neka rastu koliko hoce sad barem imaju visine :)
lampa je na nekih 50 cm i mislim da je to ok a biljke nemogu ni imati neku stabljiku za dob u kojoj se nalaze bitno je da je razmak izmedju interoda dobar sto je pokazatelj da im nefali svijetla....sto se tice zalijevanja i prihrane mislim da sam to zasad dobro odradio a za gnojenje tu se vidi da im je potrebno posto light mix je jako blaga zemlja koja po deklaraciji kaze da je dovoljnja za prvi tjedan dana zivota malih biljcica a ove moje pomalo ulaze u puberet i samim tim i potrosnja se povecava :D
3 Tjedan evo polako al sigurno idemo naprijed :) biljke izgledaju dobro 4 bi mogla da budu mudonje posto su od samog starta za glavu vise al nije bed i njih cu iscijedit nema bacanja...za koji dan planiram presadjivanje i za 10-15 dana prebacujem na cvijetanja to je neki plan a sta ce biti to cemo jos vidjeti
sa zemljom imam osjecaj kao da ih netko drugi uzgaja ja samo provirim u box i odem a one rastu :D sad sam bas uradio pripreme sutra ih prebacujem u 11 L potove i sa tim cu do kraja
neznam za Slavol vidim da je organsko i vjerovatno je dobra stvar...sinoc sam ih prebacio u 11L i sad sam miran slijedecih 3-5 tjedana ovisno koliko budu gladne...slijedio sam upute sto se tice zemlje a to da je isperem sa po 0.5L vode na 1L zemlje da nebi bila prejaka za mlade biljke jedino nisu napisali sta oni smatraju mladim biljkama al sam ipak odlucio da napravim mini flus jer prva voda koja je iscurila je bila EC 5.4 sad za koji dan cemo vidjeti sta sam napravio @Opra druze znam ja da ti meni zelis zlo, da mi izrastu bestije pa da nesmijem box otvorit :nana: ali to sa zemljom nisam siguran koliko pije vode jer vece posude neznace i veci urod jer zemlja je ta bilo nje 10 ili 100L jedino se mijenja rezim zalijevanja i gnojenja ali u boxu ako ides sa nekom normalnom vegetacijom 25-35 dana nema potrebe velike litraze moze se odraditi i sa duplo manjim samo sa malo vise paznje,da se nepravim pametan znate da nemam pojma al zato vrlo dobro kopiram druge to sam barem dosad pokazao ;) evo baci pogled da vidis gdje crpim inspiraciju http://www.uk420.com/boards/index.php?showtopic=302858 evo ovako je izgledala korijenja masa na vise manje svim biljkama i mislim da sam ih mogao pustit jos jedno 7 dana bez presadjivanja da je bilo potrebe...gaza je sluzila za zatvaranje rupa na potovima posto su za hydro i imaju velike rupe gdje bi zemlja doslovce iscurila sa svakim zalijevanjam po dvije biljke sa lijeve i desna strane su potencijalne mudonje nadam se da sam u krivu
ma bolje sprijeciti nego lijeciti barem tako ja razmisljam nisam prije radio sa zemljom a neznam nitkog tko je koristio all mix i batmix od plagrona pa da mogu usporedjivat zato pucam na sigurno...svjetlo je zasad 400W sa rezimom 12/1 i meni su zasada po mom ukusu a kako ce dalje cemo vrlo brzo vidit
4 tjedan evo da nebude bas sve monotono pojavili su se prvi problemi....vlaga je ovaj tjedan bila astronomska nije se spustala ispod 70 a dok je mrak bila je 90% kad otvorim box netom prije sto se upali svijetlo na listovim kapljice kao rano jutarnja rosa i ocito im je to zasmetalo jer listovi neizgledaju onako zdravi kao prosli tjedan al nije strasno....veceras sam prebacio na 600W da podignem temperaturu koja je bila 25-26 pa cu vidjet koliko cu tu dobiti a ako ne morat cu nesto drugo iskemijat...3 biljke pokazuju namjeru da procvijetaju al ih pratim da vidim hoce li cvijetat ili ce ostati tako dok ne prebacim na cvijetanje sto cu uradit na kraju tjedna kad prebacujem na 11 h svijetla koje cu smanjivat svaka 2 tjedna za pola sata dok se nedodjem na 9.5 h
visina je 30-50 cm i uskoro ce na cvijetanje pa da vidim sta i koliko cu dobiti...vlaga je i dalje visoka iako sam digao temperaturu na 28°C i dalje je 63% - 86% sutra cu isprobat novi eksperiment koji bi trebao rijesit problem
5 tjedan danas im je 36 dan od klijanja i veceras ih prebacujem na cvijetanje sto se tice vegetacije mislim da je prosla dobro biljke su zdrave i zelene :) jedino ostaje vidjeti dali ce se pojaviti koji hermi zbog nacina svijetla....jos je rano za pricanje o efikasnosti ove metode ali jedno je sigurno racun za struju je osjetno manji sto mozda kasnije otvori prostora za kakvu nadogranju :D
ma gledao sam na sve strane i nije bilo problema ali kako je rijec o Z seriji onda se tu svasta moze dogoditi premda z8 zasada nije pravio nikakve probleme sto se nemoze reci za z7 koji me je izludio al zato me sad svakim danom sve vise i vise odusevljava svojim radom...za mene koji inace nepusim i nevolim kad me zabije z7 je fantazija sad u potpunosti razumijem Mazara :respect:
ma jos uvijek se prilagodjavam na zemlju i pomalo je dosadno daj im vode i pusti ih da rastu jedino sto mi to sve ko usporeni snimak u usporedbi sa hydrom al sad ce cvijetanje pa mozda promijenim misljenje ;)
6 tjedan danas sam ih pregledao i za sada imam 5 curki 4 mudonje i jednu neodlucnu a i imam malih problema biljke mi neizgledaju pretjerano zadovoljnje sad neznam dali je to poslijedica velike vlage koja me je mucila ili im fali nesto...od 3 tjedna kad sam ih presadio zalijevao sam ih samo sa vodom svakih 4 dana sa litrom i to im je dovoljno premda mi se cini malo ali nepokazuju znakove da im fali mozda zbog mikorize ili sta ja znam evo slika one govore vise nego sto ja mogu natipkat za cijelu noc ovaj mudonja jos najlosije izgleda ali i tako ce u sokovnik za koji dan
budem ih natopio slijedeci put ali sto se korijena tice izbio je na sve strane kao u hydro...jesi vidio ovo na listovima jel bilo kod tebe takvih pojava
@Fantom nisam se ni sjetio toga :knockknock: al imas pravo....a ovoj recept sa sumom i z7 odoh iz ovih stopa da isprobam :respect: sinoc sam ih dobrano natopio sa pola doze alga growa ali zanimjlivija stvar je da su dobijale jako malo vode i zemlja je bila nevjerovatno suha ali ni jedna biljka nije spustila listove ocito da mikoriza odradjuje posao premda u indooru to i nije od neke vaznosti posto ih mozes zaliti na vrijeme ali za outdor bi mogla biti super stvar pozz.. svima gibam do sume dok je jos dan :pilot
ja gdje zivim nema gnoja u krugu 50 km neznam odakle vam je to doslo....za gnojenje koristim plagronov alga grow i bloom http://bghcardiff.co.uk/image/cache/data/Products/plagronalga-700x700.jpg
ma ima cijela paleta svih mogucih gluposti ali ja sam uzeo samo grow i bloom navodno bi se i sa time trebao odradit pristojan grow ali cu vidijet mozda ubacim i green sensation ako mi stigne na vrijeme http://www.plagron.com/nl-nl/kweekstijl/1/46/2/100-bio.aspx
1 tjedan cvijetanja biljke napreduju dobro od kad sam poceo da ih hranim i zalijevam kako treba, zadnje zalijevanje sam isao sa 80% doze i od slijedeceg krecem sa punom...dva muska sam izbacio van dok druga dva sam poskidao sve sa njih i ostavio samo vrh oko kojeg sam napravio fisek od folije i tako cu ih probati pustit dok nebudu spremni za prikupljanje polena ali sad sam vidio da mi se pojavio jedan hermi koji mi sad okrece sve planove i volio bi sa njim oprasiti koji vrh pa da vidim hoce li mi se posreciti ovaj put da dobijem svoje fem sjeme...zadnje stanje je 5 zenki slikam ih malo bolje slijedeci put kad bude vise vremena mudonje i materijal od kojeg sam dobio 4 dl soka
ma htjeo bi samo polen od njega pa ce zavrsit u sokovniku
e hebiga ocito mi treba dopunska nastava :knockknock:
2 tjedan cvijetanja danas sam ih izvukao van da vidim pravo stanje i pomalo je saroliko ali i nije tako lose kako moze biti...curke su se trgle i popravile se sto se tice izgleda i zdravlja listova od kad sam ih poceo zalijevati i hraniti kako treba cak sam jednu uspio i predozirati al to je neka druga prica sad su na 2L vode i 3ml/l alga bloom svaki 3 dan..imao sam u planu odraditi lolipop ali kako sam imao goste koji neznaju za moj hobi malo sam preskocio vrijeme kad sam inace radio ali mislim da cu se sutra ipak zaletiti i poskidat ono sto mi se nesvidja...sto se tice hermija jos uvijek je u boxu na promatranju jer sam naso samo par bananica koje sam skinuo i sad ovo dalje cvijeta i raste normalo pa cu ga pustit jos malo da vidim sta ce se desiti sa njim dok sa dvije imam problem visine jer vec su na 1.60 bez potova i vjerovatno ce jedna od njih ( mrsavija) ubrzo zavrsiti u sokovniku sa muzjkom kojeg sam ostavio za polen a posvemu sudeci jos jedno 7 dana i on ce biti spreman za kraj svoga puta hermi preodzirana sa kojom postoji jedna teorija zavjere da uopce nije z8 jer postoji mogucnost da su sjemenke bile pomijesane pa je tako nesto drugo zavrsilo u boxu muzjak
vidis nisam ni razmisljao o kupljnu( jel mijenja sta?) vec sam ih mislio pustiti jos jedno 7 dana i onda istresti to sve van pa sta dobijem sigurno ce biti dosta....i meni se svidja br4 i imam dvije takve samo sad vidim da fali druga ali njih cu oprasiti pa nek se nadje za iducu turu
mudonja je zavrsio svoju misiju sad jos samo trebam da se odlucim sta i kako da :bananabang: mala napomena ovo je bio samo eksperiment koji cemo vidjeti poslije jeli bio uspjesan ali ako netko bude kopirao ovo sa fisekom savjetujem da uzme nesto providno tipa malo debljeg najelona ili tako nesto jer ce imati vece dozrijevanje jer ovo sto nije uspilo dobiti svjetlosti nije ni sazrilo :vb_wave:
hebiga tko ce se svega sijetiti :knockknock: ujutro prije nego se ugasi lampa cu ih oprasiti i iskljucit unutarnji ventilator dok se opet neupali lampa cirka 13.5 h mislim da bi bilo dovoljno? zaboravio sam napisat da sam od nedjelje skinuo pola sata svijetla tako da ovu i slijedecu sedmicu sam na 10.5 h edit: ima li netko iskustva sa super croppingom u ovoj fazi cvijetanja jedna se je uspila zalijepit za plafon boxa a ni druga nije daleko
ma mrzim to navlacenje al eto imam dvije pa cu jednu da navlacim a drugu cu super croppat i to brutalno pa da vidim sta ce ispast i tako mi malo fali da je strpam u sokovnik al dat cu joj jos jednu sansu
ma znas da nisam ja bas za ucenja al visi box mi se cini mudrija opcija ;)
ma samo pucaj nemam ni ja neko znanje samo sam imao dosta srece :) u nedjelju sam odradio lolipop i jutros ih oprasio 3 biljke sa po 2 donje grancice ovu sam ostavio bilo mi je zao lomit nju cu malo izvijat mislim da ce izgurat na jednoj sam imao mali manjak kalcija odradio jedno spricanje folijarno pa cu ponovit opet bude li potrebe
3 tjedan cvjetanja evo zavrsavam treci tjedan cvjetanja + koji dan...curke mi izgledaju zdravo pogotovo dvije sa kojima nisam imao nikakvih problema i ako se svide mami kao medicina nastavit cu se igrati sa njima duze vrijeme ( naravno ako uspije oprasivanje)...sto se tice zalijevanja jos uvijek ih zalijevam svaki treci dan sa po 2 L( cesmovaca stavljenja na ozracivanje i grijanje oko 10-12h prije zalijevanja) + 4 ml alga blooma a zagonetnu koja je najvjerovatnije EUFORIA od DP sa 2.5 ml i od vecers ubacujem Green Sensation koji je skup za popizdit pa da vidimo koliko vrijedi, inace ide 1 ml na litru al za prvi put idem sa pola doze pa slijedece dizem na ful sam treba obratiti paznju na EC posto taj 1ml na litru ima EC 0.50 pa sukladno sa tim treba dozirati bloom slike su u skladu sa ulozenim trudom al kako se budu debljale tako ce i volja rasti..pozz svima i budite mi zdravi :vb_wave:
4 tjedan cvjetanja cure su jos uvijek zdrave i zelene ali mi sporo to nesto ide nikako da se naviknem kad god otvorim box a one gotovo iste bit ce red opet zavrtiti Hydro...zalijevanje je jos uvijek svaki 3 dan sa po 2 l vode EC 1.45 3.5ml alga bloom i 1ml green sensation sativa feno mi na kraju se najvise dopa ocito ce ona jedina rodit kako treba nisam siguran al cini mi se da se oprasila malo vise nego sam ja htjeo ovdje se opet blago pokazuje manjak kalcija pa cu sutra dodat malo Ca folijarno
ne izbacio sam odmah na pocetku idem sa cesmovacom i pustim da ostoji 10-12 h sa pumpicom na ozracivanju ocito da mi je pobjeglo van iz fiseka jer sam bio dosta neoprezan vjerovatno je izletilo sad cu vidjet koliko je opraseno al u svakom slucaju mi nesmeta biti ce sjemena a ostalo ce u sok i nesto malo za ulje a kasnije ako mi bude odgovaralo ulje slijedeci cemo malo ozbiljnije odraditi a ovo sto sam nestrpljiv je sa razlogom nije lako sa hydra se presaltat na zemlju ali znam zbog cega sam to uradio a na prvom mjestu je kvaliteta u sto nesumnjam i da ce biti a kad odradim jos koji onda cu moci donijeti konacni zakljucak
5 tjedan cvjetanja napisem stogod sutra danas sam slomljen :snupi:
sta reci zenska po mojoj mjeri visoka, vitka sa oblinama na pravom mjestu :bale jedino sto sam bio neoprezan sa mudonjom pa mi je sve oprasio bit ce sjemena kao u prici al nema veze i tako cu ih u sokovnik pa mi nemjenja nista a za ulje ce biti slijedeci put...da malo podsjetim na rezim svijetla u cvijetanje sam krenuo sa 11 h svijetla i svaki drugi tjedan sam oduzeo pola sata tako da sam sada na 10 h svijetla i mislim da funkcionira vrlo dobro jedino sto se sve oprasilo tako da necemo vidjeti bas pravi maksimum al cu sigurno nastaviti sa ovim rezimom jer usteda na struji je velika a gledajuci biljke neprimjecujem neku razliku
Jako zanimljivo ;) ima da letim van skupa sa boxom i laptopom kad zeni pokusam objasnit da trebam uzgajat jos 3 godine nebi li dobio savrsenu zenku :ludaci_lol:
ma punica je prva liga toliko sam joj daleko pa kad me vidi od srece nestigne ni prigovorit :D
7 tjedan cvjetanja
ima ih cijelo cudo nisam imao volje izvacit biljke van al budem za koji dan pa slikam ovu u sredini ona je kompletna oprasena
od svih razdvajam sijeme pa ako koja zadovolji moje potrebe kasnije cu traziti da stabiliziram taj feno i naravno da si moram sloziti neki manji box za majku i klonove jer ovo iz sjemena mi se vise neda ganjat jer nikad neznas sta ces dobit i kako ce zavrsit tako da sam na dobrom putu da se prebacim na level up ;)
8 tjedan cvjetanja zavrsen je 8 tjedan i od sutra ujutro skracujem svjetlo za pola sata i dolazim na 9 h svjetla i to je to sto se tice ovog svjetlosnog rezima koji po meni funkcionira i opet cu ga raditi samo opet ostaje mjesta za sumnje posto su sve biljke kompletno oprasene pa samim tim nemogu ni ocekivat da se pokaze neki urod....sto se tice plagrona ja sam zadovoljan i preporucio bi ga svima koji su pocetnici i pogotovo za medicinski uzgoj jer je organski (tako se deklariraju) i najbitnije nema zafrkancije sa ph biljke rastu dobro dobivaju sve sto im treba ja sam imao na jednoj biljki manjak kalcija al to nemora znaciti nista ostale su rasle zdrave i zelene sto se tice plagron zemlje skupa je i na kraju nesvidja mi se to sto ima hrane za 6 tjedana u njoj (kako pise meni su izdrzale 3.5) i slijedeci put kad budem uzgajao u zemlji ici cu sa light mix i gnojenjem od pocetka tako mi vise odgovara jer tad znam sta sam joj dao i koliko....genetika je svima vec poznata kao nestabilna i sa puno razliciti fenotipova i ja sam u ovom imao 4 dva potpuno razlicita sativa feno i 2 vise indica al o tome vise u zavrsnom postu kad ih skinem sto ce biti za koji dan dok sijemenkice na svima sazriju do kraja....
The end :leafblunt: zavrsen i ovaj grow ne sa uspijehom koji sam ocekivao ali nisam ni daleko bio da nije mudonja sve oprasio bio bi ovo puno bolje al nema veze idemo dalje naravno sad slijedi pauza da se odmorim i napunim baterije za jesenju sjetvu :) sativa #1 sativa #2 razlika od jedinice u strukturi vrhova koji su bili identicni indici #2 tvrdi i nabijeni i prva je bila gotova i sigurno je biljka sa kojom cu se poigrat u buducnosti ako nam bude odgovarao rad i sastav ulja od z8 indica #1 od pocetka mi je bila naljepas i rasla je bez ikakvih problema do zadnjeg dana listovi zeleni bez i jedne flekice jedni problem je sto je se toliko oprasila da je to bilo nevjerovatno za gledat a da nepricam o vadjenju sjemena posto je zavrsila u soku indica #2 sa njom je bio blazi nedostatak kalcija ali jako lijep feno sa tvrdim nabijenim vrhovima i svjezim mirisom koji vuce na limun i mentu indica #3 to je hermi sa pocetka price kojem sam pocupao desetak bananica koje je izbacio i kasnije je nastavila normalo ali je kasnila za 1 i 2 pred kraj 7 tjedna je ubacila u 5 brzinu i da sam je pustio jos 10 dana bila bi kao i #2 posto su identicne i po rastu i po mirisu ali nisam imao potrebe jer i onako je zavrsila u sokovniku i za kraj curka koja je zavrsila igrom slucaja mom boxu i pokazala mi sta znaci intezivan miris i koliko se to moze osijetiti jer do sada je sve bila sala u usporedbi sa ovim ali ovo ako bilo kome padne na pamet uzgajat mora imati sigurne uvjete i pristojnu udaljenost od susjeda sva sreca pa moji nemaju pojma sta se to osjecalo u zraku zadnji mjesec :ludaci_lol: Euforia od Dutch Passion je kao i sve ostale bila oprasena i dobio sam svoj prvi hibrid i jedva cekam da vidim sta ce ispast od euforia/z8 plan mi je bio strpat sve u sok osim euforie ali na kraju sam odlucio ostavit dio indice#2 i sativu#2 pa cu napraviti malo ulja da vidim kako ce nam odgovarati premda nije to ono sto je trebalo biti ali ipak ce se moci vidjet kakav rad ima eto i to bi bilo to :sad2: hvala svima na pracenju, podrsci i savjetima i vidimo se na jesen u nekoj novoj prici :vb_wave:
ma prestrasno to je samo dio od indice #1 pa sad zamisli koliki biznis su napravili sa sjemenkama da uzmu samo euro po sjemenki opet su uzasno puno zaradili @micurin imas dobro oko ali sativa #2 ne izgleda nesto onako slomljena ali imam osijecaj da se u njoj krije nesto dobro samo ju treba malo ukrotit i bit ce to savrsena mama ;)