Pozdrav svima, nisam planirao otvarati dnevnik dok ne budem siguran da će bar nešto krenuti. Pa ovako radi se o sensi seeds - super skunk auto 2 kom, piramyd seed - ww,nl,super hush,anesthesia Biljke su stavljnje na klijanje 9.6 sve su proklijale nakon 48h osim jednog ss koji je imao zelenu klicu o.O WW i A su posađane direktno na sajt, dok je SH u čaši od 0,5 L i SS i NL u kantama od 10 L Zemlja: Substral univerzalna Bio sam uvjeren da neću nista zaj***ti, ali naravno kante sam previše zalio i kako nema perlita sabila se previše i biljke nisu izasle..NL sam iskopao i ta je propala nažalost :( SS sam isto okopao da lakše izađe WW i A su izašle i naravno opet problemi, nešto ih je pojelo pa odmah prvo pitanje za vas iskusne, hoće li preživjeti i kako ih zaštiti?