Pozdrav! Hvala na ovom forumu. Novi sam ovdje... Evo i mog tavanskog pokušaja uzgoja najdivnije biljke , na našoj majci Zemlji! Da ne duljim,ovo se ono s čime raspolažem... RASVJETA:4x halogene sijalice(4x 1300 lm) i žarulja lucalox 70w(HPS-upravo saznao....9700 lm ,po računici) VENTILACIJA:4x klasični comp ventilatori na 12v ZEMLJA:ne znam točan naziv,ali neka BIO univerzalna pH neutralna(kao dječji šampon :) HRANA:vegetacija-Vilmorin universal-NPK 4:6:6 ,cvijetanje-Navigator biljne ishrane(složeno tekuće mineralno fosforno-kalijevo gnojivo) Dobro jutro radni narode... 3 AMNESIJE su startale... ACID će se strpjeti još 1 dan,jer je ubačen bez klijanja. iako je jučer nikla jedna,računat ću svim AMNESIJAMA danas prvi dan života... FOTOPERIOD će do kraja biti 20/4 TEMPERATURA jutros , laganih 26 celz VLAGA 57 % 5. DAN ACID 6. DAN AMNESIA Došlo je do nekih promjena -Instaliran ventilator 220 V.Temperatura bila 32 celz sada temp 27-28 celz , vlaga 45-55% -Kao što se vidi na slikama , malo bježe prema suncu... Očito je da im fali svjetla, a LED-ica ni na vidiku... -Malo sam iz improvizirao refleksiju-aluminijske plate...služe svrsi... ACID malo kaska... 1. AMNESIA Vidljivo preusmjeravanje ka svjetlu2. AMNESIA 3. AMNESIA 9. DAN ACID 10. DAN AMNESIA Uglavnom acid malo kaska za drugima,te su acid i 1 amnesia malo spaljene pod lampom (vraćena na 25-30 cm) -temperatura i vlaga u granicama normale -za sada dodane samo granule NPK-15-15-15 i voda , naravno... Evo samo info...Jedna amnesia i acid su otišli na vječna lovišta...uklonjene su iz boxa zbog opeklina od lampe. Evo kako to sada izgleda... 14. DAN ACID 15. DAN AMNESIA Istina... Acid i dalje na životu ,samo kasni za Amnesiama( 2 kom) LED-ice danas stigle i odmah osvježile box. Temperatura i vlaga u granicama normale. Voda svaki 3. dan. Bez dohrane i dalje(osim granula... :) 20. DAN ACID 21. DAN AMNESIA A evo slike pa prosudite sami... još uvjek bez dohrane,osim granula... Molim pomoć!!!