Pozdrav svima. U prostoru 90cm x 50 cm namjeravam staviti dvije biljke,pod lampe ukupne moci 250 W. Jedn lampa je preuredjena u bar style dok je druga nova stigla. Ventilator TT100 180/145 m3/h i on je regulisan na pola snage zbog buke.Mislim da ce biti dovoljno za ovaj manji prostor. Oscilirajuci tower ventilator. Grijanje od 1000 w regulisano na 150w i radi preko termostata. Ovlazivac vazduha sa higrometrom. Zemlju koju cu koristiti je biobizz allmix i biobizz prihranu. Sve je spremno,ostalo je jos da izmjerim ukupnu kolicinu svjetlosti u tom prostoru (PPFD),a to sutra dolazi na red. Pozdrav Biljke se drze dobro za sad,pokusavam da im obezbjedim dobre uslove za rast,tako da je temperatura 26 stepeni tokom dana a po noci nekih 22.Vlaznost vazduha prvih 10 dana je bila izmedju 70 i 80,dok je sad smanjena na izmedju 60 i 70. Zemlja je ipak light mix a saprihranom jos nisam poceo. Prilicno sam nov u ovome pa nisam siguran koju tehniku treninga da uradim. Mainlining mi se cini kao dobra solucija. Sta vi mislite kad poceti sa prihranom? I kakav trening? Evo nekoliko slika Prvi dan 10 dan