
Galerija nije uvezena
da se podsjetimo... prošli grow je završio ovako sad počinjem ponovo... box: Big tower PC kućište svjetlo: 4 x 23W CFL ventilacija: 2 x 8 cm - upuh 1 x 12 cm - ispuh temperatura: 30 °C zemlja: neki jeftini mix za cvijeće sorta: unknown 7. dan vegetacije (18/6):
ispričavam se jer dugo nisam nikakve slike stavio, bio sam u gužvi. žetva je obavljena, većina već popušena :sun2: evo i slika s malim zakašnjenjem ne znam težinu jer sam popušio prije nego sam stigao izvagati :icon_lol: jbg, nestrpljivost rad je jak, vuče na indicu jedini je problem što dosta brzo pušta, već nakon 2 sata sam skroz normalan
hvala svima koji prate i drago mi je da vam se sviđa! @tezi - big tower kućište, ima ih po oglasnicima, ali često to ljudi i bacaju pa se raspitaj @petar par - djeluje, ali ipak se malo osjeti miris ponekad, pa sam stavio u sobu onaj neki automatski osvježivač zraka na baterije, i sad se ne osjeti baš ništa :sun2: @weed_lover - znam da je dobra genetika važna, ali nemam trenutno love, a i rizik je naručivati išta. ovako posadim pa šta bude! evo i par novih slika (54. dan): prva je i dalje sva kržljava i bolesna, ali zato daje svjetske headove. puni su kristala :D druga cijela postaje jedan head, i odlično napreduje, prezadovoljan sam gnojim ih svako treće zalijevanje trećinom doze Plantella Cvet gnojiva
41. dan (34 na 12/12): ovo su slike od prije 2 tjedna. malo sam se ulijenio stavit ću uskoro neke novije, ali i po ovima se može vidjeti kako sve napreduje. lijeva se razvila puno brže, desna kasni neka 2-3 tjedna sa cvjetanjem, ali je zato puno razgranatija i zdravija, očekujem od nje puno više nego od lijeve :D lijeva desna
29. dan (22. na 12/12): lijeva: još dosta raste, ali i pušta nove vrhove još je jednom savijena desna: samo raste i grana se, baca jako malo pistila napravio sam i filter od aktivnog ugljena jer se miris već dosta osjeti hvala svima koji prate! :sun2:
25. dan (18. na 12/12): sve ide po planu, napravio sam LST na obje ova lijeva je već pustila hrpu pistila, a desna tek par komada
22. dan (15. na 12/12): 2 najveće biljke su muške, a ove manje su obje bičarke uskoro ih presađujem u posude od 5L
@gloss- hvalaa :bis: @chupo- nije ni meni jasno :icon_eek: ne radim ništa posebno s njima obično mi sve što posadim super uspije... možda imam skriveni talent ahaha edit: zaboravio sam reći, sve 4 žarulje su crvenog spektra (827) zato je još čudnije da tako super rastu, jer nema plavog spektra znam da trebam 865, ali šta da vam kažem... prelijen sam otići kupiti nek bude sad ovako, kad je do sad ispalo sve okej :icon_lol:
12. dan: (5. na 12/12) ništa posebno se ne događa, ali mi je bilo dosadno pa sam ih slikao :sun2: već izbija peti par listova, lijepo napreduju izgledaju mi kao indice, niske su i već se osjeti miris ali ova dolje lijevo je neka druga sorta, ima dulje i tanje listove, i još ne miriše
upravo presađene u nove posude (iskoristio sam boce od 2L) kolike posude bi mi bile dovoljne za ovaj box nakon što pokažu spol? planiram ostaviti 2 biljke, ako bude sreće pa ispadnu ženske
ma znam o čemu pričaš, ali u prošlom growu (box iste visine kao ovaj) mi je pola visine boxa ostalo neiskorišteno, jer sam napravio jebački LST... ali to sve ovisi o biljci, kad procvjetaju ću vidjeti što dalje :) 35 grama po biljci, sa 4 štedne?? čovječe, pa ti imaš neke super moći :D svaka čast
hvala stari, ako bude sreće imat ću za pušiti preko zime :) od jučer su biljke na 12/12, pa kad pokažu spol vraćam žemske na 18/6, a muški pod nož :D
a ne znam, i mene čudi da su tako brzo narasle ma samo nek one rastu, ne smeta meni :icon_lol: da, to je onaj obični A4 papir za printanje... ma planirao sam cijeli box sprejem u bijelo ofarbati, tako da je ovo samo privremeno rješenje nek izdrži kolko može pa ćemo vidjeti šta ćemo dalje :sun2: