Ime vašeg dnevnika: Auto Chocolate Skunk (PANDEMIJA 2020) Datum klijanja sjemenke: 05.04.2020 Breeder: 00 Seeds Strain: Autoflowering strain. Selection of our high performance hybrid Auto Critical Mass. It Keeps the intense, sweet and fruity flavor and big yields of the clasic feminized version. Vrsta uzgoja: Zemlja Tehnika uzgoja: Low Stress Training Snaga svijetla u vegetaciji (W): 400 w MH Snaga svijetla u cvjetanju (W): 400 w HPS Nutrijenti: Bio Bizz Ostala oprema: Blauberg 125E za ispuh, monkey fan ventilator,obicni toplomjer. Dodatne informacije: Sta reci a da se ne poludi :D Zabrana napustanja mjesta prebivalista,ostani doma, broj zarazenih raste,uvode se karantene unaokolo. Mozes ici samo na posao. Ovaj grow ce mi biti terapija. Slike boxa:
Valjalo bi zatvoriti ovaj dnevnik. Chocolate Skunk je otisao sav u dim :spliff: Fino ljeto sam proveo uz njega. Mali osvrt na to sve... Box je bio rastavljen, spakovan u namjeri da vise ne uzgajam do daljnjeg. Jer, napustam zemlju iz protesta :) Imam vise prijatelja po Europi nego u domovini. O drzavo, maceho. Pripreme su krenule prosle godine, prijatelj mi predlozio Spaniju, ideja mi se svidjela a posto vrag ne spava desilo se... https://www.vutra.org/threads/hernia-inguinalis-2019-cob-hps-400-600w.19402/page-2#post-652136 Oporavak je trajao nekoliko mjeseci, nakon oporavka pokrenio sam ponovo pricu, sve bilo dogovoreno, ponuda za posao u raju, karta za avion rezervirana... Tjedan dana prije leta stopiram sve jer je poceo 1 val Covid 19. Umjesto da letim, sklapam box i sadim auto Chocolate Skunk. Toliko sam bio psihicki devastiran, da bih izludio da nije bilo growa. Mjeseci priprema, najavljen otkaz u firmi u kojoj radim, napustam familiju jer ne mogu vise izdrzati ovaj kriminal politicki... svi kradu a nama bacaju mrvice kruha po podu da kupimo... I evo me, tu sam gdje jesam. Sve je stalo, 2 val razara, jucer opet rekord, 3573 novo zarazenih... Sretno nam bilo. Molim moderatore da prebace ovaj dnevnik u zavrsene :respect:
Neće izdržati još tjedan dana kako sam mislio. Jučer bacim kratki pogled, ::ludak:: Par sparnih dana, par oblacnih, malo sunca,... Na jednom vrhu krenila plijesan :( Odrezano par cm ispod zahvaćenog, ode pola najvećeg vrha :) Ništa drugo, no trimanje zadnjeg preostalo Chocolate Skunka. Da nisam u početku neoprezno polomio vrh, bio bi ogroman automatik. No, i ovako je najveći od 6.Vrhovi su baš veliki, tvrdi, nabijenih, sa lijepim foxtailima koji su izbili zadnjih dana u boxu radi vrućina. Evo par slika od zadnjeg borca ::volimj::   :spliff: Neka se malo posuši, pa da vidimo šta kaže :)
16 tjedan ::volimj:: Auto Chocolate Skunk 112 dana od klince. Ostavit ću još tjedan dana ovu zadnju Čokoladu, neka sazreni pošteno. Trihinomi svi mutni, ima smedjih. :banana_rasta: 10 tak dana je kasnije pokazala pred cvjetanje, ispala je najveća. Njoj sam na početku priče otkinio slučajno vrh :) Bila je najjača od starta.
15 tjedan ::volimj:: 105 dana od klice Auto Chocolate Skunk Debelo sam presao termine po papirima :) (65-70 dana) za ova dva preostala. Nesmeta :D ionako je dosao 2 val epidemije. Bolje gledati u biljke nego u konobaricu u kaficu,pa popusit virus :D Par slika ,sta se pusi zadnjih dana... :spliff: :watch::makaze:
14 tjedan 98 dana od klice Auto Chocolate Skunk Box je ugasen.Zadnjih dana je jako vruce bilo. Jos malo im treba pa cu ih dovrsiti na :sun2: . Nocas predvidjeno 11°C, odoh ih prekriti dekicom :D cure moje mirisljave.
13 tjedan 91 dan od klice Auto Chocolate Skunk Sta reci a da se ne poludi :D Bila recenica na pocetku dnevnika i evo je opet. Nova zarista se otvaraju. Miris u teglama bozanstven ... A ove 2 Cokoladice u boxu ::volimj:: jedna ce uskoro a druga ide preko 100 dana. Evo par slika nabrzaka :)
12 tjedan 84 dana od klijanja ::volimj:: 3 Chocolate Skunk-a su u teglama. Jako je ugrijalo zadnjih dana,pa su se i brzo prosusile. Neka sada malo dozrijevaju. High je jak,aromatican,sam cvijet se jako,jako osjeti. U boxu su jos 2. Vruce im je. Ako zaboravim otvoriti prozore i vrata temperatura ide prema 35°C. Treba im jos 10-15 dana minimalno. Razmisljam da ih izvadim na :sun2:
:banana_rasta: Dvije cokoladice ce jos malo pricekati :)
Auto Chocolate Skunk (PANDEMIJA 2020) S jedne strane jezivo a sa druge prelijepo. 20.06.2020, subota 19 h , par slika bez komentara. Morao sam na kraci put. Uz doze opreza,dezinficiranja,ne dodirivanja. Otvaraju se granice,novi slucajevi se pojavljuju. A Cokoladice , ::volimj:: 11 tjedan 77 dana od klice. Jedan Chocolate Skunk se susio u boxu tjedan dana. Skinut je 70 ti dan za probu. Dim je jako dobar. Poprilicno jak. U tegli je :banana_rasta::spliff: Ostatak ekipe :) 3 mogu poceti trimati a 2 ce jos ostati. Jedan je poceo da izbacije bananice :) dosta mu je valjda. Evo par slika ::volimj:: saroliko carstvo :banana_rasta: valja naostriti skarice :)
Cijeli grow drzim blize 60 cm nego 50 cm. Sretan sam. Radi. Ostalo nesto, sad je jos neprepoznatljivo ovako puno klorofila :) nabrzaka osuseno. Ovo ljeto cemo o dojmovima :)
::volimj:: 10 tjedan 70 dana od klijanja. Auto Chocolate Skunk je isproban :) Pustit cu jos tjedan dana 4 biljke. 2 ce ostati malo duze,jer su kasnije usli u cvjetanje. Evo par slika iz ove zavrsne faze :banana_rasta:
Check Point :spliff: Chocolate Skunk. Po papirima, 65-70 dana. Odrezao sam jednu manju grancicu. 65 dan, stari Rujo kaze, Venlo biljke su ti usle u ciljnu ravninu. Trihinomi se pocimaju mutiti, prozirnih je manje, pricekaj jos 10-tak dana. Malo ces preci termin :D :banana_rasta: w8X5XOrVkXY
::volimj:: 9 tjedan 63 dana od klice. Nisu jos :) Tu i tamo ima gdje koja smedja pistila :) :spliff:
Meni ce doci razlicito,jer su krenuli sa cvjetanjem u rasponu od 10-tak i vise dana. 75-80 ce biti prije. Po mojoj nekoj procjeni.
::volimj:: 8 tjedan 56 dana od klice. 400W L+ HPS. Chocolate Skunk cvatu. Vrijeme za indoor savrseno. Nema vani vrucina. Svaki 3-ci dan zlijevam. Zadnje im dao cistu vodu,2 litre. Evo par slika :gled: :rasta:
::volimj:: 7 tjedan 49 dana od klice. Auto Chocolate Skunk su fazi da ih vise ne moram dodirivati. Jedini kontakt je vrh nosa sa vrhom cvijeta :) Box je popunjen. Smanjio sam rezim svjetla na 14 sati dana, 10 sati noci. Bio Bizz Grow/Bloom :banana123:i dalje 1ml/1l vode. Zelene su jako,osjecam da im je dovoljno ::volimj::. Nedjelja je ujutro. Jucer :respect:u Hrvatskoj bilo 0 novih pozitivnih na COVID-19. No i dalje je uzas :( Jos ko za k:) naisle neke tuzne pjesme na radiju :D Pokusao sam napraviti ovo jutro par slika,napatio sam se posteno ...ne ide :) :spliff:
Evo da dovrsim danasnji update.:sun2: Godi oku zlatna boja.
::volimj:: 6 tjedan 42 dan od klice. Temperatura 21°-28° Vlaga 40% - 69% Bio Bizz Grow 1ml/1l Bio Bizz Bloom 1ml/1l Herb Gardener druze :) svako zalijevanje. Cca 3 dana interval. Sada im dajem litru i pol po zalijevanju. Postepeno cu povecati i vodu i gnojivo. Jer ce cure sada imati vece prohtjeve. Na oko se vidi da se zure porasti jer cvijet krece ::volimj:: Jos sat vremena radi MH 400W i to je to. Danas popodne mijenjamo boje. Ide HPS 400W. Kratki osvrt na vege-fazu :spliff:. Odlicno klijanje i nicanje. 10-ti dan presadjene u finalne posude. 20-ti dan usle u predcvjetanje i otpoceo LST. Po mojoj procjeni, ovo su automatici srednje kategorije. Ni mali ni veliki. 2 su drugaciji fenotip. Puno manji,prije usli u cvjetanje,lisce puno tamnije od ostalih. Evo par slika i da zavrsimo sa ovim 'bolnickim' bojama. Mozda sa HPS om otjeram i COVID-19 :D
:spliff: :banana_rasta::banana123:
::volimj:: 5 tjedan 35 dana od klice. Bio Bizz Grow 1ml / 1 l 400 W MH Dvije najmrsavije su pocele da cvjetaju. Ostale jos rastu i pomalo izbacuju pistile. Nemogu prezaliti sto sam nekidan pokidao jedan vrh :D Evo par slika,ove nedjelje. Ostani doma :banana_rasta: :spliff: aj' zivili i ostanite negativni :) :banana_rasta:
Bez komentara :razvaljen:: :D
::volimj:: 4 tjedan Auto Chocolate Skunk 28 dana od klice. Lampa 400W MH na 50 cm+. Temperatura ok, vlaga 40%-50%. Gnojivo Bio Bizz Grow 1ml / 1 l :banana123:svako zalijevanje. Njih 6 piju trenutno 4 litre vode po zalijevanju.
@ Vutrajojo, mislio jesam da jednu izvadim na sunce:sun2:. Ako bude neke vece guzve. Ako nebude, lijepo im je i u boxu ;) A za posude kazu da su : Promjer: 30 cm Visina: 25 cm Volumen: 14 L :banana123:
@ Mad Rabbit Jasno kao dan,za vlagu. No nisam u mogucnosti ganjati neki ovlazivac. Nemam para a i COVID19 vlada trgovinama :) Pricekat cemo malo vise lisne mase,pa ce se i vlaga podici. (nastavak) Prvi trening odradjen. Biljke jos malo zalivene sa pola litre vode. Nadodano gnojivo. Bio Bizz Grow 1ml / 1l vode Prve pistile :gled: uocene.
::volimj:: 3 tjedan 21dan od klijanja, Chocholate Skunk su spremne za trening. No, provirimo prvo malo u box :) Temperatura ok, vlaga 20% +, zadnje zalijevanje 1/2 litre vode svakoj. Prije toga bilo u par navrata po manje. Gnojivo jos nisam davao. :watch: Nedjelja ujutro, sunce probilo oblake,kavica,pljugica, ne treba vise propusnica za po zupaniji, ostani doma ipak ... i treniraj biljke :D Ljudi sretno i ostanite negativni.:banana_rasta:
MpgrEk31B5w
::volimj:: 2 tjedan Biljke su 10-ti dan presadjene u finalne posude Monkey fan ventilator zamijenjen sa vodoravnim tornjem. Vlaga niza,temperatura ok. Voda direke iz pipe. To su otprilike parametri.
:thumb: 1 tjedan Sedam dana od klice. Biljke su dobro startale. Drugi par listova krece. Svjetlo na 50 cm (400w) ,temperatura 20°C - 27°C.
:spliff:
:let: Sretno im bilo a i nama. Box je 1,2x1,2x2.0 Upuh pasivan,ispuh ide van prostora. Plan je 5 u box a 1 ispod :sun2: Hvala na lijepim zeljama,pa da krenimo :respect:
Odlicno klijanje,odlicno i nicanje. Dobro dosle na Vutra.org :ljubav:
Sjemenke su isklijale unutar 30 sati u vlaznoj maramici. Posude finalne su fi 30. Zemlja je Potgrond H. To je uglavnom to. Cekam da izvire pa palim 400W MH zarulju. Rezim svjetla ce biti za pocetak 18-6. Evo par slika starta :spliff:i dobro dosli u ovaj dnevnik. :rolleyes: :vutra: Aj' zivili :)