
Galerija nije uvezena
Evo,napokon sam uspio zauzdati paranoju i otvoriti dnevnik,pa krenimo redom.... Kao prvo moram napomenuti da sve što radim radim ISKLJUČIVO za svoje potrebe,i to zato jer me ova biljka spasila od teške astme i zahvaljujući njoj više praktički ni nemam nikakvih simptoma,a nikako ne želim pušiti smeće koje se prodaje na ulici po astronomskim cijenama. Nakon podosta odrađenh growova,što indoor,što outdoor,došlo je vrijeme i za outdoor grow 2011. Ovaj mi je posebno drag jer se radi o zanimljivim sjemenkama,a i više volim outdoor nego indoor.Priroda je priroda,i sunce je sunce.:sun2: Prošle godine sam najmoćniju outdoor ženku oprašio sa peludom najboljeg hermića,radilo se o ogromnim domaćicama koje su imale ekstra fin voćni okus,masne kiffove pune kristala i totalno mentalno djelovanje.Pošto se bavim i glazbom,upravo to mi i treba. Tako da mi je posebno drago da su sjemenke "moje" jer volim eksperimentirati,a genetika mi je fascinantna. =) Inače,posao mi je usko vezan uz biljke općenito,od voćaka pa do drva itd...tako da sam neke stvari i metode uzgoja uspio prenamijeniti za ovu svima nam dragu biljku. A da ne spominjem da imam pristup širokoj paleti preparata za prihranu,zaštitu,alata itd... koja itekako dobro dođe. Klijanje je odrađeno standardno,u maramici natopljenoj vodom.proklijale su nakon 2 dana,broj sjemenki nije bitan,a i na slikama ću vam postati samo dio toga jer nema potrebe da se vidi sve.=) Nakon klijanja su presađene u čašice od 3dl u kojima je kombinacija zemlje i stiropora,i držane su pod Cfl svijetlom točno pet dana u režimu 16/8 u box-u kojeg sam sam složio i služi mi kao neka vrsta inkubatora. Kada su ojačale sam ih presadio u veće vaze različitih volumena,od 20 pa sve do 50 litara u kojima će ostati do berbe. Zemlja je moja mješavina,kombinacija zemlje iz vrta,kupovne zemlje za cvijeće,humusa,stiropora,pjeska i kamenčića.Točan omjer vam nemogu reći jer većinu toga radim odokativno,i prema dosadašnjem iskustvu. "Pod prstima" osijetim kada je tek