Northern Light Auto , 600w HPS , LST. Substrat : Zemlja , PH 5-6.5 Gnojivo : 19-5-20 + 3 mag + 5 sulph (veg) Aminokiseline i vitamini na bazi algi (cijeli život) All in one booster visoke kvalitete (flow) Calcium tekuči (po potrebi) Razni organski mikronutrijenti za folijarnu primjenu Svjetlo : 600w HPS (udaljenost 55-60cm) Svjetlosni ciklus : 18/6 ( do kraja vjerovatno mozda 12/12 ulaskom u cvat) Posuda : 15L plastika Oprema: 2X higrometar/termometar ( na stropu i na razini korjena na podu) 2X otvorena posuda za vodu 100+ L. Gardena pumpa i pištolj. PH metar za vodu sa automatskom kalibracijom ( dobro čita , ali treba čestu kalibraciju) Ventilatori ( jeftini,stojeći) Ispuh/Usis (kvaliteta,zvuk S+ ) Filter (kvaliteta, S+) Temperatura : Noć = 18-20*C Dan = 21-25*C Vlaga : Noć = 60-70% Dan = 50-60% Dan : 16. Visina : 10cm cca Plan treninga : LST tjedan 3. (300ml vode) Leaf tucking tjedan 4. (400ml vode) Veg hrana Defolijacija Lollipop tjedan 5. (600ml vode) Tjedan 6. (700ml vode) mix veg/bloom hrana. Tjedan 7. (800ml vode) Bloom hrana. Tjedan 8. (900ml vode) vlaga cilj = 40-50% Tjedan 9. (1000ml vode) Tjedan 10. + (ispiranje) Što se tiče zaljevanja uvijek ciljam dati manje nego više inače uspješni režim je : Dan 1. = Voda , dan 2. = hrana , dan 3.+ = pauza. Zanima me temperatura vode. Vodu inace ostavim da stoji 24h zbog klora i da se prebliži temperaturi ali brine me trebam li nabaviti termometar za vodu i držati ju između 18-22*C. Ili je uredu rukom provjeriti je li prehladna ili pretopla. Koristim vodu iz slavine kojoj je ph 7.5. Trebam li regulirati ph i kako? Zadnji put sam morao ubiti sve rano sa Gorilla glue Auto jer nisam mogao naći uzrok , dapače nisam mjerio vodu a ph slavine je bio 5.0 !!! Sve je išlo krasno dok se u cvjetanju nije počela drastično žutiti , smeđiti , crveniti i listovi su radili foxtail i blijedili također je stala u rastu. Probao sam regulirati ph limunovim sokom nakon što sam izmjerio ph zemlje distilir