
Galerija nije uvezena
pa kaze ovo hocu da odradim extra dosta je neznanja i patnje box:klasika isti kruzni rasveta:vege mh 400 i 250 w cvetanje pokusacu 3x400 mozda i 4x400 posto u jedan reflektor idu 2 od 400w ako uspem da rashladim naguracu max gnoiva:plantela list,cvet+super vit voda:iz pipe kontrolisem ph zalivam svaki 3 dan sa pola litre i svida im se neznam koliko su ukupno u vege bili su i napolju nisam brojao i nemam poima koja je skunk ,a koja ms sve mi se zbrkalo bitno da sibaju racunam da ih bacim na flower izmedu 5 i 10 septembra 16.o8 uneo 19.08 24.08
moglo je i bolje s obzirom da su pretrpele bolest extra je sto se tice ranijeg skidanja kazem moglo je jos 10 dana i to par biljaka ,da solim struju da bi dobio kao neki vrhunski rad nism bas takva pocajzla nemam nameru da peglam cvetanje 100 dana i ovaj orange sto spremam ice plafon 60 dana cvetanja pa sta mu bude.voleo bi da neko samnom sa foruma smota ovo sto sam dobio pa da vidim jel steta i dali nevalja.u svakom slucaju hvala na odgovorima ko sto bi rekla neka pevacica, i vino lose , najgore zna da opije
i evo nije bas mnogo pre vremena uglavnom je to,to zahvaljujem se svima sto su pratili ovo bilo 330g suvog udara usi zavrce vec sam spomenuo pozz do sledeceg grovanja gde nastupa perverzija zvana "ORANGE BUD" pozz i hvala jos jednom svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
fajront 53 dan skinuto neke su sazrele skroz neke ne nisam hteo da lesim struju jos 10 dana zbog 4,5 biljona ima hedova ko blata sad sam miran do daljnjeg al sole klonovi usi otpadaju, a lepe se ruke pola litre nitro razrazivaca sam potrozio da sperem medovinu!!!!!! javim se kad se osuse i odmerim jako me zanima napredak [
pa kaze kraj 7 nedelje flowera neke su zrele neke ne bice jos 5 do 7 dana ,a onda :prof10::prof10::prof10::prof10::prof10::prof10: :banana: zanima me dali ce jos da se popunjavaju ili sad na dalje samo sazrevaju nesto su mi neke mrsave ja sam zadovoljan sa kvalitetom jedino dali se se debljati pa da navatam na masi sta da radim??????????
kraj 6 nedelje flowera
ima razlike nego sta mislim da cu ovo drzati jos 2 nedelje bice dovoljno i primetio sam da ova iznutra mnogo bolje soli od hedova iz outdora
malo bez hps po zahtevu jednog clana. pocetak 6 nedelje cvetanja
kraj 4 nedelje flowera kraj 5 nedelje flowera slikano pre zalivanja zedne kao kamila jadne se smorile
uzeo sam jos 10 super skunka za sledeci outdor i jos klonova od ovoga.ima radnja kad je lik doneo kutiju sa semenom jedno 200 paketa svrsavo sam tamo , a u izlogu im stoji aktivni box pod njim biljoni reklamiraju led panele to je zakon odes kupis i nemislis oce pasti posta na carini itd.
prestajem mesec dana, a onda perverzija!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
spidera vise nema sve funkcionise bio sam u wiene i pazario ovo to ce mi biti vrhunac grovenja ovo mi je mozak operacije
ne zalivati prskati cak i jednom nedeljno kad zavrsim ovo stavicu u box neku nuklearku da unisti i najsitnije mikro organizme mater im je...!!!!!!!!!!!!!
nisu zuti al cim ga pipnem otpadne sad sam bio u boxu upalile se lampe pogon fura punom parom bice to ok zivnule su od hemije nevidim spidere sapralo ih okupo sam ih do jaja bila mi vlaga sad 90. sutra mesam koprivu i samo sa tim svaki 3 dan polivanje
vise neprskam sa hemijom dosta je nisu one tako lose i crno isto sam imao prosli grow i samo kopriva 3,4 puta u 2 nedelje i nema vise tih sranja kazem one su od pola na gore ok samo oni donji listovi su napadnuti ocupkacu sve te donje listove koji su odradili svoje i svetlo nema sanse da dode do njih i probacu mlekom i koprivom imao sam zadnju nedelju vege to predcvetavanje video sam pistile tako da broim od momenta prebacaja i vidim i ja da su veci cvetovi za 3 nedelje kad prskam uvek odradim 10 min.pre gasenja lampe ventilacija mi je do jaja dospel f100 ubacuje dospel f125 ono 360m3 izbacuje kad rade lampe sistem radi non stop kad nerade lampe ventilacija pauzira 15 min na 2 sata vlaga je dan 50 noc 70 nekad 75
nisam prskao bas detaljno ispod listova al sad jesam inace gore su ok nema spidera samo dole na donjim listovima i ne na svim biljkama kraj 2 nedelje flowera kraj 3 nedelje flowera posle prskanja hemijom nesto ih jeb. po listovima neke bele fleke i uvijaju se to je ph vreme je za digi. merac ove male su extra ko bombona valjda ce ovo prskanje resiti
prskao sam i opet ih ima inace to nisu crveni paukovi nego zute boje su tackice iza listova nevidi se sitni su da je pauk al ima paucine i nema ih gore napadaju donji deo biljke od gore su one super ma prskam jos jednom detaljno
hvala na ovome raspitacu se za to ali sam pre sat vremena dosao iz grada i uzeo ovo sutra ujutru ima da pate prskacu ih pola sata pre mraka valjda ce resiti to sranje hvala svima na savetima!!!!!!!
upravo sam to teo da pisem vracaju se samo neznam cvetaju 13 dana ima vec lepih cvetica nece im smetati prskanje pitao sam u polo apoteci nude mi neki preparat za crvene paukove i grinje
znam kako izgleda unistise sve isto tako mi je bilo prosli put pa sam koprivom resioo neznam kako al su nestali.sad sam detaljno gledao nema nista slicno sto kazes neznaci da nema jaja kojim si prskao i koja je razmera sa vodom
videcemo okupao ih i kad su se osusile posle sat vremena po 3 put sam koprivom prskao pa sto kaze tropiko ako ne pomaze ide hemija i u kur.. i zanimljivo je sto kad sam onu jednu okupao posle gledam nisam video na drugima da ima. odvratni su a sta oni pocetnici koje kolje neznanje sa zemljom, ph itd i kad im ovo uleti ocistice im grovanje samo tako
okupane!!!!!! pazi da nezaspes kad legnes pod njih mora da je super ladovina kao u bajci........ hvala na savetima iskreno mrzilo me to da radim
kraj 1 nedelje cvata prskao sam opre koprivom i danas tu jednu koja je napadnuta spiderima okupao u kadi zestoko mislim da sam ih se resio
video sam ovo na jednoj biljci trebalo bi kopriva da resi to to su oni spideri,spajderi sta li su
pa kaze pocinje flowering za sad je sve ok raspalio sam obe 400 temp se drzi ne prelazi 30 samo je ujutru oko 9 pre gasenja lampe sat vremena 32 sto je nocu hladnije i u boxu je posto uvlaci od napolje hladan vazduh
to kazem ocekujem ovde od 500 do 800g i miran sam ojoj i gasim pogon dok se nestanje zalihe , a ne kao pre imam lep box i lepu opremu ja dobijem 100g i posle kupujem dosta je bilo zezanja ovo kad krene cvetati bice horor
4x400w zimi sa grejanjem grova s tim da je u cvetanju 12 sati racunam 8 jeftina i 4 skupa sa ventovima sve ceo grow 45e trosak struje mesecno
o5.o9 20 dan u boxu u ponedeljak verovatno na flower skontao sam gde sam zaje.. prosle bioze islo je svakakve vode iz pipe malo kisnice neprokuvane malo kupovne i jos bez kontrole ph ovo je druga prica jako su zdrave za sad
danas sam video izbacuju pistile ,a jos su na 18/6 jel to ok koji im je ku... zasto to jel to normalno
neznam tacno povrsinu boxa krug je mozda 1.7x1.7x1.7 korisnog prostora i glupo mi je da neko pomislja na komercijalu zato sto rokam 4x400 po nije bitno valjda u cvetanju sto jace svetlo da mogu rashladiti stavio bi josda natekne. prostor mi je ok za moje potrebe ionako kazem odradim ovo i dobra pauza. naklonirao sam sto vise da box ne zuji prazan sad ce boti pun zadnja 2 grova pola radi pola nista e sad kur.. max kapacitet i dignem sve 4 uvis i do februara nista struje nece puno potrositi nocu ce peglati u cvetanju na jeftinoj ionako sam se prosle zime grejao na termo peci pa sam imao jeftine struje 1500kw i koga boli patka koliko trosis bitno da platis hvala na komentarima to su klonovi ako su majke fem valjda su i oni neznam jel tako sta kazete?
mora da bude toliko sam naucio na forumu ako sad zaser.m bacicu kasikaru u box 31.08 tj.15 dana u boxu sve zajedno su negde oko 35 do 40 u vege klonovi mi uspeli 90 posto sad ljuljam da dobijem brdo hedova i pauza