
Galerija nije uvezena
Pozdrav svima! evo da i ja malo lupim po tom dnevniku :D imo sam u proslom growu problema- fulao sam zemlju, uzeo sam biokompovit, ma jooojj ejjj uzasss zivi, jos su mi i rekli tu na forumu da je jako jako losa... biljkice su bile u 2 mjeseca narasle mozda 20-ak centi, znaci uopce nisu napredovale jer ih je gusila zemlja. tek malo sto je zalijes odma se stisne i neda kisika korijenu, uglavnom BIOKOMPOVIT-zivo smece! i nista, morao sam ih rjede zaljevati da bude suha mlja-ze i sad su skoro pri kraju nakon 3 mj... usput sam i imao vani outdoor 2 biljcice- otpr nekih mjesec dana, i puklo me "ae da ih ja stavim sad u indoor odma na 12/12" Ko ce cekat.... i eto te 2 biljcice su skupa sa ostalih 5 extra malih kao da su lowrideri hahah. Sve te biljcice gajim pod 400w mh-ELEKTROKOVINA, i cvjetanje isto, jbg nije se bilo u kes situaciji za hps... ove 2 biljcice outdoor su sada indoor 12/12, zemlja terramagma, kanta jupola :D, u 15 dana narasle su otpr 35 centimetara, bas sam gledo juce-velika imala 110,5cm a manja 72cm, danas pogledam i izmjerim-shiiit!! 114cm i 78cm malo su zivnule od prije 3 dana flusha :) Da ne duzim vidjet cete sve na slikama :) I onda sam odlucio posto sam pri kraju sa ovih malih, mizernih, sitnih 5 biljcica uzeti 10kom. fem. chemdog od g.h.s pa se s time malo poigrati :D... 8 sjemenki stavljeno na klijanje 12.06 u tanjur s vatom i vodom iz pipe... 15.06 sve proklijale i presadene u pitare od 0,7l i stavljene pod 150w mh... Drzat cu ih otpr... nisam bas siguran al oko 25 dana vege, pa cvjetanje... ove 2 sto su mi ostale-outdoor, naravno :) Eto, i da počnemo sa infom... box- sirina 200cm, dubina 110cm, visina 222cm CUSTOM MADE sjeme- chemdog green house seeds :) zemlja- Substral terramagma gnojivo- Biobizz-komplet pitari- za početak 0,7l, do presađivanja na kraju vege u minimum 15l.. Lampe- vege- 150w mh, cvjetanje-2x400 hps, trenutno ih nemam al dolaze na kraju vege :dada Ventilacija- kupaonska 180m3/h, i ventilator obicni, Primaklima do 800