Bok ekipa :D Iako sam ovdje registriran još od 2013 godine, dugo vremena sam samo pratio forum, čitao dnevnike i slično, a prije 70tak dana sam se i ja bacio u svoj prvi grow, pa krenimo s detaljima :)- Usput imao sam hrpu grešaka i svakakvih problema oko boksa i svega, sve se rješavalo uz pomoć foruma i puno puno čitanja. Imao sam jedan propali grow pa to ne računam :D Sjeme: White Widow X Big Bud, od Female Seeds, 1 je outside, i 2 indoor. Posađeno 17.6 ako se ne varam, biljke su TOPIRANE i vezane, s obzirom na moje slabo znanje ne znam koliko je to uspješno bilo, ali meni okej izgleda :D. Box: 90x90x160 cm (U početku je bio pregrađen box na pola visine, malo veći je ispao jer planiram bolju rasvjetu poslije ovog growa) Svjetlo: HPS 250W +2x 36W štedne Ventilacija: 3x Ispuh 180m3/h, 3x upuh 180m3/h, 1 vent vjerovatno stariji i od mene koji ide direkt na HPS, odvojenu ventilaciju za HPS nisam stavljao jer je boks na hladnijem mjestu i temperature su maksimalno 28 stupnjeva tokom dana i 20-22 stupnja tokom noći. Zemlja: Plantella Balkonia, posude su od 15 litara, ali je s vremenom zemlja sjela pa sam nadodao još zemlje. Gnojivo: Plantella List i Plantella Cvet (Ovo mi se pokazao kao najbolji izbor, a i zbog moga slabog iskustva nisam se htio igrati. Također gnojim po preporučenoj dozi ove dvije unutra, a jedan Widow vani dobiva duple doze, zato jer je kasnio za ove dvije, nešto je bila bolesna u startu, moram iskopati slike. Jako mi je žao jer kasnim 70tak dana s otvaranjem dnevnika jer nisam imao PC, a preko moba bi to bila muka za pisat i uploadat, neke slike su bolje kvalitete, neke lošije, izabrao sam nekoliko slika da se vidi otprilike da ih ne moram uploadati sada sve (a imam ih previše :D). Biljke su u vegetaciji provele 50 dana na 18/6, i na 12/12 režimu su već 21 dan (15 dana cvjetanja ako gledamo kad je realno počela). Eto nadam se poslije ovog growa proširivanje znanja ovdje na forumu, i novim dnevnicima, hvala puno svima :) P.S. Isprike