Pozdrav ekipi na forumu! :respect: I ovu godinu sam se odlučio voditi dnevnik uzgoja. :sun2: Inače, debelo kasnim u odnosu na prijašnje godine i to za dobrih mjesec dana što zbog radnih i obiteljskih obaveza, što zbog vremenskih (ne)prilika. Pa krenimo polako redom... :) Odlučio sam se za pet biljaka, pet različitih sorti pošto volim uvijek da imam od svega ponešto. BARNEY'S FARM - LSD :sun2: BARNEY'S FARM - PEYOTE COOKIES:sun2: DELICIOUS SEEDS - LORD KUSH ::listomahanje:: DELICIOUS SEEDS - ELEVEN ROSES ::listomahanje:: DELICIOUS SEEDS - SUGAR BLACK ROSE::listomahanje:: Sjemenke su proklijane u pamučnim blazinicama, pustile su klicu sve u roku od 48h. Posađene su danas u posude od 0,5L te će naknadno biti presađene kojih tjedan/dva nakon što izniknu iz zemlje. Supstrat je Terra Brill "crvena". Nisam vidio na forumu da se baš koristi ali iz mog iskustva to je jedan od najboljih supstrata s kojim sam se do sada susretao i svima bih ga preporučio. Pogotovo početnicima jer je zemlja prozračna i lagana i nemoguće ju je "prezalit" i pretvoriti u beton, pije ko deva. :) Od gnojiva ću koristiti Iguana Juice Grow i Bloom. Mislim da se tu nema što govoriti, Iguana Juice je za mene neprikosnovena i dalje nema, mislim da će se sa mnom složiti svatko tko ju je do sad koristio, jel tako kolega @0Marac0 ? :) Od ostalog ću koristiti stimulator korijena Piranhu od samog početka te Bud Candy kasnije u cvjetanju, također ADVANCED NUTRIENTS. Biljke će biti posađene u kante 30-50L, kako koja. Od treninga, kao i uvijek, planiram samo topiranje svakog novog vrha koji izađe prije ulaska u cvjetanje. I to je to otprilike, nastojat ću voditi dnevnik temeljito, čitko i redovnim update-ovima sa priloženim fotografijama. Idući update će biti kad se nešto konkretno dogodi sa biljkama. Hvala svima koji prate moje dnevnike, pozdrav!