Pozdrav ljudi,dugo nisam bio na forumu,prvi indoor grow mi je propao.Ali ovo ljeto sam uspjeo u outdooru 2biljke 500g. Još malo vutre mi je ostalo tako da bi valjalo napuniti teglu :D Jako dobro sam se pripremio za ovaj dugo planirani grow. Trenutno imam 8biljka koje rastu već 1/2tjedna.18/6 Sjeme ghsd 3xwhite rino 2x white whidow 3x Green omatic Od opreme imam Cfl 125w grow koji trenutno koristim za vegetaciju u malom satorskom grow box. Sve bilje su u vazi 2,5l poslje u vece. 8l. Zemlja je All mix. Gnojiva hesi starter kit. I koristim jedan clip fan od 15w. A kada biljke malo narastu sele se u pirateboxu 1x1x2m.sa 400w Hps.sa Ventilacijom od 280. Imam i nekih 6pc fanova koje cu postaviti da "osvježavaju biljke" A mali šator sa cfl ostaje za clonove,imam propagator riot kit sa clonexom. (Mislio sam klonirati w.rhino za sljedeći grow i preci na hidroponic posto w.Rhino daje masivne plodove u hydro.stereoidi buraz ;) Uložio sam puno novca u grow i nadam se lijepim plodovima. Bacit cu koju sliku kasnije i ostati aktivan za pitanja i pomoć. Ljep pozdrav! 3sa lijeve su w.Rhino u sredini gore dole WW a desno Green o matic.