pozdrav svima ovo je moj prvi uzgoj INDOOR imam sortu Fruti Gelato od MAFIA SEEDS i njenji hedovi su jako cudno formirani moze li mi itko rec o cemu je rijec......? ostale biljke su u okej i normalnom stanju fala svima unaprid