
Galerija nije uvezena
O ovome sam bija pocea u proslom dnevniku,ali sad kad sam vidija napredak reka sam da triba otvoriti novi dnevnik za njih. Od 5 vrsta (hawaian snow,arjan strawberry haze,Great White shark,Lemon skunk,The Church),samo tri su ugledale svjetlo dana 01.10.09. (+-1). 15.10.09. 19.10.09 23.10.09. 2.11.09. Gws LS 8.11.09. 12.11.09. 16.11.09. pocele su cvjetati 17.11.09 23.11.09 25.11.09 to be continued ....
Malo sam napisa,ubilo me uploadanje slika :D A i slike su random samo su datumi poslozeni. Ova sta je cilo vrime najveca i "nabildana" to je GWS ,ova sta je elegantnija je The Church, i ova sta je podbacila u razvoju je Lemon skunk.Izgledaju ka muz i zena i dite :family1: Prvo sam ga mislija maknuti ali sam mu da sansu pa ako baci 10g dobro je bitno da probam dim. Great White Shark ® Awards: 1st prize Bio HTCC 1997. 1st prize HIGHLIFE 2005. Genetics: Super Skunk, Brazilian and South Indian. Effect: Very strong body effect, stoned and long lasting. -THC: 14.0% CBD: 1.7% CBN: 0.6% The Church Genetics: Swiss sativa, Skunk, Super Skunk, Northern Lights. Effect: a heavy indica feeling that evolves in a long lasting cerebral high. A special taste and a very social effect. Flowering indoor: 9 weeks, with a yield of 700 to 800 gr/ sqm. Flowering outdoor: ready in early October above the equator, in early May in the Southern hemisphere. Yield up to 900 gr/plant. Great resin production and very resistent to mould! Recommended for humid or rainy areas. THC: 16.8% CBD: 0.7% CBN: 0.6% Lemon skunk Awards: HighLife 1st Place 2006. Genetics: Old school Skunk, from the Amsterdam underground.. Effect: Smooth citrus flavor, complex effect, well balanced and long-lasting.. Flowering indoor: Ready in 8 weeks, but an extra week will increase dramatically terpens content in the resin, resulting in a much richer flavor. Production up to 600 grams per square meter. Flowering outdoor: Ready beginning October, good resistance to botrytis. Production up to 800 grams per plant. Od sad cu oznaciti koja je koja.Za onu masu slika mi se nije dalo,jbg :icon_lol:
Hvala ljudi:sun2:. Cvjetanje je pocela tamo 15.11..Tada sam primjetija prve pistile.Znaci vec dva tjedna cvjeta. Okacit cu navecer koju sliku jer se lipo ova top kola od GWSa odebljala u par dana.:watchplant: pozz,i hvala
Evo malo slika..:sun2:. Cak i ovaj lemon skunk se poboljsava.
Update slika...to je bilo jucer znaci 17. dan cvetanja Evo slike lemon skunka,valjda ce biti nesto od njega... Evo The church,ona mi je bas zgodna cura :whacky023: Ali mi je nekako previse produzila internode nego sta sam ocekiva,ali nema veze I Velika bijela psina :teethysmile: Širi je nego viši.. To je to zasada ekipa :respect:
Ljudi potreban mi je savjet.Naime javili su se prvi problemi.Evo slike The church i to se jedino njoj dogada. Izgleda mi kao manjak nitrogena.Gnojivo koje koristim je compo sana za cvjetanje sa guanom N4 P5 K6.Treba svaki tjedan po dozu pise na uputstvima. Prije 6 dana sam stavio 75 % doze u 1.5 l i sa 700 ml zalio ju. Jucer sam primjetio da su fan listovi poceli žutit i opet sam ponovija postupak.Malo sam danas bacija oko dok su u mraku 10 sec sa mobitelom ali cini mi se da im se ne vraca boja.Ph problemi se mogu iskljuciti jer mjerim svaki put.Vodu pustim da odstoji ali ne procjeđujem.Šta uraditi i što očekivati?:sick:
A znam Haze da pozute vec sredinom ali ovo joj je tek pocetak 3. tjedna.E znaš šta me zanima već duže vrime.Npr. u uputsvima piše NAPUNITI ĆEP DO OZNAKE I RAZRIJEDITI DO 1 L VODE.zA BILJkE KOJE SU SLABIJE ... RAZRIJEDITI SA 2 L.E sad mene zanima da li da svakoj biljci dam po oznaku ili kako točno se to koristi? I da li mi ovo gnojivo dovoljno da rijesim ako je N? Cini mi se da mi Church pocinje zutit.Da li je moguce da sam nekako zakljuca N da nemoze se apsorbirat???
Budovi rastu i bacaju dosta kristala,ali se i dalje church zuti,i sad su se i GWSu masu fan listova totalno objesila.Poludit cu.Neznam da li je moguce da sad 4 tjedan vec uzimaju hranu iz listova jer budovi rastu.A neznam,pricekat cu tjedan pa mozda nađem neko gnojivo sa vise N pa cu sa tim je probat.Nadam se da ce se oporavit. Sad sam procita kako se N slabije apsorbira ako je zemlja hladna ,a meni je znalo sa po noci pasti do 19 stupnjeva znaci da je i to moguce da je razlog. Evo slika The churcha 21, dan cvjetanja. E ljudi izmirija sam Ph vode koja istece iz posude i bilo je 5.7-5.8.Nakon 3 flushanja je bilo 6.0.Kako da kontrolirano podignem ph jer bi lako to moga bili glavni razlog manjka N. Vrlo sam zahvalan na svakoj pomoci,a svaka pomoc je dobro dosla :(
A ima li kakv recept sa ljuskom od jajeta to jedino imam pri ruci :D
Može li pepel od cigara?? :D:D:D Kupit cu sutra sode pa cu bas izmirit ph ,a do tad cu malo prosvrljat po netu da vidim o toksicnosti,da nebi bilo jao meni. Nabavit cu malo vapna vjerovatno,e sad da li tko zna kako se to koristi? Naisa sam na neki post ali tamo pise kako koristiti za outdoor na vecim povrsinama,a mene zanima za indoor i to dok je biljka vec raste.Da li se razmucuje sa vodom ili8 se samo pospe i koja kolicina?
Na kraju nista samo sam ispra sa ovom obicnom vodom kojoj je ph 7.7 i malo sam zadjubrija sa nekim za limune gnojivom NPK 8 5 7.Malo mi je bed bilo ista radit jer sam cita da je dosta opasno sa vapnom,ako se ne napravi kako triba.Stanje mi se cini malo se popravilo ali se ne pogorsava.Budovi rastu,GWS je lud.Aki zanimljivo je sta najdonji listovi nisu pozutili nego sam veliki fan listovi.Biti ce slika danas ili sutra.
Evo slika kao sta sam reka. GWS 29.dan cvjetanja,ima jos za odradit ,a vec je sad opak.Slike su uzete mobitelom pa nisu prekvalitetne,niti sam ima vrimena za posebne namjestaje. church ce biti drugi dan
Ljudi ovaj GWS ima vec pola dlacica crveno a tek mu je pocetak 6. tjedna. Do kraja 8. ce biti sve crvene kako je krenilo, a ja sam cak mislija pustit 9 jer kazu iz Greenhousa da je bolje.
Hvala Cole.Ma uzeo sam DSRL fotoaparat i sada se jos ucim sa tim postavkama pa zato malo cudno izgleda boja,pokusava sam zoomirat trichome ali nikako da nadem dobro osvjetljenje i crnu podlogu.Danas cu se potrudit da ih dobijem. He-man,Tropico hvala :D Haze hvala,moguce da sam je pemalo zelijevao pa je zato posmeđilo cak sam i ja taj osjecaj lagano ima.Evo bas sam negdi oko 3 h ujutro otkinuo jedan malo vrhic ma nije bija veci od malog nokta i to sa donjih djelova.Smota u onu rizlicu za duhan,i popusija jedno 7-8 serija i mislija da nece nista biti.Prvi tren nakon gasenja onako lagan neki energicni osjecaj.Za 5 min kad je pocelo,ruke mi se znojile,srce mi tuklo ubio se ka krava,igrao igru na netu nisam znao sta radim,oci mi se nekako mutile ajme majko komedije.Prestrasno.Danas cu isto probat jos jedan komadic da vidim da nije to slucajno bilo do mene.Ali ja se nisam davno tako cerebral napusio.A kao mislija sam zapalit i ici leci jer moram radit.Drzala me spica jedno dobrih sat vrimena,tek nakon sat ipo sam isao leci.E to je bila sinoc avantura u glavi:D Jedva cekam da isprobam kad bude ofišl gotovo :D Evo jedna macro slika meni se cini da su na njoj trichomi mutni,ali jos nisu poceli smeđit. Šta se misli????
:rofl:Ahahahaaha,bestidnica lol. Ajme kad posiše listove i kad ostanu vrvi,bice to stvarno prava ***** :whacky023: Evo jedna koja slika.To sam uzea fotoaparat pa sad slikajem cile dane ko lud :sun2: Evo The church pozz
Bas cu napraviti foto sešn za church danas ili sutra i stavit cu i lemona koji se popravlja bice nesto od njega.Cak smo jucer zapalili ja i frend malu frulu svak po par serija i napusili smo se nelose.A to sam otkinija 2 najslabija vrha da drugi imaju za vise hrane,a i da i ja usput probam. A šta se tice konstitucije biljke stvarno nekuzim kako mi tako dobro raste.Mislim se da je zbog toga sta imam cooltube i drzim dosta blizu biljke,ali od samog pocetka su masu gusto rasle internode,ali sam ih i dok su bile u vegetaciji drza masu blizu štednih.Vlaga mi je cijelo vrijeme 50-60,tem. po danu 22-ponoci-19.Zrak izbacuje jedan veliki za kupaone kroz cooltube i dva 12cm ubacuju ispod krošnji biljaka.Izgleda ko na onim kratkim prezentacijama od greenhousa.Neznam,mozda sam samo ima jebene sriće.Tesko je reci,sljedeci grow cu bas vidit.A to ce biti Wembley AF. A Iggy ako te drotovi nanjuse i u guzici ce ti nac :icon_lol::icon_lol::icon_lol::kenny_revenge: pozz
E nije me bilo par dana.Čita sam Grow bible to me i inspiriralo ali sam vec zaboravija.Znaći triba bi ih ulovit taman kad su na vrhu bijeljenja pa skoro da pocmu se smeđit.To bi bilo po mom ukusu. Evo malo slika koje sa ispucao nabrzinu dok su u mraku.. Ova šta je solo na slikama je Curch a ostale su skupne. Zanimljivo je šta mi ova church izglea kao dominantna sativa,a tribala bi biti indika.Ima jos 3-4 tjedna nadam se da ce se udebljat malo jos:sun2: Hvala na savjetima!!!! pozz
Hehe ;D jos malo,jos malo ... iako sam sad vec uzea par vrhica i ubijam se vec 5 dana cili dan.ajme,cak i ovaj lemon gazi dobro a nisam to ocekiva jer nije bas pun trihoma. Hvala bijelac.
Evo mali update GWS-a sutra mu je kraj osmog tjedna cvjetanja.
Hvala.Nedjubrim je vec 8-9 dana a drzat cu je jos 5-7 dana.Kako mi se bude dalo.I sad cu zadnjih 4 dana bas je flushat sa vodom.Da pokupi i one zadnje ostatke djubra :D
Hvala ljudi.Stavit cu uskoro i slike churcha i lemona prije nego sta ih uberem.A gws mi je porasta 10-15 cm od pokazivanja spola.Biljka mi je velika 60 cm.Ima sam mista da naraste jos 10-15 cm a onda bi vec bilo tjesno.
Danas je dan kada je jedna biljka izgubila život,ali ona nije bila samo biljke već i vrlo dobar prijatelj koji me je masu puta razveselija samo gledajuci ga kako raste.Nije ga bilo lako pilat,ali bitno je da je ona tj. njena svjest evoluirala i nastavila putovanje.Hranija sam nju i kroz njeno tijelo,i sad ce ona za negradu meni ga ostavit.Još će se zadržat neko kratko vrime da pokupi ostatke života ... :rofl::prof10: Puca ovaj Bijeli pas na neku introspektivu :matrix: Ali jbg, sta je tu je. http://www.youtube.com/watch?v=oKJY561js6s Evo prikladna pisma za otpratit ju na vječne livade di može rast ispod sunce a ne ode u ormarima di je okrivljuju za svoju nezrelost i neinteligenciju.Ministr,doktori,profesori,kvazi duhovnjaci u crno obučeni "zna se" zasto i ogrovna ega,glave pune informacija,sranja,poilo im mozak.Ispleli su si mrižu umjetnih mentalnih sklopova ponašanja, pametno zvučećih riječnika ,a boje se biljke.Jer ih je sva ta pamet odvela od one temeljne spontanosti života u isprogramirane mrtvace.Misle da ce pomoc ako se sakriju pod stakleno zvono a nisu ni svjesni da nema bijega od samog sebe.Bijeg je uzaludan... Cini mi se da ce biti suvog 40-50 g sigurno jer su vrhovi dosta puni,mesnati i teški.Pogotovo ovaj najveci. Evo i sljedece biljcice koja je na redu za dan- dva. The church... pozz ekipa
Green mogu ti reć da i ja svaki dan probam vec od nove god:smoke18:.Sigurno sam vec popusija po 5-7 g sa svake.Rad od gwsa je odlican.Bas ti opusti tijelo masu.Uvik kad njega pusim non-stop se zagledavam kroz ekran.Mogu reci da ima dosta dobar cerebral energy high,ne zakucava ka Church,ne spava ti se od njega,ali i opusta tijelo.A mozda se promini dok se kjura.
Hvala ti Highty na podršci.Drago mi je šta ti se dnevnik sviđa .Dobra strana šta mi nisu svi 5 uspjeli je da bi bila gužva i hawaian snow cvjeta dugo,ali šteta jer bi tija probat.Sad cu Church eutanizirat.Taman je sve lišće osušila.A lemon ce sutra vjerovatno pod nož.Bacit cu i njegovu sliku uskoro.Ali zato sam sad ima sriće da mi je 5 od 5 wembleya proklijalo i primilo se u zdrave biljke.Ali još se mislim oko otvaranja dnevnika,jer imam uvjek laganu paranoju da ce mi neko skuzit IP ili šta ti ja znam.
Ne znaju ni oni sami šta ih zanima.Kad bi takvim ljudima uzea pravila i da slobodu,oni bi i dalje zivili po tim pravilima.A jbg,ako je suđeno da me sjebu... I ova church je masna ajme majko.I jace od sharka,cijela je od smole i ultra ljepljiva i miriše masu intezivno i baš te razvali.
Evo i da zavrsim ovaj dnevnik.Urod gramaža je tesko reči jer sam sam uzima dok je raslo.Ali procjena je da sam dobija 40-50 g suhog od GWS,40 g od churcha i 20-25 od lemona.(racunam da mi je gram 3 jointa moja). SMOKE REPORT: TEH CHURCH EFFECT:Mogu rec da mi je Church dosta introspektivna. Vrlo jaki više stoned high.Kad nju pusim dode mi da istrazujem i citam o nekim na rubu znanosti stvarima,i uvjek su neke dobre priće u điru. Ocjena 8/10 MIRIŠE: Dosta oštar miris,jak,nezanm sa čime bi usporedija,baš ka neka smola jak miris taj smolast baš ko neka jebena biljka ;D Great white shark: EFFECT:Shark bas nekako cerebral dere,energično,na njemu sam zbunjen totalno i bas ono napušen ko televizija sa plastičnom facom kad mi se mišići lica stisnu.Nemogu skinut smješak sa lica 9/10 MIRIS:Tottalno drukciji od churcha.Ima nekako blagi mekan miris,slicno ko jagode stil vuće na slatkasto Lemon sličan osječaj kao i shark ali malo slabiji.Nisam davno pusija.idem bas sad ga zapalit pa se javim. Moram priznat da mi curanje nije poslo za rukom.Čak sam svaki dan odvaja dio dok se susilo i stavlja na curanje da bi skuzija kad je to vrijeme najbolje za stavit curat.Nekako mi se izgubija miris,tek kad mrvim počmem osječat.Jedino lemon odlicno miriše i okusa je,njemu sam baš pogodija vlažnost. A o okusima se ne raspravlja dok nebude dobro iscurano.Svaki dan je sve bolje.Ćak mi su se neki djelovi malo previse osusili pa sam experimentira sa manjim djelovima da rehidriram.I tako experiment za experimentom,nove situacije nova znanja.Teorija je jedno a praksa drugo. Hazze za wembley cu otvorit nešto kratko kad uhvatim vremena i malo volje za poslozit slike i sve. pozz
Samo da još nadodam smoke report za lemon skunk koji je bija lose se razvija.Mogu vam samo rec da je jedna od najboljih stvari koje sam pusija a i mnogima koji su probali.Sad kad se zaljecilo,mirise nevjerovatno jako i kvalitetno,po rukama se lijepi nemozes izmrvit.Nikad nisam ima u rukama tako nesto ljepljivo,a puno sam toga ima u ruka u ovih 10 god staza.Kad se sitim da sam ga skoro bacija u smece,a ispa je cudo koje cuvam za posebne prilike. imam negdi oko 10-13 g.Ćak ću u skoroj buducnosti narucit lemon skunk i tako. pozz
Tnx i pis i tebi brate.I tvoj dnevnik ima svoj u dio tu. pozz